Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuju za radu to jsem vubec nevěděl:-)
  • Jack1947
    Konecne, si tu "Pecku" vyzkousim na vlastni kuzi. ( az teda nekde vemu tech 30gb volneho mista). *7*
  • Sakra jdu pozdě
  • Jack1947
    Neplas, vzdyt to ma "jen" 30. *15*
  • Jack1947
    http://games.tiscali.cz/wildstar-14451/clanky

    Ne vubec, napsaly o nem "pouhych" 15clanku... pchf.

    ( dobre no tak TESO ma tech clanku vic o vice nez polovinu ale to jeste nic neznamena)
  • Tam si dej pozor co stahujes. Ja kdyz sem zapnul launcher tak se mi automaticky zacala natahovat US verze - ta je potreba na vikendovou betu. Ale my mame region nastaveny na EU, takze pokud das install bez zmeny regionu, zacne se stahovat i EU verze a tahaji se tak obe soucasne. V pravem hornim rohu launcheru klikni na ozubene kolo, vyber region united states a bude se tahat jenom ta US verze.
  • Bezva, díky za info, klíče jsou totiž za chvilku vždy fuč. Tak třeba budu mít časem také štěstí. Jinak máš pravdu, že o Wildstaru se toho na Games moc nedočteš.
  • Tak mi jeden posli prosim ta na redeyest@gmail.com. Dakujem
  • martin.mares.984
    Nabizim taky volny klic, kdo ma zajem od patku:

    LG3PYXC7NEJCT3M3NGXP
  • jo tam je to je jiny kafe nez na TESO, kde se do bety dostal kazdy, nastesti jsem to tento tyden vychytal a na vikend 2 klice ziskal, je stejne zajimave jak su to propaguji jen urcite hry *1*
    doporucuji sledovat tyto dva weby a pak klic urcite neminete:
    http://www.wildstarfans.net/
    http://wildstar-central.com/index.php
  • Jý jsem klíč dostal z eurogameru... Jediné co mi vadí je přetížený server na stahnutí hry přes luncher:-( stahuje se to dost pomalu a to mám internet rychlý!
  • Vidis ja ho mel uz predtim, ale nemohl jsem se zucastnit, kdyz jsem tu nebyl. Klic jsem ted dostal i jeden navic a ten jsem dal. Kazdopadne muj osobni postoj je takovy, ze si to vyzkousim, ale spis nepocitam s ucasti v teto hre.. beru to spis jako demo a zhodnoceni zda bych do toho v nejlepsim pripade sel.

    Pro me to Hype rozhodne neni, a vidim to spis jako moznost pro lidi, co maji konzole, ktere nemaji moc MMORPG her. Zajimal by me pomer az hra oficialne vyjde.
  • Skvela prace, uz se tesim, az to vyzkousim! :)
  • Ty brďo 500 klíčů fuč za pár minut, ten hype vážně funguje dokonale ...
  • kennyB
    Pravda, každý má nějaký názor, ale psát ve stress testu, že je ta hra špatná, protože to či ono nefunguje a k tomu ještě přidat varování, aby tu špatnou hru nikdo nekupaval, není podle mě normální názor, zvlášť, když do vydání hry zbývá ještě pár měsíců.
  • Amylee.Anderson
    Mrknu se tam, díky :)
  • Souhlas, take by me to velmi zajimalo. Je to tady jedna velka mafie s kmotrem Polackem v hlavni roli. Co se tu deje nema obdobi. V normalni zemi uz by byli davno za mrizemi !!!
    *1*
  • michelangelocz
    Kdyz bude cas, tak se za svym khajiitem nejspis jeste podivam. Protoze kritika TESO me docela miji.

    Mozna je to tim, ze jsem MMOcky netknuty a duvody popularnosti Elder Scroll serie obecne mi taky celkem unikaji (hral jsem vicemene jen Skyrim, kde byla uzasna hratelnost – zpusob levelovani, souboje, ale rozhodne ne pribeh, svet a postavy v nem). A protoze jsem tvorem zvidavym, tak jsem tomu chtel prijit na kloub a pustil jsem se do komunitnich LORE videii... A porad nic, originalitou a hloubkou totiz tahle mytologie zrovna nehyri, byt to mozna vypovida vic o autorech videnych videii, nez o samotny hre – nevim.

    Na kazdej pad pohledem z prvni osoby mi TESO brnka na ty spravny struny a hratelnosti se vlastne od zminenyho Skyrimu prilis nelisi. Tradicni MMO otazniky a vykricniky nad hlavami a OK, EXIT moznosti v "rozhovorech" (ano, tot ma predstava o MMO) jsou v TESO taky elegantnejsi a pestrejsi a v podstate staci cist mozny odpovedi na zaklade nichz si clovek snadno slozi predstavu o pribehu konkretnich ukolu i celkovym kontextu. Jen UI je tradicne blby a craftovani taky nevypada zrovna povedene.
  • eStar
    Další kdo nezná rozdíl mezi hatem a kritikou.
  • Kdyz jinak nedas, tak jsem ti tam jedno prihodil. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit