Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Pak OK. Kdybych věděl, tak to nebude řešit *3*
    Ale je lepší to řešit předem, než to pak koupit a divit se.
  • já to mám jasně rozdělené: 1) kde se střílí používám myš a klávesnici pro pohyb
    2) kde se seká či skáče jedině gamepad (assasins creed apod.)
    ...pak je tu kategorie skrytých objektů...(myš) *2*
  • Seš až moc zbytečně skeptickej. Řešíš absolutní püčoviny, který ve hře nakonec ani nebudou. Styl střelby změnit jde. Nejsi omezen ani na hov*o na talíři. Ze začátku ti bude u každý postavy zbraň kopat, stačí z ní střílet tak často, aby se ti navýšil skill a pak už budeš profík a kopat se pak budeš možná jen tak do koulí za to, proč jsi před vydáním řešil takový kokotiny. Navíc si můžeš i ty zbraně upgreadovat, což taky přidá na chování zbraně.
  • "Jako normální zákazník, který ví co od produktu chce." - Tak opravil jsem ti to
  • Jak říkáš je to hlavně o tom jak jsou nepřátelé a zbraně nastavený, jen by podle mě vývojáři měli dělat rozdíl mezi PC a konzolovou verzí.
  • Lurok
    Jo taky miluju hrani Mortal Kombatu na klavesnici. A jeste vic nechapu jak muze nekdo hrat treba takovy God Of War na gamepadu kdyz na klavesnici by se to hralo tak naprosto luxusne.
  • Tak to aby jsi ten příspěvek trochu víc rozebral, jinak je to jen blití sraček bez prominutí. "nesla udelat vec, co sem chtel"? Co přesně nešlo udělat? A pak plácneš pár her a my stejně nechápeme kontext.
  • Jako malý rozmazlený fracek, který není schopný příjmout hru taková jaká je...
  • me se hra celkove libila byla to jizda, ale to ovladani na gamepadu oproti jinym hram bylo otresne... zamerovani na packach mi u uncharted, last of us nebo killzone a spec ops the line nedelalo takovej ukrutnej problem jako v max payne 3... tak snad to udelaj tak aby si kazdej nasel to svoje
  • Když jsi u toho krásného příkladu s auty. Zkus si představit gamepad jako auto bez posilovače řízení a myš s posilovačem. Myš si taky můžeš nastavit tak že aby jsi udělal vůbec otočku o 360°, tak s ní musíš přejet podložku na desetkrát. Je to o zvyku, nicméně s reálností bych nespojoval ani jedno ;)
  • Ale nelži, 286 byla uvedena v roce 82.. navíc co by jsi na tom tak tenkrát hrál.
  • Shaker
    ono na PC to taky nebyl zadnej zazrak... hra vypadala dobre, chtelo se mi ji hrat, ale vzdycky me strasne dopalili malickosti ovladani kuli kterym ke me proste prislo nejaky npc a zabilo ono me misto ja jeho, protoze nesla udelat vec, co sem chtel a u vsech ostatnich her jde (Spec Ops:The line, Rainbow six: Vegas 2, Max Payne 1 a 2)
  • Tak co je pro tebe jako lamu lepší neznamená,že to tak je. Já na PC hraji již 35 let.Když sem měl atari520st,si ještě tahal kačera.
  • Ja nevim, ale vetsina FPS her na konzolich (dnes uz vsechny) podporuje moznost nastavit si sensitivitu mireni. Ale i tak, s mysi se za vterinu otocite 10x dokola, coz v realu asi neni mozny, gamepad je v tomto realistictejsi, tudiz souhlasim, ze presnejsi nemusi byt zaroven lepsi. Je to jak se zavody, kdybych s mysi zajel o 5 vterin rychlejsi cas v zavodni hre, ale zaroven to nebylo realisticke, tak tu mys proste zahodim a pojedu to realistictejsi
  • Jen se modlím aby mířeni nedomrvili stejně tak jako tomu bylo u Max Payne 3 na konzole...
  • Shaker
    Spis, ze kdyz nekdo prijde z prace nebo ze skoly a v podstate si ty hry na konzolich pusti jen proto, aby chvili nemusel poslouchat svoji zenu/matku/sousedku tak je mu v podstate volny, ze se to hraje na ho*no, protoze to jinak ani nezna a je to pro nej spis chvilkovej ulet od reality nez nejaka dlouhodobejsi zabava.

    Ja si proste nedovedu predstavit, ze s gamepadem hraju multiplayer strilecku proti jinym lidem, to bych se z principu z toho ovladani do pul hodiny po*ral...
  • Keyz
    "..chaotičtější přestřelky, kterých chtějí tvůrci dosáhnout."
    Snad to nebude hovadina. Opravu strašně chci běhat s 2X samopalem a střílet vše okolo a NPC mně budou brát nic HP. *11*

    Doufám opět v možnosti nastavění na PC. Automatické míření jde mimo mně ale beru, že pro někoho to je podstatné.
    - Styly střelby. Zdá se to jako super nápad ale jestli to nejde změnit tak to je hovadina. Protože pak jsem omezen výběrem postavy. Nechci negra co střílí jak tupec a má u toho drsné kecy anebo šílence co tam bude běhat v papírových trenkách pro dědky co se podělávají...

    Když tam je možnost vývoje postavy, tak proč když budu trénovat pistole tak se nebude i měnit styl? Přece když budu umět na maximum ovládat pistole, tak není možné abych pořád střílel jak tupec.

    - Rád bych aby zbraně trochu kopali apod. Ale toho se zde asi od autorů nedočkám.
  • No ted si vem, ze by AI melo taky mys a hralos tejne jako ja... Uvidi te, zameri na palici, pic, hotovka... to by asi nebylo moc zabavne :)
    Neni to jen o mysi a klavesnici ale o hre... Treba ve Flashpointu kdysi daaavno ac jsi mel klavesnici a mys, tak sji trefil starou belu, protoze byl rozptyl zbrane dost velkej a jeste se ti to mazerovani traslo... to v GTA 4 nebylo. Tam byla mala tečička a tam to proste střelilo...
    Takze to nakonec mozna je fakt tou optimalizaci... meli zvetsit nepresnost a nebylo by to tak snadne...
    Ale GTA 4 jsem si uzil, tak co remcám :D
  • Dotykové, hlasové, pákové, pohybové... se můžou jít zahrabat.
    Na simulátory jedině pořádný joystick-volant a na vše ostatní KLÁVESNICE+ NEPŘEKONATELNÁ MYŠ.
    Jedině snad na roztrhané pohovce u nějakého sportu, se ten gamepad hodí.
    PS: pro zvláštní vocase- ne není to závist ani zášť, nýbrž moje dlouholetá zkušenost a názor.
  • Jo auto aim, checkpointy, achievementy, sipka kam mas jit, QTE, regen.zdravi ... atd. atd., tohle na mvsechno dali konzole a casual hráči, na PS hraju jedine bojovky a zavodni hry. A u GTA IV to mám zcela opačně, prostě sandbox na konzolích ne-e.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit