Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak taková "arkádovější" alternativa by byla asi Wings of Prey.
    Když jsem včera jen na oko Rise of Flight (díky tomuto článku) zkoušel, taky jsem nebyl schopen udržet se za nějakým letadlem. V tom WoP jsem pak neměl problém udolat tři soupeře na střední skill oponentů. Nejvíce jsem nyní ulétl na Warthogu, ale pro takovéto oddechové polétání se mi zdá ten WOP optimální.
  • kotty
    Tak z obdobi 2. s.v. by se ti mohla libit hra Wings of Prey. Vyber letadel je siroky, se zapnutymi pomocniky se do toho dostanes hned.
  • Ve hře mě to vůbec nešlo. Zkoušel jsem to skoro celej den. No ale hlavně, že už to je.
  • zdravim, vdaka tejto recenzii som skusil tuto hru....bola skvela, no ani po troch hodinach (m)ucenia som sa nevedel poriadne udrzat vo vzduchu, nieto este zostrelit nepriatelske jednotky :) inak si hru chvalim..
    no chcel by som sa opytat, ci je nejaka podobna hra, no viac arkadovejsia.....nemyslim totalnu arkadu, ale aby som to dokazal hrat aj ja, mohla by to byt novsia hra, s dobrou grafikou (tato mi vyhovovala), no a obdobie 1. alebo 2. svetova vojna....
    zrejme ma tu teraz niektori ukamenuju, no nie vsetkym vyhovuje vyhrat sa s lietadlom styri hodiny a tak....len hladam nejaku letecku hru, na obcasnu hru, ked mam volno z prace :)
    vopred dakujem za navrhy a ustretovost :)
  • V tyhle hre bych fakt ocenil nejakej tutorial, protoze mam s ovladanim docela problemy :D
  • kotty
    Tak na rychlost samotneho nacitani ma vliv predevsim pocet a rychlost RAM a rychlost nebo pripadne typ disku.
  • z ofiko to vcera taky hned neslo tak jsem to stahoval z torentu ale ten byl tak pomalej, ze jsme zkusil znova ofiko a za 1h to bylo doma. Ma to 3,73 GB (3 916 681 kB)
    pak instalace (rozbalilo se to samo), po instalaci to zadalo primo registraci + ten demo kod. Vse hned vyrizeno. Pri startu si nastavis rozliseni a dalsi graficke veci a muzes spustit. Ja upgrade nedaval. Jenom pri startu to hodi cernou obrazovku snad na 45s. To me prvne zmatlo. Pak logo a nabehne to.
  • No jo Bambulaku, si precti co jsi napsal, ze se s tim neda litat (Nejsem schopnej leťet rovně to furt někam uhejbá, jde nahoru, nedej bože chvíly držet v zaměřovači něco- ...)
    Bambulo, presne takhle letadla normalne litaji. Snad sis nemyslel, ze letadla litaji po primce. Rika ti neco slovo vitr, turbulence? Tehdy se letalo fly by spagat ne jako dneska fly by wire a autopilot. Tehdy jsi vsechno oddrel, knipl jsi nemoh pusti a dat si slofika. Jo vytahni alespon 8 letej analogovej logitech a stejne s nim budes muset porad vyrovnavat reakci na otaceni vrtule, tah motoru, turbulenci. To neni bug frajirku co litas ACE a myslis jakej si pilot. *1*
  • Mas pravdu, musi se registrovat na strankach hry a pak se registrujte jeste ve hre se stejnyma udajema jako jste dali na stranku....
  • Když je to fakt tak skvělé, tak proč bych si měl zrychlovat 8x čas?..přece si užiji parádní let *3*
  • Stahovanie cez official stranky mi nejde ... torrent ide tak pomali ze az nejde a obycajne stahovanie sa sekne pri 3,7gb kedy ma uz napisat ze : stahovanie sa skoncilo . Skusal som stahovat aj z inych serverov ale ten isty problem . Mate s tim niekde skusenosti? dakujem ;)
  • registroval jsem to ve hre bez problemu
  • pro demo musi byt vsude 7 ... jen to posledni cislo konci 1 tzn 7777 7777 7777 7771 tak nejak...
  • Dekuju *3*
  • Závisí od toho, aký mš silný komp. Pokiaľ lietaš napr. na slabších dvojjadrách s kartou do 1GB s WinXP32 a 2 GB RAM, tak to trvá dlho. Ak máš povedzme štvorjadro na 3GHz, 1.2 GB grafickú kartu, Win7 64bit a 8GB RAM, tak ti nabiehajú misie hodne rýchlo.
  • Aha takže registrovat se to musí přímo na stránkách a ne ve hře.
  • tak firewall jsem vypnul ale zadna zmena...mimochodem co jsi zadal jako ten licence key pri registraci?
  • Firewall?
  • Link na to video je? To bych rád viděl.
  • Je to hra z roku 2009. Vysvetleni, proc ji recenzujeme nyni tady uz napsal sefredaktor: Protoze se ta hra neustale vyviji a rozviji, ma za sebou silnou komunitu a stoji za to na ni timto zpusobem upozornit? Neni to klasicky krabicovy produkt, ktery by za 2 mesice zmizel z polic. Navic tu v roce 2009 soucasna redakce nebyla a tak nejak si muzeme zrecenzovat i hru z roku 1990, kdyz usoudime, ze to ma z nejakeho duvodu smysl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit