Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy nepřenesu přes srdce hry, ve kterých někdo dokáže přežít headshot (i když je to třeba jen neupgradovanou zbraní) nebo výstřel z brokovnice z těsné blízkosti.
    Odsoudil jsem kvůli tomu Far Cry 2, a nyní i Saints Row.
    Ale zase na druhou stranu se mi to jeví jako docela zábavná hra, pokud se člověku trefí do vkusu. Žel, já to štěstí neměl. :)
    • Tohle je arkáda proboha... A většina normálních nepřátel jednu ránu nepřežije...
  • Přesně tak, hra klade důraz na hratelnost a kašle na styl hraní jako u GTA. Hra sama toho totiž nabízí víc než poslední GTA (mimo "revoluční" GTA: SA). Ta hra má styl a šlape si vlastní cestičku, samozřejmě dalo se to vypiplat k dokonalosti, co se vizuální stránky týče, ale pořád je např. fyzikální model tanku 10x reálnější než u Battlefieldu 3 (!!) kde vás v něm odhodí do pangejtu i protijedoucí bugina, atd., atd. Prostě hratelnost na 1. místě a pak to všechno ostatní. Až SR 4 ještě vychytá drobné nedostatky SR 3 (čistě vizuální a estetické), GTA bude mít rovnocenného soupeře v rámci žánru. Já už se nemůžu dočkat GTA V a právě proto je skvělé vidět, jak lze žánr obohatit o takové prvky, které SR 3 nabízí. Zkrátka mix Postalu, Carmageddonu a GTA. Skvělá hratelnost je ještě umocněna možností procházení v kooperačním módu. Dávám 9/10.
  • fajn hra, až tedy na to, že sem si musel hru koupenou na steamu "upravit", aby se dala vůbec spustit. snad to opraví, nechce se mi používat crack..
  • dvojku sem hrál sotva pár hodin a už si z ní moc nepamatuju. myslel sem že sem spíš takovej typ hráče, kterýho tyhle pubertální kraviny nebaví ale tohle mě sakra baví. to jak tam proletíte letadlem a vezmete v letu padák a sejmete borce :D neustálé vtípky. narážky na filmy/hry. a lidi. ta grafika! zkusil sem dx11 na ultra a síral sem. a to berte v potaz že sem hrál gta4, skyrim,rage nebo třeba crysis 2. plodnej to podzim
  • Som rád že GTA má konečne nejakého seberovného konkurenta. Možno Saint´s Row má síce od gta daleko..ale je to asi druhá najlepšie hra v otvorenom svete vôbec. A k tomu to pojatie..zabavnost, komickosť. Rozhodne kupujem !
  • Tak pánové, teď jsem dohrál aktivitu Tygří eskorta. Kdo neví tak jednoduchý popis:
    Úkol: Řídit auto nebezpečným způsobem (protisměr, smyky, nájezdy atd.) ale nebourat, jinak spolusedící tygr Vám tlapou pořádnou ubalí a neppřibližovat se odchytové službě
    No já osobně měl pomalu záchvat smíchu *1*
  • nenadchlo mě řízení.. GTA 4 a SA bude stále číslo 1
    • DusanMPupak
      Zrovna GTA IV mělo pro mě jízdní model dost špatný. Ideální jízdní model byl v Mafii II. V SR 3 je schválně totálně přehnaný jako i ostatní části hry. Brzda, co to je? Maximálně tak ruční. Při nárazu druhé auto odlétne a nepřekáží, strom po nárazu padne atd. Model v GTA IV byl takový rádoby reálný kočkopes a spolu se strašnou kamerou byl spolehlivým bičem využívat taxi, kde to jen šlo.

      Je ale pravda, že ze začátku je to v SR dost nezvyk a než se s tím člověk sžije, tak to nic moc zážitek není.
      • Kamera a jízdní model bylo v GTA IV právě to, proč mě hra tak bavila. To jenom lidi neumí řídit na WASD a využívat myší kameru jako svou hlavu v reálném autě. M2 měla horší jízdní model, než M1. A to nepočítám tu stupidně uzemněnou kameru za autem, která ničila dojem z fyziky vozidla.
        • Ryba9
          já si kvůli gta 4 kupoval gamepad *1*
        • DusanMPupak
          Pokud je člověk pravák, tak nedává smysl používat pravou (šikovnější) ruku pro zbytečné natáčení kamery, když se může dle potřeb hráče vhodně natáčet sama. Případně nemá smysl muset používat k jízdě autem obě ruce, když plnohodnotně stačí jen jedna.

          Porovnávat jízdní modely obou Mafií je trochu komplikované. Hlavním prvkem modelu v původní hře bylo tlačení ručičky tachometru očima nahoru, hlavním prvkem u pokračování byla zábava.
          • Respektuji tvůj názor, mně osobně ale GTA IV a jeho kamera, fyzika vozidel a celkové chování vyhovovali skvěle.
            • DusanMPupak
              Každému, co jeho jest…
  • zajmavi ze to porad srovnavate s GTA , SR mi to prijde jako jina hra , jdou jinym smerem a hlavne po ty nerealnosti kdezto v GTA se aspon snazi zvarnit realny svet. tudiz srovnavat tyto dve hry mi prijde trochu divne.
    • No poslední GTA jsem nehrál ,ale ty ostatní měly do reality sakra daleko:-D
  • To se zase ty m*dky z C*NEGY j*dný po*ebaný k*rva v*znamenaly!!! Kd* mi t* do h*jzlu jako d*volý p*ca k*upit?!?
  • Pokud se nudím u GTA především skrz veskrze laciný a primitivní humor, tohle nemá cenu ani zkoušet, co? Osmičkové hry většinou už stojí za koupi, ale tady budu asi věřit spíše jiným webům...
    • XorxoxTalarius
      Pokud nemas rad "laciný a primitivní humor" tohle rozhodne nekupuj, moc te to bavit nebude ... ale zkus si to u nekoho kdo to ma a uvidis.
    • Zajisté, pokud ti nesedlo GTA, pochybuju že tohle se ti bude líbit. Na games recenzenti povětšinou házej čísla jen tak z legrace, moc bych jim tedy nevěřil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit