Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COD v bleděmodrym...
  • Nějak jsem tam přehlédl medika,.. Neříkalo se že tam bude nějaký odtahování zraněných do bespečí, a léčení... Doufám že to ještě dodělaj...
  • Osobně bych preferoval interface bez interface :) Umocnilo by to atmosféru + lepší výhled + plazmové televize by si odpočinuly od "vypalování". Jen doufám v možnost nastavení globální průhlednosti.
  • toto je cisto BC 3 tie ich slova ako sa to nebude na BC podobat a bude to pravy nastupca BF.... keci
  • El-Bravo
    Zase tak úžasný mi to nepřijde...
  • na teto hre jsem to cele natrenoval
  • Urug
    Idiot....pul hodiny resi jak pouzit ten jeho "flash support" misto aby se naucil cist a vsiml si ze mu od hlavne nejdou pri strelbe zablesky :D
  • Nevim jaky hry hrajes rad ty, ale ja mam nejradsi ty, kde mi vetsinu vyhledu nezabira mapa a obrovsky napis uprostred, ze se nekde pripojil/odpojil/umrel.¨
    Je mi jasny, ze ty by jsi byl nejradsi, kdyby tam jeste vsude skakaly body, za to jaky jsi skvely hrac CoD.

    V BF2 se vsechny informace vlezli do rohu obrazky, nechapu proc se to v tyhle dobe musi vsechno rvat na stred.
  • Do tech baraku s tim LAV strilel HEPB?
    High Explosive Paint Ball? *1*
  • Ked ta dokaze "vydesit" prehladny a jednoduchy interface ako v tom videu, tak potom tu hru ani nehraj...a radsej ani nepis...Somariny nikoho citat nebavi.
  • Popravde tohle video me dost vydesilo. Na BF2 se mi velmi libit lehce "spartansky" a velmi efektivni interface. Tohle mi prislo spis po vzoru CoD.
    Kazdopadne se na tom asi jeste maka, tak uvidime kam to povedou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit