Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aj ja sa chcem touto cestou podakovat.
  • Děkuji. Rád zkusím.
  • tohle mě nějak nebere, půjdu si radši znovu dohrát Skyrim s modama
  • Diky. Tak ja si ji teda koupim;-) PS: nezapomente na minuska:-D
  • A hatersky kolotoc muze zacit:-D
  • A k cemu by ti to bylo? Ja bych zas chtel videt seznam tveho majetku, ale vsem je asi jasne, co si Ty tak maximalne muzes "postavit":-)
  • "...The size of the game is about 50 GB..."

    No, myslím, že to tentokrát vynechám *1*
  • Jedu do sklípku, tak si to zapařte i za mě.
  • Jee, dekuju:-) Naservirovano az pod nos, tak to uz ani takova zdechlina jako ja nemuze ignorovat.
  • Kazdy ma nejaky nazor :) me osobne hra neoslovila, vydrzel jsem ji hrat 3h, jelikoz me prisla nudna, ale jestli chces, tak si ji klidne kup *5*
  • nekromant33
    lag bylo to poslední, co mi vadilo
  • *1*
  • kickasl
    Dík :)
  • kennyB
    Pravda, ale stejně bude zase hodně lidí křičet, jak je ta hra špatná a aby jí nikdo nekupoval *1*
  • Dejte klic. Stejne recenze bude na filcku ked ji recenzuje to monstrum, ktere je odvarene z kazde mmo na zacatku.Pan Polacek by v tom mel udelat prítrz je evidetni ,ze recenze jsou delany na zakazku za reklamu. Vzdyt si staci vzpomenout na zajezdy do Rima,jachty atd atd.
    Chtel bych videt seznam majetku redakce ¨games cosi z uplatku staví za vily.
  • Jen detail.
    Jde o stress test, takže náležitě k tomu Vám to možná nepůjde nebo půjde tak porůznu, ale s tím se počítá, proto se dělají.
    Týká se to jen amerického serveru, tedy musíte mít nastavený USA region (jen překlik) a patchnuté dle nich. Sám nevím jak je to s EU, ale ještě před pár týdny jsem měl dva klienty :p
  • Shaker
    Vrele diky, redakce :)
  • O beta klic do Wildstar bych mel take zajem.
  • Toto MMORPG se uchyti tak maximalne na konzolich, protoze tam asi nic lepsiho nemaji, ale vydavat to s poplatkami na PC ? Hral jsem betu a na ohodnoceni mi staci 2 svola: zjednodusene, nudne. *9*
  • walltar
    Těch klíčů je všude spousta ... já sám mám 4 a to jsem chtěl jeden *1*

    Ale jinak pokud vím, nebude Open Beta, takže pokud si chcete hru zkusit před launchem už nebudete mít moc možností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit