Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallout
    Na co mě podobná hra připraví… na to, že nebudu mít co jíst a nebude kde sehnat nic k jídlu? Na to jak přeskočit desetimetrovou vlnu? Na všudypřítomný strach a děs? Je to pěkná hloupost, protože jakmile se člověk ocitne skutečně v takové situaci, tak se mu promítne před očima maximálně průběh celého jeho života, ale určitě ne žádná stupidní hra. *9*
    • Tak samozřejmě to co píšeš je hloupost, o té desetimetrové vlně věděli zhruba 24 hodin před tím, než se k nim dostala. Hra by například by mohla být o tom jak se efektivně zpakovat vzít co nejvíc trvanlivého jídla (jídlo tam mají a jde sehnat, to je úplná blbost) a dostat z místa do místa. To je právě ta chyba víš? Nebo například jak se co nejlépe aspoň trochu ubránit radiaci. To že se jím promítne celej život je maximální stupidita, člověk v prvé řadě myslí na to jak se zachránit.

      Tímhle vším chci dojít k tomu, že tvoje konstruktivní kritika je zcestná.
      • Topfer
        Redfor... 1 500 000 lidí nemá co pít a ty budeš vykládat, že je všeho dost... tak ty máš dost!
        • Když si nepochopil co a v jakém kontextu jsem řekl, tak asi ani nemá smysl se vůbec dohadovat.
      • fallout
        Jídlo tam mají a jde sehnat...? Nevím na co se díváš ty, ale já se dívám nonstop na CNN ty chytráku...
        • fallout
          Redfor: ty jseš prostě hrozně hloupý... musím se nad tvou hloupostí opravdu smát ty jelimánku... *1*
          • Seš strašný ucho, zkus si v tý svý jeskyni někdy vyvětrat, chabne ti mozek :D
            • Věř mi, že nejsem ani trošilinku rozčílenej, kdybych musel bejt kvůli každému trollovi asi by mi fakt praskla D:
            • fallout
              Milhaus: když on si nedá říct... *1*
            • ja vedel ze se budou hadat :-D
            • fallout
              Nerozčiluj se, praskne ti cévka a co potom... nerad bych tě měl na svědomí... *3*
        • Aby jste se nehadali tak ja to uvedu na pravou miru protoze pravdu mate oba pred katastrofou tam jidlo bylo po uz ne
          • fallout
            Si hodný, ale Pravdu mám já a Redforův komentář je hodně primitivní...
            • Žereš všechnoc o ti ta tvoje CNN strčí do huby a nic si o tom ani nezjistíš, podle mě si hlupák ty, a to jsem ještě slušný.
            • fallout
              No já myslím, že jediný hlupák jseš tady zjevně ty... napíšeš totální hovadinu a ještě si za tím stojíš...
            • Jseš prostě hlupák...
            • fallout
              No příště radši opravdu nereaguj, teda aspoň ne když budeš mluvit z cesty... Na celý tvůj komentář sem nereagoval, jelikož ho považuji opravdu za hodně stupidní. Tebe by zřejmě bavilo lítat po obchodech před katastrofou a skupovat trvanlivé potraviny, nevím absolutně jak by sis podobný titul představoval a čím by měl být zajímavý. A jak by ses chtěl částečně chránit před radiací?? Jsou dvě možnosti, ochranný oblek, který by jen těžko ve skutečnosti šel sehnat a druhá volba je zůstat v krytu. Příště trošku pouvažuj, než zareaguješ stylem největšího chytráka... *3*
            • Podle mě jsi primitivní ty, když reaguješ jen na jednu část mého příspěvku a a ještě k tomu vytrženou z kontextu, ale co se dá čekat na herním serveru, moje hloupost.
  • Disaster Report je nahodou uplne skvela zalezitost a pomerne poucna co se tyka chovani pri takove katastrofe ... chce si to zahrat a pak teprve psat veci jako LOL ... je to dobry napad .. jen mam pocit, ze tan pan neni prvni koho to napadlo ...
  • lol?
  • Prijde mi to jako hloupost, kdyz chci pomoci obetem ,tak si jiste zvolim lepsi zpusob ,kdy vsechny penize co poslu pujdou primo obeem a ne financovat ruzne podivne spolky ,ktere se snazi na nestesti vydelavat at uz primo ci neprimo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit