Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    Jako by těch pár set hodin prosezenejch před MP nestačilo normálně, teď budou oči dostávat dvojitou dávku!
  • Ano souhlasim... +
  • Proboha to už se tato generace neumí vyjadřovat bez LOL a WTF? a teď k věci ano u Skyrim je soška a někomu může přijití hezká a nostalgická je na ní dokonce nějaký in game bonus code je ideální nato si ji někam vystavit ale brýle? přeci nepůjdu ven z brýlemi MW3 a vystavit si je také nemůžu kdo by si vytavoval brýle takže ti nezbývá nic jiného než je používat a pote vypadat u hraní patřičně cool i když tě nikdo nevidí.
  • calwin
    čisté placebo :D mňa by len zaujímalo či také feši brýle dostanú aj chlapci čo hrajú normálne Esport ligu...

    nech už sa strčia so svojim marketingom niekam lebo sú podobný jak hannah montana ak nie ešte horší...

    jo a ešte mohli prikladať k manuálu aj za akého počasia si máme čo nasadiť... (nightvision, okuliare, naostro) :) nech je to vážne kúl :D
  • V tom s tebou souhlasim vsichni delaji opravdu smesne predmety a proto si specialni edici se soskou nekoupim :D Je to clanek o brylich s nalepkou nejake hry a kdyby tam bylo napsano ze se s tim lepe hraje super mario stejne by byly extra smesne... Ja se vyjadruji k produktu ktery je naprosto zbytecny a jen se veze na jmene nejake znacky. To spis ty se tu chytas a branis svoji hru jak jen to jde...
  • pozn. vydavateli
  • hraci bf3 nedostanou ani šicí jehlu zadarmo, protože se mu nevyplati do ty hry cokoli investovat *1* *2*
  • uz sem si stejne jako tady bylo flamu (cca 10000000000000000) i sam rikal ze to nema cenu vubec tukat do klavesnice... nemuzu si ale pomoc, vzdy je to stejne:

    - naskoci clanek k COD, do hodiny plno clonů :D.... neco neuveritelneho.

    Moje chyba ze se vubec zapojuju mas pravdu.
  • Ale zapomněl si říct že by to DVD nejdřív vystavil testu, jako například test ohněm, test vzduchovkou, řezal by s ním, sekal a nakonec by ho hodil do xboxu či ps3 a hle ono to i přesto jede!
  • Chudak mozna, srandista urcite ale doma pred monitorem nenosim zluty brejlicky (maximalne ksiltofku kdyz se potrebuju rozhlizet pomoci TrackIR) :D
    Ale treba hraci BF3 dostanou ruzovy aby klukum od Moderniho Warferu mezi vsema tema vybuchama a boricima se barakama nezavideli.
  • Jasny a co treba soska k Skyrim?:D Skyrim chci, sosku?halo - prsten s prumerem 3cm LOL WTF, tak prosimte nedelej ze jen cod ma nejstupidnejsi vyrobky, ano samozrejme na vydelani prachu. Neni to jen otazkou cod a nebudu se donekonecna opakovat. Jen po tom nekteri radi ihned skoci, ne kvuli brejlim....
    je to proste jen dalsi zaminka nic vic. a to mi proste prijde ubohy a nuti reagovat. nic vic.
  • Jen je nech je to jeden inteligentnější názor za druhým nemá cenu jim do toho vstupovat za chvíli tady přijdou BF3 fanoušci a bude vystaráno :D
  • Ano vychazi a je to stejne debilni :D ale aspon to jsou klavesnice, headsety nebo treba mysi a ne bryle ktere jsou ti uplne k ... a velkemu :D Jinak mi to prijde vse stejne smesne... ale proc ne jsou tu lide s mensim inteligencnim koeficientem kteri to jiste povazuji za cool a z pohledu firem to je dobry podnikatelsky zamer prachy jsou prachy :D
  • me sou tyhle lol vyrobky uplne upr*ele abychoms rozumeli :) kdo si tohle koupi? snad jen uplny trotl, ale nejde jen o cod, koli vtipnych veci maji konkurencni hry? jako napr sosky, smesny prsteny atd?........ timhle cod nicim nevybocuje, jen dava bohuzel prostor vyse popsanym se opet uz po tisice vyjadrit naprosto stejne. Jak obohacujici....
  • kostejnesmrtelny
    Nedělej prosím ze svýho názoru všeobecně uznávanou pravdu, ano? *6*
  • MishKonn
    Věř mi, že nemám zapotřebí nikomu nic natírat.

    A nakonec se nemusím ani namáhat, protože za to za mě udělá Activision. Jinými slovy, protože tě za mě stokrát natřou ty brejle.
  • chces poprit ze cod je povrchni zabava? To ze to nekoho bavi neni ten problem abysme si rozumeli je problem co se z toho pres PR a takovhle hardcore vyrobky snazi udelat. Ajak to dole nekdo srovnal z headsetem kdy proste sluchatka v mp ma kazdej a mikrak se sikne je taky na bohnice. Ale ocz klidne si tu hru kup a hrej pokud te bavi nas nech na tu hru plivat pac je to legrace hlavne jak se pak codaci rozciluji za pravdu hahah
  • dalsi bf3 chudak - srandista
  • ted si mi to natrel. du se rozplakat dorohu.

    + promin, omyl na klavesnici - RETARDED, to ze me dela ale to COD asi ... :D.....

    Tohle je proste uchylka :) ..chronicka zalezitost.
  • ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit