Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyto brýle pomáhají v dlouhých sessions hodně. V nabídce mají na výběr mezi herními a spíše kancelářskými brýlemi ale osobně sem v nich nerozeznal velký rozdíl. Spíše v designu. Jinak brýle Vám kapku všechno zaostří a zvětší. Takže je také dobré se zaměřit na velikost obrouček, protože u větších obrazovek by ty menší nemusely být zrovna vhodné. Pokud se nepletu tak se některé typy dají vybrat i jako dioptrické. Vše je také lehce zbarveno do žluta ale není to nic co by vadilo jak u hraní nebo kancelářské práce.
  • tak vam nevim jestli vymena mych dioptrickych bryli za slusive CoD bryle mi pomuze k lepsimu hernimu zazitku... barvy mozna lepsi ale rozliseni by mi pak pripadlo tak 200x100
    *1*
  • pan je znalec a odhadne diky LOL, pripadne WTF i vek :)

    Pro me je to v nekterych pripadech vserikajici, a nebudu se za to nikomu ospravedlnovat....
  • kostejnesmrtelny
    Špinavější praktiky?
    To jako myslíš seriózně? *1* *1*

    V zásadě s tím co jsi napsal souhlasim, ale zrovna tenhle termín mě teda nemálo rozsekal *1*
  • Hele me je COD u pr... stejne tak BF3 a dalsi ja FPS moc nehraji. Ver mi nebo ne sel bych sem i kdyby to bylo treba o commander keenovi :D
  • Ja to pochopil na co narazis ale nejak nechapu proc by me to jako melo trapit :D

    Jestli je benefit toho ze BF3 si nekoupi tolik lidi to ze si nemusim platit ucet na strance ktera mi ukaze jakej mam fragrate jsem jen rad :D
  • to neni moje hra, jen jedna z her kteruo hraju, libi se mi napr. i pr k BF3 proc ne...tady jde o princim - nikdynekoncici demnce zdejsich hate prispevku. thats all. nejsem vuci tomu tak resistetni bohuzel tak jako "moudrejsi" osoby, ktere sem radsi ani nechodi.
  • panove kdyby ty bryle byly s titulkem jakymkoliv jinym nez COD, tak sem nikdo ani nepachne.

    takze asi tak. specialni edice vseobecne sou vysmech.
  • ales.smutny
    Díky, že se ozval někdo se zkušenostmi, zajímal mne efekt té technologie.
  • k tem soskam. Me se treba soska u zaklinace libi ikdyz byla trosku odflakla. Jasne treba ten prsten je stejan somarina jak tyhle bryle. Kdyz zas vezmes kotor tak je tam soska dost dobra ikdzy neivm jestli to opodstatnuje tu cenu. Ja tuhle vetes mam rad. Mam gumovou figurku zaklinace z prvniho dilu, mam nejake wow figurky ty se jim moc povedly ale to sou veci co se kupuji bokem takze to do tehle kategorie nespada.
  • Activision rádo prachy a nebojí se to přiznat. Stejně tak má prachy rádo EA. A DICE. A Infinity Ward. A Bioware. A Blizzard. A Bethsda. Někdo ale míří výše a rád se uchýlí ke špinavějším praktikám zaměřujícím se na vděčnější hráče. Proto mě tahle novinka absolutně nepřekvapila.
  • XorxoxTalarius
    Chlape ... kdyby byli rentgenove, tak si je koupim i kdyby na nich bylo logo Coca-Coly :D
  • Takze prestige edice bude s brylema? *1*
  • Sám mám za sebou pár hodin testování brýlý od gunnaru a vážně hodně uleví Vaším očím. Chvilku si na to musíte zvykat ale to není problém. Bylo by hezké je mít možnost zakoupit u Vás ale řekl bych, že by se cena také pohybovala mezi 2 až 3mi tisíci jako na alze. Takže si myslím, že každý kdo by měl o ně zájem by si je objednal z USA.
  • ty zase jedes do ty psychologie a tam uz je uplne mimo, kdezto ja narazim na nizky pocet prodanych kusu bf oproti cod vime?
  • Baxt
    Netřeba se snad uchylovat k takovým přízemním praktikám a strkat všechny hráče MW3 do stejného pytle. Mně je jasné, že jde o čistou a nekompromisní komerci, ale přesto si singleplayer MW3 už kvůli návaznosti na uplynulých 10 hodin akční řežby zahraji. A že si před tím střihnu Deus Ex: Human Revolution a Planetscape Tournament se s tím vůbec nevylučuje. *3*
  • nuz dobra muzeme to opravit myslim si ze cod je povrchni zabava uz je to pro tebe snesitelnejsi? Ted bych rad slysel nejaky argument cim bys mi to vyvratil kdyz sem si ujasnili ze prezentuju svuj nazor ktery nemusi korespondovat ze zbytkem sveta. Prosim jen aby si psanim argumentu nestravil celej vecer pac se budou i blbe googlovat.... Srandu z codu si delaj uz i cinani ja za to nemuzu jen se tim taky bavi nic spatneho ne?
  • Koukam ze ty taky zkousis bejt srandista... neboj treba to priste vyjde.
  • Kdyby byly rentgenové, tak beru! *5*
  • Tak jsem si procetl par prispevku, a zvedli ste mi naladu hosi, jsem Battlefieldak, a je mi uplne jedno co delaj, hrajou, jak hrajou fanousci COD, je to jejich hra, pokud je bavi, tak co... me taky bavi hrat furt dokola HoN a polovina lidi mi tu serve jaka je to picovina, ale me to bavi, a o tom hrani je, bavit se...

    Co se brejli tyce, pokud mi to opravdu zlepsi pohled na LCD a bude to pusobit lepe, nebudou se mi kazit oci, klidne si je pujdu koupit za odpovidajici cenu(pravdepodobne se ale pujdu podivat po nejaky alternative ktera neponese COD logo, a bude o 75% levnejsi)

    A jak vypadam u hrani, a jestli mi na tom zalezi? pche, moje pritelkyne me videla uz v horsich situacich, a nikdo jinej na me pri hrani fakt nekouka(obcas hladova kocka kdyz ji zapomenu dat zrat, ale to uz je fakt vsechno), takze je mi to fakt uplne jedno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit