Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No tyvle, 30gb a uz to taham asi 7-8hodin 14%... pecka tedy.
  • Whisp
    Hru som sťahoval necelých 7 hodín, hral som ju zatiaľ 4 hodiny a nepostrehol som žiadny loading, lag, či frontu na prihlásenie do hry. Grafika je lepšia ako som čakal, horšie je to s animáciami pohybu postáv. Poteší nahovorenie questov a akčný súbojový systém, ktorý ale pôsobí dosť nezáživne. Zatiaľ som len na prvom ostrove a nie je tam mnoho umelých ohraničení, takže je tam celková sloboda pohybu, čo poteší. Čo už nepoteší je staticky pôsobiace prostredie ostrova, všetko vyzerá ako pozadie v adventúre.

    Celkovo to vyzerá na ďalšiu fantasy MMO hru, ktorá ale po prechode na F2P určite vynikne a svojich fanúšikov si nájde. Len dúfam, že sa F2P vyberie v stopách TERY a nie SW:TOR.
    • Mně se dvakrát stalo, že při hovoření s NPC ve storu se nešlo dostat ven... takže jsem musel log out a log in pak to běželo.
      • njn to je známá chyba... staci zmacknout hot key pro "notices" tzn pristup do ingame posty... nekdo to resi psanim /reloadui ale moje verze je o dost snadnejsi... jinak par questu je este furt buglejch... pocitam ze se hra o mesic zpozdí s vydáním, nicmene sem si svoji cca 12h vikendovou parbu maximalne uzil. Jeste dodam, ze leveling je tam prijemne pomalej, zadnejch 10lvl za den tam clovek nedá, pokud si nejede striktní poverleveling a odklikavani vseho... fakt supr zabava, ve hre sem stravil celkove urcite aspon 20-30h tak uz pomalu tusim o cem to je, a líbí se mi to velice :)
  • Po 6h tahání 6% z instalace. Už tohle mě těžce odradilo a vzdal jsem to.
    • peaNutz
      Já hru stahuju přes 16 hodin a eště mi pár zbývá. Internet mám v pohodě problém je na druhé straně. Už tohle je je podle mě to dost špatná vizitka. Nemluvě o tom že se na servery nejde ani dostat. Tyhle problémy před vydáním swtor neměl ( nebo aspoň ne v takové míře)
      • Hledej chybu u sebe. Ja stahoval cca 4 hodiny.
        • Taky tak. Logování a podobné věci v pohodě. Horší je to se samotnou hrou... Taková bezduchá. Ještě to dnes zkusím a uvidím. Třeba se dostanu k něčemu zábavnějšímu než k běhání od jednoho NPC k druhému a proklikávání dialogů.
          Ale jak jsem řekl, i když v té hře je spousta lidí (kteří se objevujou a mizí) z mého začátečnického pohledu ve mně hra nebudí dojem života a žádné interakce. Svět je naprosto nezajímavý a nebaví mě ho procházet. I když mě třeba "Nikdyzima" nenadchla, tak je pro mě stále lepší hrou než tohle, za což budou chtít ještě navíc platit poplatky :D.
      • logovani je v tomhle stress testu uz opraveny a trva par sec.. ano swtor slo skvele po vyckani 3 hodinovy fronty...
    • Neboj, o nic jsi neprisel. Krome toho ze to je nuda s ubohou grafikou se jedna o dalsi stress test, takze (pokud bys patril mezi vyvolene a podarilo se ti vubec lognout) bys cucel pul hodiny na kazdou loading screenu. Proto to taky delaji, vzhledem k tomu jak tak hra vypada a jak se hraje, pokud jim to bude pri launchi lagovat a padat, tak je lidi rovnou ukamenuji :).
      • Je videt ze jsi tuto betu nehral, jinak bys toto nemohl napsat
  • E N 9 PK 9 YD MF CC M D K4 6L 4A
  • Být váma, vůbec bych do bety nelez. Nenechte si zkazit dojem ze hry betou. Počkejte si pár měsíců po vydání hry a pokud na to máte volné prostředky a opravdu to chcete zkusit, hru si kupte. Beta je naprosto k ničemu a nepomůže vám hru řádně ozkoušet. Ta hra ještě potřebuje mnoho času na "dozrání" a současný stav je nevyhovující.
    • Par mesicu po startu to uz nikdo hrat nebude, newbee lokace budou pusty a prazdny ... a hra bude smerovat k f2p modelu ... takze kupovat to je proste nesmysl.

      Na ty hre nema dozravat co, je to proste spatna hra, spatny pokus o totalni zjednoduseni naprosto vseho, jen aby to vyhovelo packarum. Ani po nelikoka mesicich betatestu nejsou schopny zprovoznit nektery qsty .... to je proste ... lol. O neuveritelne pomalym loadovani kazdyho dungu/lokace/... ani nemluvim.

      Minule sem reportoval nekolik desitek chyb. Neopravili z toho ... VUBEC NIC. Ani jednu. Schvalne sem se sel podivat ...
      • tohle je totiz ten samej build chytraku jim kde jen k stress test a potrebujou zatizit servery. V closed bete uz se.testujou kolize postav je mnohem vic npc predelany start zony atd atd kdyz uz chces bejt zajimavej tak si nejdriv precti patch notes pro stress test
        • Jiste jiste ty dmnte ... oni jiste budou rok testovat porad stejny build, aby jim lidi reportovali porad stejnych bugy ... lol lol lol ....
        • tady se jede striktni - nicim nepodlozenej - hate :))
  • čau skalní přiznivci Skyrimu,kdo nesehnal klic je mozne zde....http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm?offer=498&val=1&uh=98ACCC406DE29E055452C3E01B4C7A1A za registraci klic jako darek.....good day and Game start 18:00....cus *3*
  • Další klíč pro zájemnce: JPT7Y7R7HWJMNJF43CPL
  • https://www.youtube.com/watch?v=O9E_V24RuCc
  • Uz to tu bolo, ale napisem to este raz pre istotu. Davajte pozor aky klient stahujete. V launchery nastavte region US. Ak pouzijete EU verziu, v piatok vas to nepusti na server.
    • https://help.elderscrollsonline.com/app/answers/detail/a_id/5836
  • Enjoy:

    NNER K5LNN37WX 9RWF97X

    bez mezer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit