Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cesek
    Spíš jsem tím chtěl vyzvednout velikost,výjmečnost hry.... *3*
  • To se máš opravdu čím chlubit... *7*
  • cesek
    Stejně bych čekal na češtinu která by měla být hotová koncem února tak se nic moc neděje...GTA V bude má druhá originálka za 15 let hraní....:D
  • Jacku, ty jsi opravdu nebetyčný kůň ...
  • Klidne at si to odlozej, hlavne at udelaji poradnej port a ne nakou sracku,
  • Mart9
    Takže je plně funkční a normálně ho zapojim doma? Kinect nechci, GTA V si prodej zvlášť, to by mi na tom stejně nejelo při té paměti, nebo blbě. Forzu nech vašim. Vzal bych Xbox, pokud je plně funkční a k tomu NHL 14 a Top Spin 4. Za 2000 Kč.
  • Lukyz
    http://9gag.com/gag/aj6zDW1

    *1* *1* *1*
  • Tafaraj
    To už je opravdu pro onanisty :)) jděte si zahrát Stunts :))
  • Tafaraj
    žádnej problém , nový trafo, takže je klid, ale mechanika fičí :) neni to slimka ale klasik Arcade s chipsetem Jasper, 12 GB disk ( větší disk mam pořád zamluvenej,takže by se dalo navýšit) u kinecta je UK koncovka do zásuvky, ale trafo se dá pořídit, popřípadě se to dá předělat na EU :) ( už ho moc nevyužívam, takže jsem to ani nepřesazoval na naše koncovky)
    A nejsem žádnej vydřiduch co potřebuje na všem vydělat co nejvíc, ale prostej občan, kterej je víc lidskej, než celá redakce eurogameru :) nebejt u toho to GTA V tak to dam levnějš

    A Forzu možná necham našim, na starý kolena pořídili taky :) a Horizon nemůžou jezdit ve dvou :)
  • docela dost lidi ma 2-3 monitory a 4K na jednom? no tu hru nekupuji na mesic a za rok budou 4k monitory za hubicku....
  • Mart9
    A co je tam za problém, že dáváš Xbox s takovýma hrama za takovou cenu? Já dlouhodobě sháním Xbox, abych na něm mohl Top Spin 4 a NHL 14 hrát, takže by mě to docela lákalo.
  • No hlavně jsou ty obrázky v rozlišení 4k, to nevím, kolik lidí v takovém rolišení hraje.
  • walltar
    Já bych řekl, že jsou... Nevypadají nějak extra.
  • Jo ty obrazky sou urcite z gamepalye, :-D
  • Jo a ty tu dohlednost na te tve 24 uhl poznas?Je videt ze konzolim vubec nerozumis!Ps4 srazi vykon,jen to,ze to bylo velice rychle udelano,a engine na novich konzolich nebeha moc dobre,stejne jako The last of us,tam to predelani taky spapkalo hodne vykonu,kvuli level dizajnu ps3!Ps4 je delana na novi engine,jako UN4 atd.Kdyby se stim srr,jak z pc verzi tak tobis videl!Pockej na gta6!Abys ses jeste neomluvil!Hlavne,ja zapomel,ty si muzes kazdy dva roky kupovat grafarnu za 10tis.
  • Požadavky nereálně nízké. Takže spíš další lež ze strany Rockstaru a naivní pokus udobřit si PC hráče.

    Já se těšil na konec ledna. V březnu už nebude čas. Na GTA se ale těším, takže pravděpodobně koupím někdy koncem roku ve slevě.
  • je fakt ze mne to cekani stve, ale ted jsem si prohlid tech prvnich 6 obrazku z PC verze a pak kdyz jsem se dostal na ty dalsi tu ubohost z konzoli *1* *11* *1* jo rad si pockam!!!!
  • Tafaraj
    Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX, Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes.
  • Jednak si to hraci plati, druhak to bude presne stejnej pr…user jako gtaIV. A to i kdyby to odlozili jeste 5x.
  • lol ... pise mamloj, kterej netusi, ze jak PS4, tak xbox 1 je PC, a presne jako PC funguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit