Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    To bude tím, že už ti "stupid" si začínají uvědomovat, co na ně Activision zkouší. Retarded je spíš člověk, který jim to žere...a neumí správně napsat retarded. *15*

    A mimochodem, ve "spešl edici" jsou většinou věci, které pro hráče mohou mít sentimentální hodnotu. Tohle je sprostej teleshopping a ždímání značky. Oh, wait, it's Call of Duty...
  • no pozor aby ses toho jednou v noci na nove nedockal.. Horst Fuchs taky pair MW3 a co vy? Koupite si jeho specialni edici z podpisem? Prozmeu tam priblai Fuchosvy bryle... Ta predstava je silena *15*
  • MishKonn
    Nyní věděcky potvrzeno - přiložené brýle vytváří 64xAntialialiasing efekt.
  • zdravím trolls !! :) go ! go ! go !

    ---------------- loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

    jak dyby k "jine ocekavane hre" nevychazela spesl edice.... ale vzdyt je to COD , tak pojdme vsichni dohromady flamovat .... funny, stupid, sad, never ending, retatded.
  • What a piece of crap... Ještě reklama od Horst Fuchse chybí..
  • Zavolejte jeste dnes a kupte si nas MW 3 a k tomu zdarma dostanete krabicku, manual, sadu nozu, kucharku "Vareni s SAS", specialni laserem brousene nuzky i unikatni bryle ktere zlepsi vas vizualni zazitek diky specialnimu filtru udelaji kontrasty kontrastnejsi, barvy barvitejsi a fragy fragitejsi. Pokud zavolate do dvaceti minut dostanete dalsi MW 3 zdarma! No neni to skele Gabi?
  • Jenže je to razer a ne nějakej nonamerskej výrobce :)
  • MishKonn
    No, fakt si nedokážu představit, že bys dokázal při hraní nějak využít headset nebo klávesnici...*7*
  • Zajímavý... A to že Razor podporuje zase BF3 svýma headsetama, klávesnicema nikomu nevadí :D
  • MishKonn
    Vždy, když hraji multiplayer, mám na sobě svůj nejlepší oblek, saténovou košili, kravatu prošívanou zlatou nití a to všechno od Gucciho, i spodní prádlo. Nevím, jak by mě tohle mohlo zaujmout, když už při hraní vypadám jako drsňák se svými brýlemi Dolce & Gabbana. True story.

    Nejen, že tato limitovaná edice nabídne vizuální výhodu hráčům, kteří stráví nad intenzivní akcí dlouhé noci, ale budete také moci jasně vyjádřit svou náklonnost tomuto novému blockbusteru a při jeho hraní vypadat drsňácky! *15* *15* *15* *15*.

    Jinými slovy, tak jsem se, dámy a pánové, už hodně dlouho nezasmál *15* MW3 FTW! Ne, vlastně pardon, IQ pod 50 FTW.
  • ..."Vložit moc škaredý, náhodný, komentář"...
    Ale jinak se mi vzhledem ty brýle docela líbí. *15*
  • este tam bude MW3 headset, MW3 klavesnica, MW3 mys, MW3 podlozka na mys, MW3 airsoftovy samopal a buuuuum 300 eurova faktura na stole ...
  • Jazz
    Tak tohle je smutný.
  • SA-reg
    Radši se zdržím komentáře.

    Vlastně nedržím...

    Je to dost chytrej způsob jak vytáhnout 100 doláčů z volů. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit