Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už sem to vyřešil ona ta hra má od posledního patche problémy s diakritikou v uživatelském účtu windows
  • Veskoslav
    Zaklínač nejede třena na full, ale na hight, stejně tak i Bf3. Jinak všechny hry, co vyšly v posledních dvou letech a mám doma, tak na full. Skyrim, Dead Space 2, Max Payne 3, Tribes Ascend atd.:)
  • Veskoslav
    Bf3 hraji ve fullHD(což konzole neumí) s 60 fps (což konzole neumí) a Dx 11 na rok starém notebooku (pravda pořizovací cena byla 28 000). Navíc stejně pc měnít co 3 roky ať už kvůli práci či hrám. Nevidím jediný důvod, proč by to nemělo jít i konzolí a měli by tak dlouho přesluhovat. Není to žádný dík. Dříve jsem prostě investoval do pc, teď akorát jednou za 10 let obměnit s takovou.
  • Nejnovejsi hry na full, nebo aspon medium nad 30fps? Moc tomu neverim, ale ok, konkretni zkusenost s tim nemam, tak dejme tomu :)
  • Veskoslav
    Propboha:-D Sestavoval jsem kamarádovi pc, Dual Core 2,26 Ghz, 4 GB RAM, Ati Radeon HD 5450 a cenově jsme se vešli do 4850 Kč. A jede všechno na plné koule v rozlišení 1650*1080.
  • Ale na PC s vykonem konzole nerozjedes hry ve kvalite te konzole ;) Mam sice Mac, takze uplne PC scenu nesleduju, ale podle me pouzitelne PC na hry se muze pohybovat az tak nad 10000kc, spis vic.
  • Jedeš na 3 roky starém počítači? Tak pošli Microsoftu a Sony děkovný dopis, nebýt jejich konzolí, nezahraješ si Bf3 ani v okně 800x600 :) To je přesně to, o čem mluvím, konzole nás donutili se zamyslet nad výkonem. Ten počítač za 5000 max je pravda, to je taky částka za ten XBOX nebo Playstation, za který se dneska už reálně dá koupit. A že ten počítač je v mnoha ohledech výhodnější? No, dnešní počítač za 5000 sice dneska jede, ale neřekl bych, že pojede za dva roky, kdy ještě pořád budou vycházet hry s kompatibilitou.
  • Veskoslav
    Jako neandrtálec. Taky vyhynul:)
  • Podle me by ale nemelo jit o to, ze produkt nebude mozne jakkoli zpiratit, ale naopak uvazovat realisticky uz s tim, ze urcita skupina hracu si hru jednoduse zpirati a neda ani korunu. Proto je potreba pozitivne pusobit na platici zakazniky, kdezto DRM coharana pusobi presne opacne, negativne.
  • DangerousDave
    prekonaný vývojový stupeň si ty.
  • Veskoslav
    A Cody, člověk, co prodával ithemy v Diablu ještě dříve než byly spuštěný aukce. Jak se daří psychice?:)
  • Vitekb
    Nic proti? Všechno proti.
  • To já taky,dokonce normálně spustím novou hru,problém je že pokaždé když chci nahrát uloženou pozici tak to spadne. Projel jsem x for vyzkoušel různý triky a nic. Zkusím ještě napsat na podporu,snad budou ochotnější než u EA
  • Veskoslav
    To je kec, jedu na 4 roky starém pc a ještě žádnou hru se mi nestalo, že bych nejel ve full. Tedy kromě Bf 3, ta mi tam nejde z důvodů XP. KOnzole přesluhují už minimálně 2-3 roky. A jejich cena tomu rozhodně neodpovídá. PC s výkonem konzole stojí nějakých 4000-5000 max. A je mnohem univerzálnější.
  • singleplayer je neco jako prekonany vyvojovy stupen a mel by postupne upadat. proč hrat proti ai když mužete hrat se skutecnymi lidmi nebo proti nim?
  • Tak by to fungovalo v idealnom svete. Problem je v tom, ze ludia su sv1ne a ked nieco mozu mat zadarmo, tak to zadarmo mat budu :) Ked sa nieco nebude dat upiratit, tak sa to proste neupirati a v konecnom dosledku bude omnoho viac predajov ako s pristupom ktory si popisal. CD Projekt taky pristup ma a aj tak sa im upiratilo mnozstvo kopii (pricom pri Witcherovi 2 bolo dokonca velke percento ludi, co to upiratili a aj dohrali, coz nie je zrovna bezne).
  • jnsCZ
    No, to aby sis našel jiné hobby než jsou hry :)
  • Pokud se tento nerozhodne, ze nez neco udrzovat, tak to radeji zavre. Takovych pripadu mame docela dost.
  • Dnešní konzole pomáhají ve schopnosti "vytáhni z techniky maximum a vytvářej to jako člověk". Konzole nám hodně pomohli v tom, abychom si uvědomili, že výkonem se nesmí plýtvat. Díky tomu už to není jako dřív, že PC půl roku staré patří do kanceláře tak leda na internet a office XXXX. Dřív se plýtvalo, kde se dalo, kód byl šílený, grafika se roztahovala, dneska maždý tik systému je k nezaplacení a textury se kompresují tak, že mi to hlava občas nebere. Takže tvoje vyjádření rozhodně nereflektuje realitu.
  • No vis, tovarny na vyrobu HDD v Thajsku take jeli x let, nez prisly zaplavy. Fukushima take fungovala skvele, nez prisla tsunami. Vcera na Kladne nam nesel 6 hodin proud. A kdo mi zaruci, ze ty slavne servery Blizzardu nesejme tornado, zemetreseni ci prosty kolaps energeticke site? Ja mam zatim tu klku, ze tyhle vyfikundace jsou u her, co mne nezajimaji a tak porad doufam, ze tu bude vic inteligentnich vydavatelu, jakco CD Projekt Red, kterym konecne docvakne, ze stazena kopie hry se opravdu nerovna neprodane kopii hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit