Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za jak dlouho je nainstalovano na ps4 gt5?Za jak dlouho na pc?
  • Tak asi všichni to čekali, ale nehorázně mě štve ta arogance Rockstaru. Kdyby prostě řekli, že nestíhají, všichni by to brali, ale posunout to 2 týdny před původním vydáním....to je prostě moc. Ještě k tomu před pár týdny tyhle řeči naštvaně popírali...
    • A taky neexistuje zadna sance, ze proste nestihlli vyresit nejake technicke problemy v urcenem termineu a radsi se rozhodli na posledni chvili odlozit vydani, nez aby riskovali stejnou blamaz jako s GTA IV, vid?

      Ta arogance ze strany hracu me stve...
      • Jednak si to hraci plati, druhak to bude presne stejnej pr…user jako gtaIV. A to i kdyby to odlozili jeste 5x.
      • No nevim co přesně pro vydavatele/vývojáře obnáší poslední dva týdny před vydáním hry ale něco mi řiká, že pokud by šlo vše jak má, tak se touhle dobou už dávno nic neodlaďuje, pouze se řeší věci okolo distribuce.. což by znamenalo, že pokud z jakéhokoliv důvodu ještě něco laďili, neměli šanci to stihnout a mohli o posunutí termínu informovat i dřív. vždyť to odložili o dva měsíce a ne o týden.. určitě se teda nejedná o problémy s distribucí... aneb když zjistíš den před vydáním, že na hře je potřeba pracovat ještě dva roky, asi nejsi člověk na svém místě *1*
  • Jak rikal naughty dog,nedelame hry podle trendu,a jsem snima za jedno,me open worl svety proste nebavi,stupidni jednoduchy ukoli,a hlavne open worl !Gt5 jsem asi 5hod vypnul,ale pc ckarum to preju,i na ps3 to vypadalo hezky,odklad se urcite vyplati,4k rozliseni nezavidim,dokud to je furt kresleny,tak ani neni treba,k Avataru ma grafika jeste daleko.
  • Asi takhle - lepší odklad než požadavek 16GB ram *1* stejně se bojím, že to nepojede ani na těch 8mi, ale dokoupit 2 moduly není takový problém, ale radši bych byl za lepší optimalizaci
  • Teda jak mě to mrzí, tak mě vlastně hodně mile překvapili. Předpokládal jsem, že budou pc verzi portovat z next-gen konzolí, takže dx11 grafická karta a prostě vůbec docela nechutný nároky to neminou, takže fakt, že bych si to byl býval zahrál i na mé relativně prastaré mašině q6600 a gtx260 mě docela hřeje u srdce.
    Žel bohu mám od vánoc nové železo, takže je to jedno, ale je vidět, že na tu pc verzi ne*erou a půjde u ní navolit jak grafická kvalita old-gen konzolí, tak i těch next-gen (a lepší samozřejmě, ale nechci raději rýpat, takže si trollové dejte pohov).
    No nic, co se dá dělat. Já si zatím vychutnám znova GTA 4 s icenhancerem, díky kterýmu ta hra vypadá možná líp, než GTA 5. I když přírodu a tak mi to tam nedodělá, to je fakt...
  • Lol tak malé nároky na HW? To musí být super-optimalizované nebo nám kecají.
  • Mně už ty neustálé lži docela prudí. Když se jich fanoušci ptají na rovinu jestli nedojde k odkladu když už se to profláklo na Stemu, tak by bylo férové přiznat, že se tak stane a ne se pokřižovávat a zaklínat ,že to není pravda a ať se blbečkové uklidní a nešíří paniku. *10*
  • Původně jsem si chtěl tu hru koupit. Kašlu na ně a nic kupovat nebudu. *7*
  • species
    Ja uz se tomu jen smeju.

    Diky vsem zde pritomnym konzolistum kteri si z toho nedelaji prd3l.
    • Jack1947
      Nemáš zač, i když bych se smál díky lidem jako si ty radši jen napíši že to je lepší. Nemám potřebu se smát těm pár slušným pcckářům. Vím že na to někteří čekají a hodně od toho čekají tak jim nebudu kazit radost ne? i já jsem zvědavý jak vlastně pojede.
      • walltar
        Ono by hlavně bylo pěkné, kdyby si lidi už konečně uvědomili, že jsme všichni hráči... A je jedno jestli hrajeme na PC, Xboxu, nebo PS... Všichni chceme dobré hry. A to že se budeme hádat o to čí platforma má většího pindíka tomu nepomůžeme.

        Každá platforma má svoje výhody a nevýhody. Svoje problémy.... A každý si volí herní platformu podle toho co mu nejvíc vyhovuje.

        Abych se přiznal, tak už mě ty věčné hádky unavují... a myslím, že si tím uživatelé škodí sami sobě.
        • Naprosto souhlasim! I kdyz...jak pravil kdysy Ananasov nebo mozna Ice: "Konzole do pole!"
        • Ristoro
          Největší problém PC platformy je ta, že se na ní sere. A pokud nemáš high - end stroj, tak si asi nezahraješ skoro nic z nové produkce. Je to smutné, ale je to tak.
        • Jack1947
          Přesně tak. *4*
        • konzole není jen praltforma, je to pristup (sedím 3 metry od obrazovky protože se mi nechce číst písmenka a hraju jedním tlačítkem na ovladači protože klavesnice je moc složita)
  • Konečne poradny nastupce skyrimu v žánru open world rpg. proste sen každyho kluka ktery chtel byt bankovním lupičem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit