Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bonsaimancer

    Uprimne, i kdyz mi byla Betka prvotne sympaticka, zjistil jsem, ze se ve vetsine nazoru na hry i veci kolem dost lisime a sympatie byly tu tam, ale dokazu si vazit cloveka, ktery i pres rakovinu a mensi apokalypsu pracuje dal a nevzdava se. At uz Te ta Tvoje cesta zavede kam chce Betko, nezapomen s sebou sbalit par health potionu a pripadne nahod do konzoloveho radku IDDQD a preji hodne stesti!

    • Já to měl právě naopak. Nesnášel jsem re-play. A když se objevila tady tak jsem si říkal, že se snad Aleš zbláznil. No ve finále jsem byla má druhá nejoblíbenější z redakce 🙂

  • lukeeeen

    Hele, za me...driv jste mi byla smapticka, ale casem - nevim jestli vekem, jste mi prisla hodne namyslena - takovy, kdyz se to netoci kolem me, tak nic moc - vtipy, kterym jste se smala maximalne vy sama a pocit, jakoze jste neco vic, pac jste holka v herni brandzi. Chybela mi urcita pokora a nevnucovani - haha hihi. Kazdopadne at se Vam vede

  • GL, HF

  • Tak hlavně pevné zdraví holka šedo-modrooká! to je nejdůležitější. Ať se ti vyhýbá to špatné a to co se ti nevyhne, ať zvládneš překonat a jdeš zase dál. Jedna životní etapa ti končí, nová začíná.

    Přeji ti vše dobré

  • Je to dost škoda, ale pokud chybí motivace, je lepší dát si oraz. Přeji Ti, Bětko, ať se daří a hlavně to zdravíčko.

  • frank.horigan

    Ahoja, asi nejzajímavější byly tvoje začátky na Primě s Tučkem a pak se přiznám že už to pomalu padalo a padalo.

    Na Tiscali už bylo cítit vyhoření a popravdě, já kdybych měl hry hrát a na sílu (rychle) dohrávat a pak ještě o nich klebetit někde na streamu, tak mě po čase začnou mírně řečeno otravovat. 

    Takže hrát hry sám pro sebe, bez závazků je asi mnohem lepší, než když prostě musíš... 

  • Sainten

    Budeš nám chybět, Bětko. 🥲

    Tak hodně štěstí a lásky v tom dalším životě .. 

    a brzo snad zase někde na viděnou 

    🤘🤓🙋🏻‍♂️


  • Právě mi puklo srdíčko! 😭😭😭 May Force be with you! :)

  • Row

    Sice jsi mě těžko mohla vídat v živácích, neboť drtivou většinu videoprodukce konzumuji post mortem po večerech, ale i tak jsem divák Games.cz pravidelný. Poslední dobou víc divák než čtenář a tak za tvou práci na ní děkuji.

    Mrzí mě to že odcházíš, bude mi chybět tvá otevřenost nerozlučně spojená s expresivním výrazivem (jsem uplně stejný 😀) a vlastně i tvá fasion, kdy mne upřímně fascinovalo jaký máš rozptyl stylů oblékání, leckdy dokonce ze dne na den.

    Tak tedy hodně štěstí, zdraví a tak vůbec a nikdy neříkej nikdy, třeba se za nějakou dobu zase do tohohle kolotoče tady nebo někde jinde vrhneš s novým elánem znovu. Do té doby si budeme muset vystačit s tvou občasnou rolí hosta zde nebo s tvou účastí na Movie Witches.

    P.S. Na to cyberpunkové video máš právo být hrdá a říkám to jako milovník žánru 😉

  • cNNk

    Lhal bych, kdybych tvrdil, ze mi tu budeš chybět. Dřív jsem tě měl rád, po příchodu na Games se to, ale změnilo a dost často jsem byl spíš odrazen, protože jsem cejtil vyhoření. A třeba je za tím právě ta vnitřní pohoda a klid. Proto ti přeji, aby si našla novou energii a dělala to co tě bude naplňovat a bavit, protože tak jsem tě měl nejradši. Musím zkusit ten váš filmový podcast, poslechnout si pořádný babinec může člověku otevřít nové obzory a pobavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit