Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyhynul??? Aha tak to ses asi vyvinul z jineho živocisneho druhu
  • Nesouhlasím s tebou. S ochranou docílíš vždy vyšších prodejů. Jak píše Cotillion, když to může někdo mít zadarmo, tak proč platit. Co se týče odrazování lidí, tak myslím, že třeba Diablo 3 ukázalo, že se dá hra prodat milionům i s pro někoho otravnou ochranou. Pochybuju, že by prodali tolik kopií (a hlavně ještě v budoucnu), kdyby to šlo upirátit.
  • ja bych ocenil kdyby vychazely hry co za neco stoji a ne jeden šit za druhym
  • Nemám Max Payne 3, ale v takejto zostave, teda slabý procesor a grafika Radeon HD 5700 predpokladám na plné detaily vo full HD sa mi nechce veriť, ale hádať sa nebudem. Ja predpokladám, že MP 3 je náročnejšia hra na výkon ako Zaklínač 2, ktorý ti nejde na full.
  • Hlavně bych ocenil kdyby se na příští generaci konzolí opět začaly oběvovat hry které podporují split screen, nebo couch play. Děsně mi vadí, že velká část her je předem upravená pro hru třeba 2 hráčů ale nabízí pouze možnost hrát ve 2 online ... a opravdu nepatřím mezi Janoušky a podobnou verbež abych si mohl koupit domů 2 konzole a 2 televize jen abych mohl hrát ve 2, přičemž nemám moc zájem hrát co-op hru s cizím člověkem který se většinou není ani ochoten domluvit na dalším postupu. Vždy je daleko lepší zahrát si to s kámošem (spolu v jedné místnosti) a dát si u toho pár piváků, nebo si to zahrát s přítelkyní.
  • Veskoslav
    W3 má podporu 8 let. Netvrdil bych, že se sníží podpora. Některé hry už si teď nezahraješ na W7 a jedou pod XP.
  • DangerousDave
    bude to ešte horšie, teraz si ešte nemôžu vyskakovať, keďže väčšina hier internetové pripojenie k hraniu nevyžaduje, v momente ked to bude štandard, tak sa začne to pravé divadlo. Podpora hier sa skráti z cca 10 na nejaké 2-3 roky, respektíve do vydania novej hry. Jednoducho po troch rokoch budeš mať na výber z dvoch možností :
    - zakúpiť novú hru (20-te pokračovanie assassina :) )
    - alebo si predĺžiť čas podpory aby si svoju riadne zakúpenú hru mohol hrať aj po 2-3 rokoch od vydania. A zadarmo to samozrejme nebude *3*
  • Uplne milujem tie achievmenty na Steame. Prejdi 1. level, prejdi 2. level, dohraj hru, ... *6* Ked mam Steam v offline mode, tak to aj tak nefunguje.
  • Veskoslav
    Proč by neměl jet? Je to Dual Core 2,16 přetaktovaný na 2,33 Ghz, 8 GB RAM, Ati Radeon HD 5700 (pravda, karta není tak stará, ta se měnila březen 2010)
  • A Max Payne 3 ti ide na full? NEVERÍM.
  • Snad to nebude tak černé jak říkáš. Ale bez nadsázky to může klidně vypadat tak, že ujdeš v nějaké singleplayer hře k prvnímu checkpointu a už budeš mít splněno minimálně 10 achievementů *1* (co krok to achievement)
  • DangerousDave
    prepáč ale rozprávky si nechaj pre iných...
  • Veskoslav
    Přečti pořádně, tam mi Bf nejede z důvodu Xp systému:)
  • u nas bazarovky moznoze az tak nefrcia pretoze tu dominuju pc hraci a steam ale, nedavno som si kupil xbox360 a k mnohym hram ktore som zmeskal, som sa mohol dostat jedine cez anglicky bazar. Afro samurai, eternal sonata, alebo stare hry z xboxu ako crash twinsanity, alebo conker. dokonca uz aj rok stare hry sa u nas obcas tazko zhanaju takze som bol k bazaru doslova prinuteny. nejde mi pri tom o lepsiu cenu ale o samotny dopyt ktory je tu v strednej europe totalne okaslany. Inak singleplayerovky oblubujem hlavne koli roznorodej hratelnosti a obcas paradnej grafike a co sa multiplayeru tyka tak pre mna stale RULEZz PC multiplayier koli lepsim moznostiam pripojenia, a MMO hram.
  • To ja snad i tusim. A pointa?
    Stejne tak bych vytusil "která platforma začala s przněním single". A konzole to teda nebyly.
  • Diky strankam jako thehut.com si muzete koupit nebazarovku za jeste mene (nakupuji kdyz cena spadne pod 15 EUR) a v nekterych pripadech staci na slevu cekat jen par tydnu. Usetrite a jeste podporite tvurce. *3*
  • Akú máš grafiku, keď to máš 4 roky staré a ide ti BF3 na full HD?
  • Som zvedavy, kam povedie vyvoj hier. Dnes si dokazem nainstalovat hru staru aj 10 rokov alebo viac. Obcas treba nejaku tu barlicku aby to fungovalo na modernom pc, ale pointa je ta, ze som si to schopny zahrat. Ak by ta hra vyzadovala overenie na strane servera, ktory uz davno neexistuje alebo nedajboze chcela tahat cast kodu hry zo servera ktory neexistuje, tak potom co? Este dnes dobieham niektore stare klasiky a bucham si hlavu o stol, ze ako je mozne ze som ich v minulosti nehral.

    Osobne hram cez internet iba simracing a ostatne hry hram single player. A prave aj v simracingu je presny priklad dojnej kravy a ukazka ako by som nechcel aby hranie hier dopadlo - iRacing. Nie je problem nakupit trate a auta, ktore sice malokto jazdi, ale zato dokopy stoja stovky eur a platite este aj mesacne poplatky. Bez internetu si nezajazdite ani sami na trati a ak sa rozhodnete, ze dalej nebudete platit alebo iba na par mesiacov, tak vam nepomoze ze ste do toho vrazili aj 1000€. Jednoducho uz dalej nemate pristup az do dalsieho zaplatenia. Ak by tam boli iba rozumne mesacne poplatky a nic viac, tak nemam nic proti.
  • No vždyť, proč kupovat časteji? :) Já nevím, ale baví mě raději investovat peníze jen do nových her než každý rok nebo dva kupovat nové železo... Počítač mám na práci doma, notebook na služebky, konzoly na hry. A stěžovat si, že konzole zkazily hry je blbost, Halo, Heavy Rain, Mass Effect, AC, to jsou ty konzolovky, které utáhly vývojáři právě díky konzolím :)
  • Nedivím se že se vydavatelům bazarový prodej nelíbí.Měli by se ale zamyslet proč to tak je..!Při poměru platu/ceny her jsme na tom docela bídně.Mě se teda osobně za singlovku(a nejenom) zdá cca ± 1400kč(ps3) celkem dost.Hlavně když je 12 hodin herní doba už celkem luxus.Počkám si teda pár měsíců když se někde objeví na bazaru a pak si eventuelně hru za nějakejch 700,- koupím.Myslím si že kdyby hra stála od začátku nějakejch 700-800,-kč tak by vydavatelé nepřišli o můj kus koláče ale hru by si možná koupilo i víc lidí.Když totiž začínají cpát do her různé onlinepassy,člověk pro kterého hra zrovna není”must have” titul si to za ty prachy třebas i rozmyslí.teda alespoň já jo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit