Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to alpha verzia
  • je aj hardcore rezim a ten je naisto potvrdeny tak ze tam nebude 3d spoting ani autoheal *3* http://www.battlefield-3.cz/prikazova-ruzice-se-mozna-nakonec-bf3-objevi/
  • po grafickej stranke:
    grafika single player kampane a tohto je neporovnatelna. toto vyzera dost... ako to povedat... zle?
    - strasne silny kontrast. - modely a niektore kextury. - ten ich slavny model znicitelnopsti nakonec neni nic viac nez to co mal Bad Company akurat vo vacsom meritku. ziadna full znicitelnost sa nekona co je pre mna obrovske sklamanie.
    co sa tyka gameplayu tak sa mi to tiez nepozdava. je to viac bad company 3 ako battlefield 3. moze to byt tou mapou a rush modom... uvidime. kazdopadne navrat k BF2 korenom aky som cakal sa nekona. cakal som nadhernu grafiku a full znicitelne prostredie. zatial to tak nevypada.
    ano ano je to alpha bla bla bla. ale ja nejsom naivny, ta hra nevychadza za rok, cele to prekopat proste neni cas a ak by to nevapadalo podla predstav EA tak pochybujem ze by na to robili oficialny trailer. proste ta MP grafika je cista konzola, cisty bad company. s nesudim len z jedneho vidiea ale so vsetkych ktore sa ohladom MP objavili
  • Pokud mas velky monitor a nejsi schopen sledovat co se deje, dokud ti to nenapisou fontem 50 doprostred monitoru, tak jdi hrat radsi solitaire.

    Neznam vetsiho zabijaka atmosfery, nez kdyz ti cpou na monitor tisice zbytecnych vet.
  • zapomel jsi na zobrazovani zasahu, spotting by mohli udelat tak, ze na mape se oznaci misto kam mirim, tj kdyz omylem oznacim spatne tak akorat spletu spoluhrace ..
  • IsajmonI
    Koncept hry běž a střílej ty druhý mi vyhovuje... Cod se tomu hodně podobá což je i škoda.. Ale hlavní rozdíly a plus B3 bude rozloha map, 64hráčů na mapě(Pc), zničitelnost prostředí(ne úplný),možnost osedlat vrtulníky, stíhačky, tanky... S čím bude konkurovat CoD??
  • radsej si kup BF 2 to sa hra stale aj po 6 rokoch a podla toho ako vyzera BF 3 sa to bude stale hrat
  • tak nejak to vidim aj ja
  • to je pekne ze tam bude destrukcia a uzasne zvuky a grafika ale autoheal a 3D spotting tam nemaju co robit a prikazova ruzica je kde? (je toho viac co by tam nemuselo byt a co by tam malo byt)
  • budu aj rozne druhy map cchu vyhovet kazdemu tato mapa co ukazuju metro ma asi prilakat Cod hracov ale budu aj velke mapy :) hlavne sa tesim na karand to bude pecka http://www.youtube.com/watch?v=4tJijqizxfs
  • Je to alfa....A je to vzdy lepsie, ako zalahnutie pocas behu v BF2...kde sa pocas toho aj striela...

    Haters gonna hate *6* *6* *6*
  • Kez by,ale zatim jsem k BF3 spise skepticky.Radsi budu prijemne prekvapen nez zklaman.
  • ja o BF3 nepochybujem tesim sa na mappack back to karkand 64 hracov destrukcia paradne zvuky na bf3 nebude mat nic o tu hru sa nebojim ale fakt ta mapa metro sa mi nepaci ale take mapy boli aj BC 2 mensie zamerane na pechotu budu tam urcite aj velke mapy + heliny stihacky ked ukazu nejake video z conquestu pre 64 hracov aj stihacky tak vam spadne sanka *3*
  • Pry diskutuji o prikazove ruzici ale zda se ji dockame to vi jen ten nahore. *13*
  • Ja si nemuzu pomoct,ale ze vsech dostupnych uvolnenych materialu to na me pusobi,ze to s klasickym BF nema moc spolecneho.Spis mi to prijde jako BC strihle CoDem.
    A lidi co se tu ohani tim,ze je to alpha,by si meli uvedomit,ze koncept hry se uz asi moc menit nebude.Budou se vychytavat bugy a vyladovat,takze se z toho co uz je na netu da predbezne usuzovat,jakym smerem ta hra miri.
    A ten smer se mi nelibi.
    Porad doufam,ze konecne ukazou neco,co aspon trochu pripomina klasicky BF.
  • No tak taky je zalehnuti a nasledny vztyk take pastvou pro oci. A nejefektnejsi je zalehnuti v behu kdy postava skoci sipku na sucho. EA Sports technologie ale furt to vypada jako kdyz upadne pytel brambor. Jako by to CoD z oka vypadlo. *6*
  • IsajmonI
    Záběry z Alphy a všichni to okamžitě odsuzujou jako by ta hra už byla vydaná, obsahovala tuhle jedinou mapu a byla omezená v multiplayru pro 3hráče... A opět přišlo na řadu CoDMW3 - řekněte mi kolik jste toho viděli z MW3 mulťáku??!! singl, ehm ehm - grafika jak z MW2, obsahově pořád stejný (zase v kůži amerického marináka co sám zničí ruskou flotilu s americkou vlajkou v ruce) Mw3 se jak s multákem tak singlem pude zahrabat
  • Medik neni, kit na leceni bude mit assault a to cool odtahovani zranenych co nam predvedli se do MP nedostane.
  • me by spis zajimalo ktery chytrak prisel na to, ze to hraci cist chteji .. jedine co me napada, ze bych chtel videt je rezim strelby (pokud neni viditelny fyzicky na zbrani) a nekdy se hodi stav munice .. ale to jsou veci ktere bych nechal zobrazit jen pri prepinani zbrani, u zbrani ktere nemaji moznost mireni pres miridla jeste zamerovaci kriz .. a treba mapku s polohou svych jednotek .. jinak vsechno navic prekazi
  • Ak myslis kempenie v budovach v BF2, neznicitelne budovy, prostredie, kempiaci sniperi, worm exploit, delphin exploit...tak mas pravdu...BF2 sa uz nikdy nevrati. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit