Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad to s tím nedostatkem inovací nebude tak hrozný. TES už řadu let téměř vůbec neinovuje, opakuje starý chyby a stejně sklízí ovace.
    • Přesně tak...začínám si myslet že je to nějaký spiknutí...
    • Umaroth
      neprávem
  • Risen 1 se mi libil, ale jak prochazim recenze tak mi prijdou takove rozpacite. Sice se i tady tvrdi ze je to v podstate jednicka a na vetsi plose, ale muj dojem je, ze je to prazdnejsi, nudnejsi a kratsi nez puvodni Risen. Asi by to chtelo demo, zkusit si jestli aspon atmosfera stoji za to.
    • MidnighT91
      demo máš na torrentech...
      • Asharak
        Poslední dobou i riziko pokuty *7*
        • HahahahaHAHaAHAHahahahAHaHAHAHahAHahAhaHaHaAHAHaHaHaHaAHAHa!!!!
  • MidnighT91
    Recenze ušla ale stejně jsem se nedozvěděl jestly, když je to piratská hra můžu taky plout ve své lodi po moři, střílet z kanonů a starat se o morálku posádky (chápejte, aby měly vždy dostatek rumu a stětek pro pobavení)... Jestly totiž ne tak se to nedá považovat za pořádnou pirátskou hru...
    • Pirat nema nikdy dostatek rumu!
  • Hm, koukám hned prodávají nějaké dějový DLC za 10€. To se mi teda nelíbí. Já mám hry od piranha bytes rád, ale 50€ resp. 60€ s DLC za v podstatě to samé je trochu moc.
  • Asharak
    No, tak nějak se naplnilo to, co jsem od hry očekával. Skvělou atmosféru, přírodu, vegetaci, slabší questy a hratelnost. A další věci. Naneštěstí mě nějak přestalo bavit stahování her, takže si to asi nevyzkouším. Bylo k tomu nějaké demo? Asi ne, co? Nevadí.
    Recenze OK *4*
  • Cahir
    Sázka na jistotu. Piraně prostě jiný nebudou a já jsem za to rád.
    • true story
  • ahoj...protoze me piratska tematika fakt nelaka, tak me zajma jestli jsou tam i jina brneni nez pro piraty...treba, aby jsem vypadal jako ritir nebo mag :)
    • MidnighT91
      jestly tě pirátské téma neláká tak seš ve špatné diskuzi... Na tvém místě bych se asi koukal jinam...
      • pirátské téma mě neláká, ale Risen 2 ano...tak proto se ptam jestli je hra doopravdy tak pirátská...
        • tak si to stahní na torrentech pirate ARRRRRRGHT
        • MidnighT91
          ješte jsem nehrál takže nevím ale můžeš zkouknout nějakej gameplay ten ti určitě řekne jak moc pirátské to vlastně je...
  • No dobře... a druhá půlka recenze vyjde kdy?! *7*
    • Až Piraně pochopí, že když do projektu přidají mainstreamové prvky, tak tím opravdu automaticky nestoupnou prodeje.

      Díky za recenzi. S verdiktem souhlasím, osobně bych možná strhnul ještě půl bodu / bod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit