Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Safra vždyť ten gameplay je přesně styl GOWARu . Několik Bosů a ty hry vypadají a hrají se stejně .
    Nezdá se , že by sázeli jen na pomíjivou kvalitu grafiky - i tento styl her má svoje fandy ( nemalé zástupy ochotné tetovat si lebku z Gears of War či Kratose na ramena ;) ) . Vzpomínám na Johanku z Arku , ale tam se alespoň ve své době geniálně přimíchala strategie , takže výsledný gameplay byl hned jinde .
  • už od prvních "epickejch" videií, kdy ti pro vyvojáři popisovali ty "úžasný" technologie, jak je to hrozně nextgen hra atd. bylo vidět, že to bude totálně blbá koridovka, pro jednoduchý, nenáročný lidi. Tadle hra by se hodila maximálně tak na benchmark testy, a nezaslouží si ani 4/10, protože kvůli hrám, jako je tato, vznikají hry, jako je tato :DD
    • Šoupnou pár kapříků a hra bude mít 9/10.....jak COD
    • Keyz
      Ani na benchmark se nehodí, protože na konzoli jede vše 30 FPS a tam se to blbě testuje. Navíc nastavení tam taky nelze měnit.
      • nemluvím o benchmark testech na konzoli (co to je za nesmysl), ale o benchmark testech na PC x) *Logic*
  • jak tu dávaj za příklad god of war *15* tyhle stupidní konzolový pseudáče baví fakt jenom lidi co maj konzole a nic jinýho, to samý uncharted *15* mrdt konzole do perdele, konzole kurví hry
    • přesně tak, když god vyšel, tak sem slintal nad vídeama, chtěl sem to moc moc hrát a štvalo mě, že nemám stejšna, to samý gran tourismo, uncharted, pak sem si loni tu komickou krabičku pučil a ROFL, všechno pomalý, předpotopní ui, gt6 se instalovalo snad dvě hodiny, ROFL, a hra stejnak žádnej zázrak, navíc naprostá absence poškození no prostě rofl rofl rofl

      uncharted, kterej všichni kolem mě chválili a jakou to má grafiku, sem se málem poblil smíchy když sem to pak spustil doma, ale tak budiž, já odkojenej tomb raiderem sem tomu dal šanci asi tři chaptery a vysmátej sem to přestal hrát, hráči ps3 vůbec netuší, co to sou pořádný hry

      a god of war, ano, hezky se na to kouká, to je asi tak všechno, fakt dodnes nechápu co to je za konzolovej svět za vtip *2*
      • napiš nějaký "pořádný hry", ať si můžu rozšířit obzory. jasně, vše je subjektivní, ale když říkáš, že ses u uncharted málem poblil smíchy, tak by mě fakt zajímalo, jaký "pořádný hry" hraješ.
        • nechápu co za klauna se tu vydává za mě, každopádně ten seznam co tu napsal je jeden velkej vtip, vtipálek jeden. nebudu tu psát co je podle mě dobrá hra, stejnak bys to nepochopil
          přesto mi to nedá, zkus si zahrát třeba alice madness returns at ochutnáš poctivou starou školu v luxusnim balení, prde
          • ten klaun jsem já.
          • Jack1947
            Nemyslis nahodou klasickou, Alice pac toto se moc nepobedlo a bylo oznaceno za mirny nadprumer nejen tady. ( kdyz to beru z meho pohledu.)
            • Jack1947
              Me se to nelibilo, nemam takovyhle HC zalezitosti moc rad. Cetl si vubec recenze? Hral jsem to, jinak si urazlivej na Autora ... ale sam bys vyplodil urcite horsi ne lepsi.
            • kdybych myslil jí, tak jí napíšu ne? nejdřív si to zahraj a pak mudruj, madness je všech ohledech daleko lepší než první díl, kterej nepopírám, byl taky dobrej
              a k místní recenzi, ten kdo to recenzoval je jednim slovem debil, kterej by zasloužil pár facek, asi tak
        • Ty co jsou vic jak jeden koridor *15*
        • tak např. Minecraft, WoT, Mass Effect, Skyrim
          • Minecraft? To jako vážně, nebo si ze mě děláš jen piču? Z Uncharted ses málem poblil, ale u Minecraftu sis pohonil?
            Končím.
          • Všechny vyjmenované hry jsou na konzolich taky
            • Tilwaen
              Takže jakmile do PC zapojíš gamepad a odložíš k+m stranou, tak se z těchto "pořádných her" stane "konzolová srajda"?
            • To nevadí, ale já je hraji na k+m a to je úplně jiná liga
  • podobný houna byl určitě i doom 4, tohle ukázat carmackovi, tak se všema vyrazí dveře, grafika negrafika, hra má hlavně bavit
  • thatguy
    Vypadá to hezky, viz měsíc starej Art Dump z Polycountu:
    http://www.polycount.com/forum/showthread.php?t=129228

    Crytek tohle prostě umí.
    • Keyz
      Navíc tady jako těžko srovnávat. To je tak vyfocené aby to vypadalo supr.

      Ve hře si pak často vidíš jiný věci ale v porovnáni se starou generací to na první pohled vypadá opravu dobře. I když škoda, že konzole nemají mnoho efektů kterou jsou na PC. Pak by to vypadalo, ještě věrohodněji.
      • třeba efekt hratelnosti *1*
    • No jo, ale k čemu to je, když ta hra je o ničem? Pokud chci krásnou grafiku, tak si zajdu někde do přírody, je to větší zábava a navíc dělám i něco pro sebe. U her by se měli lidi především bavit a to se poslední dobou moc často neděje
      • thatguy
        Netvrdil jsem, že je to dobrá hra. Z toho co jsem přečet, bych to hrát nechtěl. Jen jsem prostě poznamenal, že grafické oddělení odvedlo boží práci.
        A k tomu co si psal..no, počítačová grafika má tu výhodu, že díky ní můžeš vytvořit i věci a místa, která v reálném světě už neexistují, nebo vůbec neexistovali. Těžko by si teď našel živou věrohodně zrekonstruovanou lokaci plnou římanů s kvalitní dýchatelnou atmosférou.
      • Chomaco
        Jak môžeš vôbec porovnávať skutočnú prírodu s počítačovou grafikou? to akože chodíš do prírody kvôli tomu že má super rozlišenie, dobré stíny a ide ti to v kvalitných FPS?........ Je super keď sa človek zoberie a ide do prírody o to pokoj... ale on proste hovorí že tá grafika je pekná (hru som nehrál čiže, jak moc nudná je, neviem povedať)
  • maros.goc
    DmC a Castlevania je po hratelnostnej stranke omnoho lepsia volba ako Son of Rome, preto by som sa osobne nebal ist na cisty priemer 5/10 a ked k tomu pripocitam este biedne 4 hodinky, tak kludne aj 4/10 :) ale graficky to vyzera neskutocne, tie screeny som doslova ze hltal :)
  • 6/10? čiže 4 hodinový QTE dementný re*ard koridor je vlastne nadpriemerná hra?? good job games.cz....
    • 6/10 = sracka...priemer je az 7/10
    • Rhulad
      Když sotva hodinová lesbická hra za 18,99€ může dostat 9/10, tak nechápu, proč by tohle nemohlo dostat 6/10...
      • Holt nemáš buňky na to, abys pochopli intelektuální hru o dvou slečnách, co neměly rády klobásy...
        EDIT: špatně napsáno...pár slov přeházeno, aby to vůbec dávalo smysl
        • Nekrmte tohodle trolla, už je přežranéj.
          • Kozy
            Co je na tom trolení, ta hra je naprostej bullshit, stejně jako Proteus.
            • Kozy
              Protože to říkám já. Jeden hipsterskej motiv nedělá dobrou hru. Souhlasim s tim co psal Dan Vávra v Levelu. Jinak mám indie hry moc rád, prakticky už jsou to jediný co hraju ale odmítám si z každý chujoviny sednout na zadek.
            • GlaDOS
              Protože to říkáš ty, nebo Rhuland?
        • Rhulad
          *4*
      • Moc se mi líbilo, jak Vávra zkritizoval Gone home v Levelu.... Jde vidět přístup masy...
        • Mně hlavně z toho článku nas*ala připos*anost tvůrců ohledně stripu Dickwolves (btw. velmi povedený a pravdivý strip) od Penny Arcade, kvůli kterému nejeli vystavovat na PAX, aby nenaštvali tu jednu náhodnou feministku, co hraje hry...
          Vávra to napsal fakt skvěle a s tímhle jediným jeho článkem, který jsem v nových levelech četl, souhlasím na 100%...
    • QTE koridor může být za určitých okolností zábavná hra. To, že Tě ten žánr nebaví, je jiná věc.
  • Konkurent God of War ?!? No to určite ! Hral vôbec GOW ten koho to napadlo ????
  • Abych pravdu řekl, já bych se nebál dát Ryse i 7/10, ale 6/10 je asi zasloužené.

    Hru jsem si koupil, ale úplně mě na začátku při hraní neoslovila. Jakmile jsem se ale to toho dostal, tak už zhruba od půlky krátké kampaně jsem se začal bavit a multiplayer mě vyloženě mile překvapil. Dnes jedu hru znovu na Legendary a sbírám collectibles.

    Ano, je to repetitivní, celkem hloupé, příběh a jeho vyloženě hloupá klíšé (i když 1-2 silné momenty tam jsou) jsou na facku, ale rozhodně pobaví.
  • Keyz
    Lze tam vůbec umřít? Jak se zdá tak nepřátelé útočí po jednom a vše se zpomaluje aby byla velká šance, že hráč neudělá chybu.

    Tvl škoda, že hodně her jede na body a píše to co jsi udělal a jaké kombo apod. Vždy jsem měl rád objevování a i během boje jsem se pak bavil, když se něco stalo a nevěděl jsem co. Tohle je zlo.
    • ales.smutny
      Jde tam umřít dost snadno, ona ta hra není nějak jednoduchá, zvlášť pokud jí chce člověk hrát na vysoké kombo. To zpomalování se týká jen popravovací sekvence. Která pak už leze na nervy.
      • Keyz
        Tedy hlavně umřeš v honu za co nejlepším počtem bodů a uděláš chybu během řetězce který musíš mačkat?

        Škoda, že to je tedy bojovka. Na body a to se týká i smrti.
        • ales.smutny
          Ne, umřeš když se blbě kryješ, uhýbáš :) Když jsou kolem tebe tři až čtyři různí bojovníci, už to chce dobře vnímat, kdy útočit a kdy se krýt. Tam není nějaký řetězec, který se musí QTE vymačkávat při boji, jen při popravách. Ryse funguje jako (jednoduchá) bojovka. Komba jsou jen o pocitu vlastního uspokojení a zkušenostech :)) Hlavně jsou po čase boje tak repetetivní, že člověk fakt chce alespoň ta komba mít co nejvyšší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit