Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Přitom to zase taková bomba neni.
    • Ne asi. Asi momentálně nejlepší sandbox na vyblbnutí s kur***** velkým otevřeným světem a zas taková bomba to není.

      Souhlasím s tebou.

      Souhlasím.

      Souhla...

      Sou..faFJASETG HEQ FH!!!! *16*
    • Je to uplna blbost pre nervozne deti, hispancov a afrokomunitu v Amerike. Dva-tri roky modingu vsak z toho spravia velmi dobry vychadzkovy simulator *1*
  • Já si myslím, že asiby neměl nikdo nadávat, protože už fakt nevím co by jsme chtěli. Opravdu rád si počkám než aby to dopadlo jako u AC či GTA 4...
    • XXDarthVaderXX
      Tak tak IV melo hroznou optimalizaci. Nadruhou stranu, pokud slo o technicke provedrni...to bylo super. Tim nemyslim zabugovanost, ale pohyb, vyuziti fyziky atd. Bohuzel...ty bygy a ze jich pc verze mela.
  • *1* *1* *1* ... master race, wry face
  • Můj názor je takový že je dobře že to odložili, protože to co dělá Ubisoft tak to je fakt na nic.Ale zase na druhou stranu mně to nasralo že jsem chtěl už GTA V tento měsíc.
    • Ristoro
      Jen Ubisoft? A co taková BF4ka od EA, nebo GTA IV od všemocného Rockstaru? Vím, že je teď v módě automaticky házet špínu na Ubisoft, stejně jako bylo před rokem v módě házet špínu na EA, ale zkuste chlapci uvažovat sami za sebe.
      • tak tak, já osobně s ubi jen dobré zkušenosti, jak AC:U tak FC:4 bez problémů jak instalace tak hra...holt když se lidi snaží rozběhat něco na starý šunce, logicky z toho čumí problém
        • Jack1947
          No ale Unity byl případ tohjo že hra byla nedodělaná a stále ještě je ( to že běžela hůře je ještě bonus navíc).
          • Ristoro
            Teď už je naprosto v pohodě. Nenarazil jsem hodně dlouho na žádný bug a FPS mam na ultra stabilně kolem 45. Mělo by to dávat 60, ale to už neřeším.
  • Hajzli jeďni *10*
  • Viete čo je tak trochu tragické? (pre mňa)

    Odložili to na 24. marca - moje narodeniny. Bolo by to v pohode, ale ja 23. februára odchádzam na pol roka na študijný pobyt a desktop tam brať nemôžem :D Takže pre mňa tú hru odložili do nejakého 6.7. ...Tešíl som sa, že mám celý mesiac pred odjazdom voľno a môžem hrať a nakoniec ..... :D
    • Tak to budes mat zlavnene a zo spustou DLC. :)
      • Tie DLC ma netrápia ale s tou zľavou máš snáď pravdu :) bolo by super keby bola nejaká na Steam... nechcem kupovať krabicovku so 7 DVD keď nemám ani DVD mechaniku :D :D
    • :D
  • Kvůli pár poctivejm PCčkářum to podle mě vydávat nemá cenu.

    Jinak komu by se to sakra chtělo hrát znova? Maximálně tak počkat až vyjdou nějaký zajímavý mody.
    • Asi jses velkej Mamrd co? Multiplayer mamrdi hlavo!
      • XXDarthVaderXX
        Ty bys potreboval pohladit po ksichte :D
        • Jack1947
          Pohrabáčem? *2* nebo vidlemi... *15*
    • Jack1947
      Já čekal že pc verze bude mít to příběhové DLC už zahnrunté ale jak tak koukám ani prach od R** po něm nebyl.
  • Měsíc sem měsíc tam. Můžeme být rádi, že se to rozhodli na pc vydat. To by pak bylo nářků, kdyby to bylo pouze pro konzole.
    • To by bylo docela trapné kdyby to nevyšlo na mateřské platformě.
    • Jack1947
      Měl bych důvod se cítit špatně že se směju, krom wcčkářů i těm pcckářům co si to nezaslouží.

      Takhle to je ok. Beztak si myslím že hodně pccček si to nezaslouží. Viz MGS:GZ
  • Are you fakin serious ???????? Uz si ani nepamatuju vydani na kraksny kdy jsem to po par desitkach minut na x360 vypinal protoze mi trhalo zily sledovat ten hnus ve 30 fps, stim ze si pockam... No kdyz si clovek domysli ze nikdy nevidel optimalizovany GTA na PC .... tak se kluci ukazte co umite kdyz uz to takhle zdrzujete. *16* *16* *16*
    • 30fps na x360? to je vtip ne? :) Stabilnich 30fps to nedrzi ani na PS4 - a to rikam jako majitel PS4.
      Videl jsem to drive i na PS3 a X360 a tam to pada k 15 (subjektivne, nemeril jsem), kdy je to uz vazne nehratelne.
      Presto obdivuji autory, ze podobne komplexni a rozsahlou hru dokazali rozpohybovat na takovem hardwaru.
      • Ja je moc neobdivuju.. neni umeni vydat hru s velkyma kompromisama nejprve na te nejhorsi platforme, vyzdimat... pockat, nasledne na silenjsich "next genech" a opet pockat a vymlatit co se da... tomu se rika umeni. Proste hrace postavit do situace kdy nema navyber. Repsektive dat mu navyber jen timhle pristupem v podobe cekani treba toho roku a vice .... Nerikam ze si za to PC platforma nemuze sama. Ale doufam ze kdyz uz takhle rejzujou tak aspon konecne jednou vyhodi funkcni GTA na PC. Urcite je tady ale nebudu velebit do nebes stim ze urcite diky milionu posunu pujde o vybrouseny diamant se zkusenostma s predchozima verzema na PC. Je to proste jen dirty byznys nic vic.
        • Porad je to jen business, s tim nic nenadelas. Zvolili takovou strategii, aby na tom vydelali co nejvic penez. To jim nemuzes mit za zle.
          Vysledkem je alespon kvalitni produkt. Jen se podivej, kolik sra*ek vychazi a chteji za ne stejne penize.
          • Samozrejme kdybych o GTA nemel zajem a neznal jeho kvality tak sem ani nepisu. Btw nikomu nic necpu ani nehejtuju. Jiste jsis povsimnul ze se nachazime v diskuznim foru kde se jaksi budou vyskytovat nazory ostatnim. Jiste jsi jeden ztech, ktery pise sama pozitiva vsude kam vleze a nevaha opacny nazor ihned oznacit za hate, pripadne ze ti ho nekdo nuti *3* Ja jen nejsem ovecka, co vsem vyvojarum zere vse co reknou, protoze presne kvuli haldam takovym je to ve fazi kde jsme --► jak rikas prodavaji se sra*ky po milionech. Hadej proc.
            • No, to skutecne nevim proc. Ja sra*ky nekupuju:). Casu je malo a 1800 za hru naopak vubec neni malo:) Ale zrovna u toho GTA nemam duvod cokoli kritizovat. Za sve penize jsem dostal odpovidajici porci zabavy s patricnou prezentaci.
              Tim samozrejme nijak nevyvracim Tve vytky. Jen souhlasim s logickym krokem Rockstaru, vyzdimat napred nejvic z platforem s celkovou penetraci 160mil, s minimalnim nebezpecim piratstvi, pote hru vydat na platformy s penetraci necelych 20mil (v dobe vydani) a nakonec to vydat na PC, ktere je zkratka z obchodniho hlediska az na poslednim miste.
          • Jack1947
            Tenhle názor je +1 protože R** aspon nedělá co ostatní že vydává nehotové hry ale - you know haters gonna hate. Haters hating, , jealous jealing.
        • Jack1947
          To je ale jen tvůj osobní názor. Jsem rád že si ho necháváš pro sebe. Necpeš ho ostatním. *3*
      • Jack1947
        To jsou fakt kecy, pod 25to určitě nespadlo. GTAV. už bylo na tom mnohe lépe, ta,m to nepadalo vůbec protože ten engine už měli promáklý. Na PS3 to GTAIV jelo dokone jen asi 576i což je něcoo k 800x600 nebo kolik a to byla tedy slabota X360 aspon 720p - grafika uznávám byla taková celkově divná neostrá, no ale na pc to nebylo o moc lepší.

        Potom to známé že bez pevného disku doskakovali blízké textury, GTAV. bylo něco neskutečného když sem to zapl taková velká dohlednost krásně ostré textury - značka se dala přečíst byly vidět všechny hrany automobily krásně hladké bez zubů a ta dohlednost to byla nádhera. To co dokázali z minulé generace vymačkat bylo něco opravdu neskutečného a přec zrealizovatelného... Náádhera *14* POkud tohle dokážou i na nynější generaci dejme tomu u GTAVI-VII tak to bude epický nářez!
        • No, uznavam, protoze v podstate to kecy jsou. Jak rikam, nemeril jsem to, nemam na to vybaveni. Nicmene hral jsem na PS3 treba takovy Skate2, jakozto pro me naprostou srdcovku, kde to k 15fps skutecne padalo (overeno, na YT je k nalezeni spousta videi) a "plynulost" mi prisla naprosto stejna. Proste uz to bylo pod hranici unosnosti.
          • Jack1947
            No, jako propady hodně u nějakých her jsou ale 15fps tomu se věřit fakt nechce. 15FPS bys poznal i bez vybavení... to už ti fakt škube zrak no.
            • No, jak jsem rekl, nemam to jak dokazat a nemam ani co dokazovat. Protoze takovy byl jen muj pocit, FRAPS si na PS3 nezapnu. Zbezne jsem mrkl na nejaka YT videa, dle kterych to neklesa pod 20. Ale urcite to nebyly nejnarocnejsi sceny ze hry. To ale neni podstatne, pro me uz to zkratka bylo neunosne. Proto jsem si hru uzil az na PS4 a nemuzu si stezovat.
            • Jack1947
              Já ho nehrál na PS3 - na X360 a to je známé že tam to možná bylo i plynulejší jasný v poho. Já se nerad hádám ani nechci jen to moc dobře nechápu, na konzoli jsem zažil propady pod 25 tedy 20 možná i 18 ale 15 je fakt málo. To věřím že to není moc únosné.

              Jen nemám rád nepodložené informace fakty, to pak vypadá dost pochybně. O nic jiného nejde, dost mne to zajímá prosdtě nečemu nevěřím dokud to nemám něčím podložené. Nejde o celkové dohady.

              Já ti věřím, třeba to bylo jen neúnosné no. Chápu jsem rád že sis to na PS4 užil a užiješ si to i na PC. *4* Zároven mám dojem že bych se měl omluvit za trochu přehnanou reakci ale znáš to - oddělit zrno od plev tady na games je občas Impossible. Jinak jsem docela klidas a nic moc mne nerozhází. *5*
            • Vsak taky skubal... nema cenu se dohadovat. Je pravda, ze jsem primarne PC hrac a jsem zvykly na 60+ fps. Nicmene s GTA V na PS4 nemam problem a i pres tech jakz takz (ne uplne vzdy) stabilnich 30fps jsem byl s hrou naprosto spokojen. Na PS3 ale ne, tam jsou ty propady opravdu viditelne a pro me uz to bylo neunosne. Ale jak rikam, je to jen subjektivni nazor, nikomu ho necpu.
  • Jack1947
    No, je pravda že že pro R***( takhle to máte rád pane cenzore?) se stala hlavní výdělečnou platformou konzole, nicméně to nic nemění na tom že to vše ostatní co tu padlo je jen Conspiracy theory. *3*

    Na druhou stranu vás docela chápu, že na to čekáte mnozí jak na smilování boží... taky jsem byl docela nerad když 2007-8? vyšlo GTAIV a já jen doté doby viděl videa, pak pořídil jetý X360 a vesele hrál. ( no to sem moc nepaatří *1* ) inu i know your feeling, trust me or not.

    Koneckonců je to a vždy byla PC hra a oni si to přetvořily k obrazu svému, a na konzole (nenažranci) tedy to mnohým přeju, je to to samé jako když něco co je jinak jen na pc výjde na konzoli. Jak se žiká přej a bude ti přáno. Zároven ale a to je pravda radši delší odklad - nebo snad chceme podporovat rozbité/nedokončené a zprzněné hry ala WD/Unity ( nu dobrá to už jakžtakž opravily). Pokud chceme aby scéna byla vždy ok a férová a netlelily zde zvyky že lidi si to koupí a nakonec od čeho je ta komunita ne? šak ona si to dodělá tak radši více odkladů.

    Jasně - Marketing kde dneska není že, klasické přetahování s tím že ten kdo vládne penězům má bohužel silnější argumenty a hlavně slovo. Já si myslím že žádná quantová teorie v tom není jen nechtějí klesnout i u těchle opomíjených hráčú, že chtějí mít za dobře s oběma "kmeny", možná chtěj aby to bylo 50:50 ale nevím těžko mluvit za Rockstary.

    PS: Klasické nudné - kolik si myslíte že tady bude od večera příspěvků až do rána. Můj skromný tip - nečekal bych o nic méně než 250, i když kdoví třeba jich nakonec bude 500. GL.
    • Každopádne bodaj by ich poiebalo 100 furikov plešatých opíc.

      - Takhle to ma cenzor rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit