Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prečo by to malo ísť do kytek ? Veď je to vynikajúca hra a hrá ju množstvo ľudí, budem rád že sa to trochu odľahčí keď vyjde BF3 aspoň nebudú lagy :) - ale tá hra do kytek ešte dlho nepôjde
  • Erien
    Třeba to admin serveru může v nastavení vypnout uvidíme
  • "Ground-based vehicles regenerate health too, even without the aid of a Repair tool"
    http://www.youtube.com/watch?v=HB-1TTaOCR4&feature=channel_video_title daj si 720p a daj si 1:30 a pozeraj na jeho zivot a nema tam ziadnu lekarnicku a btw. pekne je tam vidiet ten 3D spotting (WH)
  • Erien
    Videa mam prohlídlé to se neboj, ale nejde poznat nic. On jde dostane dávku zmizí červená obrazovka ujde pár metru a po jediné ráně je mrtev, což buď dostal do hlavy, nebo tam heal není. A oficialní prohlašení od Dice, že technika se opravuje sama jsem nikde nečetl, to by mi klidně mohl někdo poslat.
  • lebo to asi samotne DICE povedalo ne? a videl si ty nejaky MP gameplay z BF 3? pozri si a uvidis ze ked ta porania aj na 35% tak za chvilu mas full HP
  • Erien
    Jak víš, že to healuje do 100? Navíc jsem neviděl ještě osobně na videu, z MP že by se tank sam healoval, to jsem viděl jen v SP. No až si to zahraju osobně tak budu hodnotit :)
  • ja mam pocit ze je to do 100% ale budiz ale v BF 3 je do 100% a aby sa auto samo od seba opravilo do 60% ked sa ho nikto nedotkne a ani v nom ani blizko neho nie je engineer je absurdne
  • Erien
    Ale tak to je extremně pomalý autoheal.
  • Erien: Je tam autoheal, ale léčí jen do cca 60-75%. Pak už je potřeba lékárnička..

    A mimochodem, v BF2 měli Technici autorepair ve vozidlech...
  • Je tam autoheal, ale léčí jen do cca 60-75%. Pak už je potřeba lékárnička..

    EDIT: sakra, sem jsem to postnout nechtěl :D
  • Erien
    A proč když se podívám na kolegu ma ubrané a nic ho nehealuje. Měl by ses na to pořádně podívat. ;)
  • to nie je pravda v BC 2 JE autoheal tak ako aj v CoDe a je robeny formou bloody screenu iba v HC mode autoheal nie je
  • Erien
    "v BC 2 su medici celkom neochotny a nepotrebujem ich moc casto lebo sa sam vyliecim" To se teda velmi pleteš to že se ti červena obrazovka změní na normalní neznamená že si vyléčen. To je jenom proto aby si lépe viděl, ale jinak ti zůstanou HP tak jak tě postřelil a vylečí tě jenom lekarnička. Pokud někoho postřelí jeho HP vidíš nad ním a můžeš si všimnout, že bez lékarničky se nevyléčí. Tedy Pc verze možná, že konzole to mají jinak, ale na PC žádný autoheal v BC 2 není.
  • no minimalne na 3 rany a smrt se v pripade dragunova rad postezuji :)
  • El-Bravo
    to tvrdí kdo?
  • @rancor1223 mne sa BF 3 paci vyzera to epicky ale ked sa pozriem pod ten krasny obal tak to nie je to co DICE propaguje a to mi vadi BC 2 nebol zly ale oproti BF to uz nebolo ono a kedze toto vyzera ako pokracovanie BC 2 tak ma to asi tiez moc neoslni :-/ a pritom by stacilo zmenit par prvkov nieco pridat a odobrat a najlepsie BF ake DICE kedy spravili by bolo tu... toto bude max. naj BC ktore zatial spravili
  • np :) ale to je prave to ze ked oni daju do normal modu autoheal tak to straca ten nadych a tu nutnost spolupracovat v BC 2 su medici celkom neochotny a nepotrebujem ich moc casto lebo sa sam vyliecim a v BF 3 to nebude inak a ked bude HC taky hardcore ze ma raz trafi z gulometu a ja lahnem tak potom ten medik uz bude uplne nepouzitelny ale keby to spravili ako v starsich BF tak ziaden HC mod by tam nemusel byt lebo BF bol vzdy taka "zlata stredna cesta" medzi HC a casual
  • Erien
    Tak mi napiš, co se ti teda přesně nelibí?
  • Presne tak,Bf serie byla vzdy arkada a na nic jineho si ani nehrala.Jenze rozdil mezi klasickym BF (1942 a 2) a novodobym bf(bc serie,bf3) je ten,ze u klasickeho bf ta arkadovost neprekracovala urcite meze.
    Myslim,ze vetsina lidi,kterym se bf3 nezamlouva,nechteji z bf nejakou realnou hru.Od toho tu je napriklad arma,ale chcou battlefield v klasickem pojeti a ne tenhle bc krizeny s codem.
  • Já, například. Jediný BF který jsem dlouhodobě nehrál v MP byl BF1942, jinak jsem hrál jak BF2 tak BF2142 a stejnětak teď hraju BFBC2 a těším se na BF3.. Ale to jsem asi ve velké menšině..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit