Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cvicme_v_rytme

    Pokud jsem to napsal pro někoho nejasně, tak "Nijak to nesouvisí s počtem prodaných ¨kusů" je myšleno v daném kontextu jako "Nijak to nesouvisí s přesným počtem prodaných kusů". Když mě budeš chytat za slovíčka, tak ano, vytržené z kontextu to nedává úplně smysl. V daném kontextu mé reakce by to ale smysl dávat mělo ;)

  • ...tak na to snad prijdes sam, co znamena, kdyz nekomu vadi niceni ruznych symbolu.

  • JakubT

    Ale to já chápu, to je mi jasné, jen mi přišlo podivné to "nesouvisí". Dá se říct, že to není to samé (což není, s argumentací jak píšeš), ale jinak si myslím, že to docela silně souvisí :)

  • radim.zaty

    Ne, nebylo. Protože tě evidentně Žok štve, budu ti i nadále říkat žoku.

  • Cvicme_v_rytme

    Takže jestli tobě vadí ničení sochy Havla ve hře, co to o tobě vypovídá? No vážně, co?

    A co vypovídá o mně, když je mi jedno, jakou sochu ve hře zničím? Načrtni tady prosím ty obrázky, celkem mě to zajímá, co na základě tohoto namaluješ za obrázek.

  • Derp_1337

    Sice Lenin není žádný svatý, ale má přehnaně poškozenou pověst, protože většina lidí předpokládá, že to, co je učili ve škole, byly fakt jeho ideály, ale ono to tak vůbec
    není.
    To, že jeho myšlenky a ideály překroutili po jeho smrti a následně je vnucovali lidem, není jeho chyba.

  • Derp_1337

    Nevidím důvod, proč by je někdo nemohl srovnávat. Ani Havel a ani Lenin nebyli žádní svatí.

    Navíc Lenin má přehnaně poškozenou pověst, protože většina lidí předpokládá, že to, co je učili ve škole, byly fakt jeho ideály, ale ono to tak vůbec není. To, že jeho myšlenky a ideály překroutili po jeho smrti a následně je vnucovali lidem, není jeho chyba.

  • Jack1947

    Peníze a moc to je ten hlavní problém.

  • Derp_1337

    ruské recenze nebudu hledat, ale tady je recenze z českých státních novin (Rudé Právo)

    http://acka.blog.cz/0901/recenze-pana-prstenu-v-rudem-pravu-v-roce-1977

  • Socha je kus sutru a pokud se nejedna o vyznamne umelecke dilo jako napr. ,,David,, tak jde jen a pouze o to, koho zobrazuje. A podle toho komu co vadi, si clovek muze odotycnem udelat obrazek.

  • Cvicme_v_rytme

    Srovnávám sochu se sochou. Kdo je na ni vyobrazen je ze své podstaty zcela jedno. Vždy se najde skupina lidí, které to může nějakým způsobem vadit. Vezmi si Němce, ty si na Hitlera pomalu ani nedají sáhnout a nesmí být div vyobrazován v nějaké hře. Každý má svou modlu.

  • Cvicme_v_rytme

    Rád osvětlím, v tomto článku stojí

    "Reportáž zároveň označuje Metro Exodus za jednu z nejprodávanějších her
    současnosti, aniž by byla známá jakákoliv čísla prodaných kusů."

    Ale v reportáži padlo, že se jedná o bestseller. Na to, že je něco bestseller, nepotřebuješ mít čísla prodejů v top desítce v historii ani roku. Bestseller znamená, že je něco obecně známé a že se to dobře prodává. Konkrétní čísla prodejů v tom vůbec nehrají roli. Je to dá se říct něco, co je aktuálně "in" a dost lidí po tom prostě sáhne. Stejné to máš u knih. I na wiki píšou, že bestseller neřeší konkrétní prodeje, ale jen to, že je to aktuálně hit. A to Metro Exodus opravdu je.

    Článek zde tedy do reportáže v tomto směru kope naprosto nesmyslně.

  • Jack1947

    Nevykej mi prosím, to není potřeba  o tomhle jsem nemluvil myslel jsem to jinak, jen vypíchl to slovíčko "smazání".

    Pokud nejsi nový už dávno bys mohl vědět že se tady hrají trochu jiné pravidla, myslím že ale to nemá smysl řešit.

  • species
    aaah ironie :)
  • kkING

    Tak kazdy kdo se zde registroval souhlasil s urcitymi podminkami a pokud je porusuje, tak se nemuze divit, ze je smazan ...

    Pokud prijdete do hospody a nekdo vas zacne obtezovat, urazet, napadat, tak nejspis nejak zareagujete. Pokud se to bude opakovat nekolikrat, tak se mozna rozhodnete priste jit jinam. Pokud se to bude stavat i ostatnim navstevnikum, kteri budou nejspis uvazovat podobne jako vy ... tak jakym zpusobem asi zareaguje majitel

  • Jack1947

    Těžko říct, jestli je to levotou nebo tím že co já vím vadí, jasně ta "otevřenost" tam bejt po vzoru Wolfenstein New colossus  nemusela. zase to trochu oživilo hru není a nikdy to nebyla střílečka ale ta scenérie a když prší déšt a tvoří se kaluže je dech beroucí.

    Jak to jede na Xone doufám že X páč pak bych se neplynulosti nedivil.

    Far cry mě odradilo už od minule nutnost grindovat nesmyslně, fakt nechápu kdo to tak žere takhle zabít slibnou hru 😬( barvičky mi nevadí ostatně to bych nemohl hrát ani Rage2).

    Tady se nedá srovnávat pohyb na klávesnici a gamepadu ta hra je prostě dělaná primárně na K+m mě se líbí ty detaily třeba že špína ovlivbnuje střelbu, maska se dá v boji protrhnout a jiné. K tomu super Ruský dabing už jen dotváří atmosféru, pro mnwe adept na hru roku a horký kandidát ale vím že k tomu nedojde, snad ho aspon nominují 🙂

  • species

    hral jsem to jen na xboxu a predem rikam ze jsem s gamepadem totalne levej, netrefil jsem nic. 


    Nicmene ta hra me prijde podprumerna, netrollim, ten "otevreny svet" tomu vubec neprospel, ten clucky pomaly pohyb postavy fungoval skvele v uzavrenych prostorach, tady to bohuzel nefunguje vubec.

    Strileni je totalni nuda a jedno z nejhorsich co jsem videl u fps her.

    To ze ma vse, vcetne lootovani mrtvol, svoji dedikovanou animaci ktera se porad opakuje zase dal ublizuje pacingu hry ktere je uz i tak dost mimo.


    A fact ze me novy far cry bavi vic nez metro me vedlo k tomu "podprumerny" :p

  • Jack1947

    To samé se dá říct i o JůesSej, taky to nezvdyhne mnoho lidí ze židle 😉

  • Jack1947

    Jsem rád že tohle mě nechává absolutně klidným, spíše se pousměji, a jdu dál takže vidím hodnotu tehle článků...

  • Jack1947

    Je, myšlenka ano ale díky podobným lidem těžko uskutečnitelná, vždy se to zvrhne v boj o moc nebo jiné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit