Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doporučena gtx 660 to je vtip? vzdyt ta karta patri uz do muzea. absolutne nerealne pozadavky dobra blbost na 660 to bude totalne sekat
    • HD 7870 totálne rozbíja GTX 660 ...
  • Supr, takze jeste chvili poseckame na launch, pak nakej ten rok poseckame az to bude ve sleve za 5€ (je to jen konzolovka, prachy utracim na poradny hry) a pak si to zahraju *4*

    Stejnej scenar jako s GTA IV *5*
  • Hnisavec
    ono to vyjde na 10 DVD ako krabicovka, keď to je bez Steamu? Na 8 DVD by mohol byť nejaký fatálny error, ktorý by mal za následok opätovnú inštaláciu a 286 pohybové žonglovanie s DVD1 vyber, vlož DVD2, nainštaluj patch z DVD5 atď....

    jj PC hranie, čakáš, čakáš, čakáš...vložíš a hráš *15* *3* *14*
    • DVD? To jsou takovy ty leskly placicky co si lidi vesi v lete na snuru na pradlo na zahnani holubu?
    • walltar
      Na konzolích je to snad na 10 DVD?
      • Hnisavec
        na PS to je na bluray....ktorú má asi tak 1% PCkárov
        • na x360 je to na dvoch dvd
        • Já když si to kopím, za chvíli to mám staženo, nainstalováno, opatchováno, připraveno. Tohle je tak 95% PCkárov *5*

          Zbytek je krabicový nostalgic pařmen *1*
          • Jack1947
            Psal jsem že přeze digitální éru, krabičky mají stále u některých her něco do sebe ale asi to hraničí taky s tou nostalgií no to uznávám.
            • Jack1947
              Nemám důvod lhát, nechápu proč je vše o věku lol. Vždyt je to jedno ne. *7*
            • Jack1947
              Ok, Starforce tehdy nebyl žádný med a dokonce mi i zničil mechaniku.

              Ale jinak je to pravda, za tím si stojím. Tedy pokud to byla reakce na mně pokud ne sry.
              Jinak mám věk 23,5 děkuji za optání. ( sranda jak se řeší věk snad si začnu vymýšlet nebo co).
              • Reakce na příspěvek:

                To ti tady všichni žerou jacku... 15. možná.
            • To sú kecy, neviem, koľko máš rokov, ale v dobe krabicoviek nebola situácia zďaleka ideálna, kód bolo treba zadávať aj tak (a občas sa stalo, že bol zle vytlačený), občas hry obsahovali dosť hnusné protipirátske ochrany (raz ma to donútilo preinštalovať OS, aby som si hru vôbec mohol zahrať) a keď chcel človek hrať aj online, musel ručne hľadať a sťahovať aktuálne patche, niekedy dokonca viacero patchov v presne danom poradí. Plus problémy s DirectX a pod...

              Dnes to človek naozaj len zakúpi a ono sa to samo nainštaluje a opatchuje, hotovo, po probléme, s ničím hra neotravuje. Samozrejme je nutný internet, ale kto ho v dnešnej dobe nemá, že.
            • Jack1947
              No ale když na to tak koukám tak dneska nedostane člověk pomalu ani manuál a ta euforie z vlastnění DVD hry která stejnak si registruje online klíč a bez něj nepojede taky není taková jak před lety. Grr digitální doba všechno zničí *10* , pak už jenom ty vzpomínky no... jaký to tehdá bylo. *1*
            • flash789
              tak u tehle her co maji 40-60gb se plno lidem vyplati krabicovka, protože když mají pomalejsi pripojeni mají to z tech DVD naistalovany dřív nez stazeny.
        • walltar
          No tak si to ti co ji nemají holt budou muset koupit digitálně.
          • Jack1947
            Pochybuji že to bude první hra co bude vyžadovat BD mechaniku. To bude jak Wolf/Titanfall +- 5DDVD dvojvrstvých.
            • flash789
              mas pravdu..ma tri:)
            • Jack1947
              Titanfall má DVD3 ale úuplně dem entní kompresy zvukových souborů... takže proto to má až tolik no.

              Abych neměl když jsem ted dohledal krabičku *15* , tedy GTA by mohlo mít bud taky 3 nebo 4.
            • flash789
              Titanfall ma DVD dve. Zalezi na kompresi, a kolik se toho bude z DVD rozbalovat, klidne to muze byt na trech DVD ale bude to trvat.
            • walltar
              No ona je zase pravda, že v dnešní době už u PC nikdo BD vyžadovat nezačne. Těch pár lidí co ještě kupuje disky už asi nikoho nevytrhne.

              Pokud vůbec edici s diskama vypustí.... Já bych se nedivil, kdyby byla jen krabička s kódem.
      • Jack1947
        Ano, hnisavec přišel a Games pomalu zbořil.
  • Hory85
    LOL *1* *1* *1*
  • To vyjde zaroven s konzolovym launchem gta 6.
    • Rockstar vyda gta 6 az ked budu koncit aktualne konzole. Naco by to robil skor ked takto moze zarobit na jednej hre 2x.
  • tak zas vim prd jak to pojede a jestli vubec? na dualcore 3GHz s grafikou ati HD6950 a 4GB ram....parametrove lepsi nez minimalni sestava, ale nebude tam nejaky sw lock na 4jadro?
    • GTA IV byla hodne narocna na procak a na pameti v grafice
      • Jack1947
        Hele na 8800GT 1gb nebylo využito ani 500mb takže ne ne s tímhle ukvapeným tvrzením milý pepco já osobně nesouhlasím. *3*
        • Ja prece nemluvim o dohledu 50m ale na lepsi detaily
          • Jack1947
            Ted už tě nechápu vůbec...
  • owny
    Nároky celkem OK, jestli to půjde naprosto bez sekání, tak to bude lépe optimalizované než GTA 4. Jediný fail je těch 65 GB.
    • 65GB fail??? Proc? vis jak je to velka hra co je tam objektu 4K textury holt neco zaberou ;)
  • TheGGG
    ŠPATNÁ zspráva, HW nároky na GTA V jsou docela nízký, takže pokud během hraní nebudete poštět 10 antiviráků, moc svoje hyperděla nezatížíte. To je fakt smutný. *5* *5*
    • Smutné spíše je to, že kdyby nebylo konzolí (tady dokonce těch starých), vypadalo by to rozhodně lépe.
      • TheGGG
        kdyby nebylo konzolí, tak to ani nevyjde. R* nemají zájem vyrábět hry pro piráty. Konzolisti jim daly prachy a jsou pro ně důležití, od vás to bude jen pár drobných navíc.
        • a hlavne to maji skoro bez prace souhlasim, ona minecraft grafika hodne lidem staci ;)
        • Tak nějak souhlasím, ale to nic nemění na tom co jsem napsal výše.
          • TheGGG
            Nevím na co si to hraješ, ani polovina PC hráčů nemá stroj na úrovni next gen. Na diskuzích na steam fórech jsou sposty hráčů kterým stačí 30fps a medium detaily, sám znám dost takových lidí. To si vážně myslíš že bez konzolí by dnes vycházely hry s reálnou grafikou? Hlupáčku, většina normálních lidí je ráda za dnešní úroveň grafiky a kvůli pár onanům s PC za 50 000,- se svět obracet nebude.
            • TheGGG
              LoL, kolik lidi asi tak dá WD na plné detaily? Jen ať HW SW Grafičtí ona*isti pukaj vzteky. Faggots s bohatými rodiči co jim koupí PC za 50 000,- aby na tom pak pařily "luxusní" PC exklusivity ala Dota a LoL mě nepřestanou bavit.
            • Porovnáme Watch Dogs na PC plné detaily vs. GTA5 ps3/x360, mizerně možná né, ale prachbídně ano. Porovnávám samo neporovnatelný..
              PS: Díky za nepřímé potvrzení, že konzole brzdí PC v rozletu.
            • TheGGG
              GTA V na starých konzolých mizerně nevypadalo, jenže to si chce zkusit zahrát a né jen čumět na YT.
              PS: tvé uvažování o PC vývoji, má asi takovou váhu, jako kdybych začal tvrdit, že nebýt blizzardu, existovaly by dnes normální mmo a né ty omalovánkové zrůdnosti co pc nerdi denně hrají.
              PS: díky bohu za konzole, alespoň nemají PC MAM*DI klidný spaní
            • Hele, např. grafika bez konzolí by se v čase vyvíjela nejspíše úplně jinak a tím i využitelnost výkonu. O tom můžeme pochopitelně jenom polemizovat. Narážel jsem na to, že GTA 5 vypadá mizerně hlavně díky základu ps3/x360 na kterou bylo primárně určeno a je to pochopitelně vidět. Koukni se třeba na AC:Unity a na míru detailů ve zpracování nebo i Watch Dogs (tam ten základ na staré konzole nejspíše nebyl). Záleží taktéž na enginu, který Rockstar nemá kdovíjaký.
        • Jack1947
          Nezapomínej na fakt (který jsem také neveděl) že gta byla PC hra dokud se nerozhodli že na pc se jim to asi nevyplatí? (??!!!) a až poté PS2 2002 šla na konzole a znich až na pc.
          • TheGGG
            První GTA nebyla PC exklusivita a ty to víš, já to vím a ví to i ostatní, tak nemel.
            • Jack1947
              Na pc o nějakej ten měsíc dříve ale o to nejde. Je to víc primární PC hra než to přešlo na konzole a ta se stala hlavní platformou
            • TheGGG
              vyšlo to na ps ve stejným roce jako na pc
            • Jack1947
              Ne? http://gta.wikia.com/Grand_Theft_Auto_1 nevím kde to správně dohledat ale k méme i tvéme překapení pravdu nemáš.

              http://www.gtaall.com/gta-1/news/27297-gta-1-pc-in-europe-development-and-release.html

              Takže tady je to podrobnější a ano. Bylo poprvé vydáno na pc poté Playstation.
    • Hnisavec
      reálne požiadavky budú na 95% také ako GTA IV...určite nevypustia do sveta, že to bude lagovať na PC za 2000 eur a bude to lacný rozj**ný port pre warez socky. Iba si s PCčkármi inteligentne vytierajú zahojené prd3le predajmi z konzôl, ktoré zlomili všetky rekordy... *15*
      • IV mi nesekala, mozno tvojerj babke ktora to pustala na PMDcku.
    • Jack1947
      Tobe to pojede, když už jsme u toho *7* ?
      • TheGGG
        Ano, nejsem žádný HW onan, ale todle bych dal napohodu. Pravda, nedohrál jsem to ani na PS3 a 4. Hra sice skvělá, ale rádoby hustí gangsta a bankovní loupeže mě prostě k hraní zas tolik netáhnou. Mám dost jiných zábavnějších kousků co pařit.
        Jistě GTA V je skvělá hra, ale jak to není sci-fi/fantasy/military, moc se mě do toho nechce.
        • Jack1947
          *8* *7*

          Cože?

          Sním či bdím, ty jo tak to je pecka... tys nedohrál takovej nářez jako GTAV. Já to hrál pořád a utopil jsem tam 32hodin a to jen na příběhu. *4* Prosím bud té dobroty a dopař to jak to nemůže někdo dohrát nechápu. Kor když sis to koupil a MP si hrál? Scifi/ taktika a těsné overally jsou sice možná sexy ale není to všechno co se o tobě ještě nedozvíme. No páni. Měl bys to dohrát... nebo si to dej na pc ale dohrát to prostě musíš lol.
          • TheGGG
            LoL, za pár dnů vyjde saints row get out of hell a to mě zajímá mnohem víc než GTA V.
            Navíc mám tuny her co jsem ani nehrál, tak se z GTA nepopo.
            PS: strávil jsem ve hře tak 20 hodina v kampani se dostal sotva k prvnímu setkání s Trevošem, jinak jsem většinu času seděl s Majklem doma a čuměl na Tývo.
            • Jack1947
              Jo ale dopaříš to není to o posrání, je to takové divné ted z tebe vypadne že hry pomalu ani nedohráváš ne jen ledajaký ty nedopaříš GTA. TO by jsme si do budoucnamoc nerozuměli. GAT out of hell je dobré to uznávám taky jsem mna to zvědavej ale GTA dohrát je povinnost. *4*
      • Ne, on to hrat nebude, protoze to neni CoD singleplayer.
        • Jack1947
          Takto myšleno nebylo, víš co to máš fuk.

          Nebo... onehdy psal že jeho pc v pohodě splnuje dnešni hry tak proto jsem se ptal. *3*
  • Keyz
    Nejlepší jsou ty "další požadavky:


    "Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX, Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes. Single use serial code registration via internet required; registration is limited to one Rockstar Games Social Club Account (13+) per serial code; only one log-in allowed per Social Club account at any time; serial code(s) are non-transferable once used; Social Club accounts are non-transferrable."

    Zejména SW který rozpoznává HW a další divné věci....
    • HUMUS *10* *11*
      • jj špinavost na lidi co si to koupi, na torrentu budes mit za 14 dni opatchovanou repack verzi bez nutnosti připojení k netu a zabirat to bude 20-30 gb.
  • jezis ty me nastavali opicaci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší