Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano robia to pre masy tj. to hodne zjednodusuju ale ked tam je medic a ukazatel zdravia tak naco autoheal ked tam je engineer nac autorepair ked tam je noz co sa da chytit do ruky tak naco autoknife a to iste plati aj o granate tak commo rose tam musia dat namiesto 3D spottingu (WH) keby to od zaciatku nepropagovali ako navrat ku korenom a ako nastupcu BF 2 tak by som to chapal ale kedze s tymito slovami BF 3 predstavili tak by to mohli aspon z casti splnit
  • Nevim co máte všichni za problém, proboha tohle jsou videa z Alfy, což znamená že je ještě čas na implementaci pár věcí (zvlášť CommandRose). A já pořád věřím že jí tam daji.
    Úplná zničitelnost budov je vlastně taky úplná blbost, pominu-li že to technicky zatím neni možný, tak já jsem přesně tohle čekal a nemůžu si stěžovat.
    A co se podobnosti s BC2 a CoD týče. Co jste sakra čekali? To je to co se dneska prodává, BF3 se jen snaží být jen lepší (a BC2 podle mě je) než COD. A lepší v tolika ohledech že se většina podobnosti ztrácí. Zvlášť BF3 se zatím zdá být určena pro oba "týmy". Pro CODkaře je tu Rush a TDM v malym počtu hráčů a pro BF fans je tu Conquest v 64 hráčích. Každej si najde něco. To že PR oddělení DICE je trochu pitomý a místo aby ukázali ty velký mapy nám ukazujou tuhle hnusnou mini mapu je jen jejich blbost.. Snad bude v betě nějaká pořádná!
    Jediné co se mě nelíbí je nové menu/interface, ta modrá mi prostě nesedí. Každopádně už mám jednou předobjednáno tak to nebudu rušit kvůli tomu že se mi nelíbí jedna mapa v alfa (!) verzi..
  • ty si myslis ze my tu vsetci len sedime u PC a honime si hej? tak potom az moc rychlo posuczujes ludi o ktorych nevies vobec nic a viec ked DICE povie ze to bude pravy nastupca BF serie a ze to s BC nebude mat nic podobne ale ono to nakoniec je naopak tak to je uplne normalne ze?
  • jesteze si to vsem vysvetlil ty zoufalce. :)
    ale snad tomu uveris aspon ty sam.
  • Battlefieldy sú pre deti! Pre porádnych chlapov je tu Red Orchestra *5*
  • Všichni ste špíny co umíte jen na vše plivat a žádná hra už vám asi nebude dobrá. Nevím, jestli chcete zázraky nebo co?? ale možná by vám mělo být jasný, že je to jen hra. Když vyšel Doom, mluvilo se o tom, že má výbornou grafiku ap. a prostě to tak bylo, dnes když se řekne, že hra má výbornou grafiku tak hledáte každou pičovinu čím to shodit... Osobně mi to připadne velice zábavně na zabití času v noci před spaním, na celodenní sezení u PC to nevidím a sem rád, narozdíl o vás urejpanech honičů se umím zabavit i jinak....
  • hmm postřílet pár záporňáků to jo ale makat na opravě švajcem tak to asi není to pravé,co to kur.. je batlers ne slátanina. *10*
  • ani to nebude poprvy krat co sa im na ich hru vys*rem.
  • cakal som ze konzoyl budu mat len skripty. no po kecoch ako padajuce baraky z faul line rata fyzika som cakal viac a ne len hentie trapne bad company skripty (s ktorymi sa neda spravit diera do podlahy napriklad)

    predobjednavku som zrusil uz davno a cim viac o tejto hre viem tak sa len utvrdzujem v tom ze som urobil dobre. BF2 ostane stale kralom.
  • IsajmonI
    Hratelnost? To je právě to - myslim si, že MW3 bude úplně to samý jako MW2 - nový mapy, zbraně, perky,, to se rychle ohraje. Cod je dobrý já se ho taky hodně nahrál.
    Přejet někoho tankem?x) joo to se ti v CoDu nestalo.xDD
  • to je jasne kazdemu od zaciatku ze to bude skript keby nebolo tak to nerozbeha kazdy a o konzolach ani nehovorim tie by zhorely *16* *15*
  • Ale ono by taky nebylo poprve, co tvurce lze o svym produktu.
  • a ty si myslis ze do full verzie kompletne prekopu celu hru hej? alpha verzia je stary build ale asi takto bude full verzia vyzerat akurat budu vychytavat bugy a ono to naozaj vyzera ako BC 3 a to nespravi ziadna alpha pokial si hral BF 2 alebo nejaky starsi BF a hral si aj BC 2 tak to musis vediet posudit
  • cast destrukcie je vypnuta. to sa da predpokladat ze je ta mensia destrukcia ktora tam evidentne neni. ustrelovanie kuskov steny napriklad. ALE. co som videl tu velku znicitelnost ako urobenie diery do steny je presne to iste co bad company. predrobeny skrpit prsne v ktorom mieste sa stena znici. kde neni skript tam neni nicenie.
  • http://www.battlefield-3.cz/destrukce-bf3-alfa-trial-verzi-je-snizena-battlerecorder-potvrzen/ *7*
  • mna osobne vobec nazujima nejake COD. to je proste sr*cka ktora si nezasluzi moju pozornost. tym ze sa toto niekomu nepaci neznamena ze sa mu paci COD. ja som fanusik BF2 a po tych kecoch ako sa toto vrati k svojim korenom sa mi toto absolutne nepaci. rovnako ako sa mi nepacil bad company
  • to je fajn ale ja nechcem mod kde ma zabije jedna rana do prstu a prikazova ruzica je zaklad BF a cez nu sa dalo spotovat ale len na mini mape a bolo to vsetko vyvazene a skvele ale dokial neuvidim / nezahram si betu tak nebudem vediet
  • ako dokaz ze tam nebude full znicitelne prostredie mi to staci.

    ale teraz a na mna zas vrhnete ako muchy na h*vno s tym ze to je len alpha aby som ja potom zas pisal ze ja som to hovoril.
  • cakal som BMW a je z toho CITROEN. rusim objednavku a radsej si kupim DACIU LOGAN.
  • Ehm co já vím čím může CoD konkurovat ? Co třeba hratelností, zabavou?Když už pochopíte že někdo si chce prostě sednout k PC a střílet jak magor.Ne každej je celej udělanej s toho že může někoho přejet tankem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit