Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda lepsie ako SR2 ale stale tomu nemozem prsit na chut:
    - jazdny model bol lepsi uz v prvom Driverovy z roku 1999, teda cca 12 rokov dozadu. V dnesnej dobe vydat hru v ktorej sa auto sprava ako kus olova na ceste pritom jazda autom je v hre dost podstatna cast hrania.
    - model mesta. Podstatne lepsie ako SR2 kde boli stvrte postavene z jedneho typu domu, ku rozmanitosti a premyslenosti konkurencie to vsak ma este daleko
    - strelba a boj, no tak tomu som neprisiel na chut ale vobec. Pri pade z lietadla som ani nedokazal strielat uplne pod seba a oplieskaval som sa o krabice a auta, potom som uz radsej iba kluckoval medzi bordelom
    - pribeh, nikdy som moc nebol na taketo uletene nerealne "pribehy" (naozaj ma nebavi nahanat ludi po ulici s dildom) ale skusim sa odosobnit a tvarit sa ze je to ak nie pre mna tak pre inych zaujimave. Teda pribeh moze byt plusom
    - Celkovo som pri tom vydzral dlhsie ako u SR2 ale u tej som vydrzal cca 20 minut tak priserne ma iritovala a sklamala. Tu som pohral cca 1,5 hodiny. Uz sa to dala hrat ale spusta veci mi stale vadila. Najhorsie na tom je ze to boli vady ktore malo aj SR2 akurat tu boli trocha miernejsie. Pocas hrania ma napadlo ze keby vysla tato hra tak v roku 2003 tak to bude terno.

    GTA V je vo vyrobe ale neodhadujem ziadne velke prekvapenie ze by SR3 zvytazilo nad GTA5 (predajnost, recenzie). Ak porovnam GTA IV a SR2 tak z hladiska recenzii aj vdaka zlej optimalizacii vyhrava GTA IV a co sa tyka predajnosti tak tu to plati este viac. GTA IV 22 mil. predanych kusov a SR2 len 3,4 mil predanych kusov. V dueli GTA V vs SR3 to odhadujem podobne. Mozno sa preda trochu viac SR3.

    Problem saint row je uz iba engine. Minule (SR2) to bola aj lenivost autorov ktori hru odflakli (najme konverziu na PC) teraz uz lenivost opadla ale engine je otrasny. V dnesnej dobe predavat hru s atkym fizykalnym modelom je samovrazda. Naozaj 12 rokov dozadu uz boli hry s lepsim fizykalnym modelom.
    • Tyhle dvě hry se nedaj vůbec srovnávat. SR3 je arkáda. To je jako srovnávat CoD MW3 a Battlefield 3. Každá hra je úplně jiná a ne každému jedna či druhá sedne. Mě například baví obě a baví mě i GTA IV a SR3.
    • XorxoxTalarius
      Ten fyzikalni model je tam schvalne, i ten jizdni model ... jinak skoda ze si SR2 nedal sanci, je to hra ktera ppohlti a dodneska nezapomenu na momenty kdy jsem jezdi po silnici s fekalnimpremistovadlem a strikal fekalie vsude okolo :')
      • Ja viem ze dejovo a zabavou bol SR2 fajn az nadpriemerny ale aj GTA je trebars skor arkada ako simulator a fyzikalny model (tym myslim aj jazdny model) ma neporovnatelne lepsi. Aj ako SR3. A mozno to tak hraci chcu. Ved ked si GTA IV kupi 22 milionov ludi a 3,4 miliona si kupi SR2 tak asi tym chcu ti hraci cosi povedat. Pre mna je to jasne. Chceme hru ktora ma dobry fyzikalny model, slusnu grafiku a pribeh. U SR3 narozdiel od SR2 splnili tu grafiku. Pribeh bol fajn aj v SR2 aj v SR3. V SR4 snad urobia aj poriadny fyzikalny model a konecne tu bude niekto kto pokori GTA alebo mu bude moct aspon konkurovat. Ja si totiz nedokazem predstavit ze by som s takym fyzikalnym modelom hral SR3 do konca.
    • Poslední dobrý fyzikální model v Saints Row byl v prvním díle, kdy používal čistě Havok. Od té doby jsem také nepřišel na to, kdy jim fyzikální model vyvýjí. Pokud by SR2 mělo grafický a fyzikální model jako GTA IV, bylo by to super. Ale i mě SR2 velice zklamalo a věř, že i na konzolích ta fyzika byla stejně mizerná
      • Uplne suhlasim. Len dodam ze ja by som kludne dal podobny alebo rovnaky fyzikalny model ako GTA IV aj do SR3. Potom by to bola hra ktoru by som postavil kludne aj pred GTA IV. SR2 by fyzikalny model z GTA IV nepomohol ta mala viac chyb. Napriklad tu grafiku ale to bolo skor o lenivosti Volition.
  • Série Saints Row je dle mého jedna z nerozvíjejících se sérií v herním průmyslu. Když vezmu, že Saints Row 1. díl byl co se možností úprav a trvanlivostí někde na úrovni GTA San Andreas, 2. díl přinesl kopec šílených aktivit, výborné customizace ať už osobních vozů náklaďáků, sanitek, policejních vozů, celková úprava gangu, svých doupat no a 3. díl si nechal to dobré z 1. a 2. dílu a přinesl nám ještě rozsáhlejší město, ještě šílenější aktivity, zbraně, možnosti úprav zbraní a schopností jak hráče, tak svého gangu (health, stamina ... ) tak si ani neumím představit co by měl přinést díl čtvrtý. Jinak ještě pochválím navazující příběh od 1. až po 3. díl. Kéž by se takto rozvíjeli všechny herní série. Zcela vážnš se bojím toho, zda-li 4. díl bude mít vůbec co nového do série přinést
    • Lepsie ovladanie (fizykalny) model. Ten ma silne odradza.
    • Rosáhlejší svět? Dyť ta mapa je úplně prťavá. Mnohem menší, než ve dvojce.
      • Ba naopak, z mého pohledu bych řekl, že svět je cca o 20% rozsáhlejší. Neber velikost mapy, ale i jako u GTA IV jsou rozsahlejsi budovy, stavby atd.
  • Tak to fakt nedávám, jak tohle může dostat 8/10, to je neuvěřitelný, hrál sem asi hodinu a pak demo máznul... Děte někam games...
    • Pro upřesnění torrent demo... Tohle je odpadová hra... Hodnocení nad 4/10 si nezaslouží...
      • XorxoxTalarius
        LOL torrent demo :D Ted jsi mne rozesmal :D A mam dotaz? Kupujes svoje hry?
        • Svoje hry nekupuji, jelikož sem žádné svoje hry nevydal... Ale semtam koupim hru někoho jiného...
        • Blázníš ten si koupí jen to na co mu rodiče dají peníze.
          • Na hrubý pytel z johnyho záplata...
            • Jak se do lesa volá, tak se z lesa johny ozívá...
            • Po těch blbostech co jsi sem už stačil napsat tohle nepřekvapilo.
      • Tahle hra i celá série si zaslouží vysoká hodnocení a uznání. To že tento žárnr nemusíš, ok. Já třeba nehraju Fifu, NHL, Battlefield (kromě zábavné BAD Company) a Call of Duty. Ale technické zpracování, propracovanost, hloubka úprav a neustále se rozvíjející díly série, kdy každý nový díl znamená posun vpřed si zaslouží minimálně uznání
    • XorxoxTalarius
      Ano ... neni nad to recenzovat hru z Dema :D A hru ktera ma gameplay k 30 hodinam hodnotit po hodine :D Dalsi umetel.
      Jinak to ze se ti hra nelibi je v poradku, kazdemu nemusi sednout ... ovsem zusob jakym jsi to napsal, je vice nez unmature ;)
      • * immature >_>
      • Ešte že hry su hodnotene v skutočnosti predajnosťou a nie ubohymi vylevmi postpubertalnych individui -za to si naozaj nikto nič nekupi-tak ja proste dufam , že tato hra sa predavať nebude a vy všetci včetne recenzenta mi môžte...viete čo *1*
        • Cisto historicky GTA IV vs. SR2 je pri pocte predanych kusov 22 milionov : 3,4 miliona kusov. Odhadujem ze SR3 sa preda viac kusov lebo tento krat to neodflakli ako SR2 ale na GTA to este nema. Velmi to taha k zemi fizykalny model. Ten je dost slaby.
      • Ono bylo demo? Kromě toho na vytvoření postavy? *3*
        Jinak souhlas
    • Nič si z toho nerob, že ťa stupidne detičky minuskuju -to mna tiež. *1* *2*
      • XorxoxTalarius
        Jo jenze tebe minuskuji proto, ze mas argumenty desetileteho ditete.
    • Že jo!

      Všichni recenzenti by měli mít stejné názory jako ty! To je nutnost!
  • Napln misi je vyborny,cele je to skvele ujete a akcni..ale prestrelky jsou podle me totalne tragicke a maloco me bavilo mene.Jizdni model se mi taky nezamlouva.Diky toho asi dale moc neuhraju..dal bych max 7/10
    • Dokážu si představit obecně fyikální model na úrovni GTA 4 a řekl bych takový světlejší a "barevnější" styl grafického podání (osobně jsem to čekal už od 2.dílu, kdy mě grafika a fyzika prostě zklamala). Přestřelky mě taky málem stáli rozum, ale jakmile upgraduješ zbraně, tak už je to něčem jiném
  • Tahle hra me bavila asi tak hodinu.Nvm...Mozna nejsem na tenhle typ hry.Tot muj nazor
    • XorxoxTalarius
      Ale priznal jsi to bez flamu. To se ceni :)
      Jinak to holt nesedne kazdemu, ja se zase nudil u vsech GTA krome jednicky (potazmo dvojky v multiplayeru) :D
      • Jn.Proste..nejak mi to nesedlo.Za tu hodinu jsem si vytunil auta,koupil obleceni,vyblb jsem se a tak a pak uz na me zacal padat ten pocit.
  • Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna rovnice:
    Monitor má obnovovací frekvenci XX. Obvykle 60-75, výjimečně i víc. To znamená, že se jeho obraz obnoví XX za vteřinu. To je technický fakt, přes který nejede vlak.
    Pokud si hráč honí triko tím, že má XY fps za vteřinu na monitoru, jehož XX je menší, jsou fps navíc prostě a jednoduše ztraceny (nebo lépe řečeno nezobrazeny).
    Vůbec nechápu, že zrovna tahle záležitost překračuje rámec chápání tolika lidí.
    • DusanMPupak
      No, jak který monitor, profi hráč samozřejmě může mít klidně obnovovací frekvenci přes 100 Hz.
      • Mechwarrior_bw
        niektoré crt zvládnu aj 200 hz pri 1280 x 1024​ a možno i viac ... a 120 hz lcd sú už samozrejme na trhu.
    • XorxoxTalarius
      To mas to jako vysvetlit nekomu ze kdyz je neco HD, neznamena to ze to bude vypadat suprove, jelikoz to je pouze velikost rozliseni :)
      • HD = Hrubé Detaily *1* *1* *1*
  • Neviem za čo vy tu GAY BOIS bojujete, za svojpravnosť šimpanzov, alebo proti hrdzaveniu zemskej osy, je to čisto vaša vec, a mna to vobec nezaujima, včetne duševnych pochodov pana recenzenta, ale hodnotiť hru so zaujatosťou len pre to že je to MW3 a potom vychvaliť toto ehm SR3 tak to ja neviem čo už je toto dpc za žaner a za hru a kto toto hra ??!!
    Ale dobre, hra ma fanušikov-povedzme do 15 a bavi ich to CHAPEM. A podla toho sa ma hodnotiť hra a nie podla toho že ta zbraň čo držim v ruke malo kope, a čo ja viem mam taky pocit... akoby nebola realisticka ...a BLA BLA BLA...tak ked sa MW3 predalo prvy tyždeň 9mil kusov tak ZABAVNA asi bude !!! ked už nezavaži to, že to bavi mna-som divny še PUSINKY :-D
    A teraz možte žvastať niečo o konzumnej spoločnosti, lebo SR3 vôbec nie je konzumna hra ŽE JO JO
    • Boha jeho, další nespokojený, že ten kolotoč jménem CoD už nejezdí na 10 otoček, ale jen na 7. Buďte rádi, že jej neomezili jen na 4, protože co ta hra má tak skvělého, že dostala nezávislých 7/10, když je to pomalu kopie předešlého dílu. Ono je asi lehčí dělat hry úplně stejné, jen tomu měnit číslovku na konci. A vůbec, tady je diskuze o Saints Row, která nevychází každý rok, tak si běžte stěžovat mezi ty své ovce.
    • Za prvé se čobole nauč anglicky, za druhé aby tvůj komentář měl váhu a sám se nesrážel tak se přestaň navážet do homosexuálů, takhle to vyznívá že mezi ně sám patříš a za třetí když se ti to nelíbí, napiš uživatelskou recenzi
    • Ve dvě odpoledne takhle na plech? *1*
    • miker17
      COD pařící redbull slopající zakoplexovaný nadrženec
    • miker17
      trolololol http://www.youtube.com/watch?v=iwGFalTRHDA
    • Hmm, já si zase myslím, že recenzent nebyl proti MW3 zaujatý vůbec a hodnotil objektivně.

      A víš co? Jenom protože něco baví spousty lidí neznamená, že pro to budeme mít snížené standardy. Pak totiž vznikají schizofrenické kde v textu recenzent píše jak je hra pořád stejná atd. ale do čísla dá stejně devět.

      Takže tebe bavit může co chce... to neznamená, že to není jen recyklát, který využívá lidi se sníženými standardy jako jsi ty.
    • Trol.diskuzni
      ...?
  • DusanMPupak
    „Jakej máš plán? – Pozabíjet je všechny. To je dobrej plán.“ Musím říct, že dvojka mě bavila trochu víc (jedničku jsem nehrál), asi spíš proto, že ty nápady byly pro mě naprosto něco nového. Ve třetím pokračování tak člověk většinou tuší, co se bude dít. Ale i tak je tam mnoho zajímavých prvků a je vidět, že se autoři dost vyřádili.

    Skvělá zábava na deset hodin příběhové části a dalších X hodin různých vedlejších aktivit.
  • Tak tejto SRAJDE date 8 a MW3 7 ??Lebo MW3 je malo realisticke a plne skryptov ??
    Už žiadne recenzie odtialto nejdem čitať GRC GRC SPLAŠKY !!!
    • Pokud je tohle srajda co je teda MW3 takový slovo asi ani neexistuje. Když nedokážeš vydýchat takové hodnocení zajdi k lékaři.
    • A hlavně to recenzují dva jiný lidé, tj. MW3 Smutný a tohle Vojtíšek a každýmu se určitě líbí něco jinýho, u SR3 jsem zatim strávil asi 20 hodin a nemam dohranou ani půlku a pořád se bavim. A MW3 jsem měl za 6 hodin dohraný a bavil jsem se celou dobu ale je to jenom krátká doba, takže asi tak :)
      • HEJ HRAL SI TO NA NORMAL AKO VEčšINA DEM*ENTOV VčETNE RECENZENTA !!
        Ja to mam na HARD a bavim sa pri tom kralovsky už tyždeň.A to som v polovici.
        Tym nechcem povedať že SR3 je uplne zla hra, ale je proste pre inu vekovu kategoriu, akurat ma se*re že pan RECENZENT hodnotil v MW3 prave realizmus, tak nech sa nabuduce odbavuje na niečom inom NECHCEM SI ZASE OGRCAť KLAVESNICU !!!
        • miker17
          COD a realismus ..... heheh
          COD a herní doba vic jak 4 hodiny = ahahaahah *chrchly* ehehehehhe*chrchly*
        • Pokud psychycky neuneseš, že někdo není tak odvařenej z tvého zlatého grálu konzumní přízemnosti jménem MW3, tak se nech vyšetřit.

          Jak tu padlo... je to hra na 4/10, která je to samé jak minulej rok, pokrok žádnej. 7/10 je opravdu hodně a je to jen díky multiplayeru.

          A navíc MW3 představuje všechno, co je špatně s herním průmyslem... stejná hra každý rok, drahý DLC, který obsahuje pitomých pět map atd.

          MW3 je prostě facka všem hráčům... kteří navíc rádi nastaví druhou tvář. *7*
          • kostejnesmrtelny
            Tak tu poslední větu sis fakt mohl odpustit. Je to idiot, ale tohle čte víc lidí, víme? *7*
            • Sorry, smazal jsem to... snad si to aspoň stihl on přečíst.
        • XorxoxTalarius
          Chlapce ... tak to neco mluvi o tvem skillu ... MW3 jsem sice jeste nehral ... ale MW2 jsem na Xboxu na HARD dohral za nejaky slaby 3,5 hodiny ... tot k tomu prispevku ze hrajes MW3 uz tyden ;)
          Ted k te realite ... za prve, MW3 je radoby vojensky simulator, ktery o sobe hlasa jak je super. A nabidne ti spoustu skriptu a zadne moznosti. Kdezto SR3 je akcni adventura, ktera od zacatku hlasa ze je arkada a dulezite je aby se clovek bavil.
          Za druhe MW3 dostal 7/10 jen diky tomu, ze ma chytlavi multiplayer (pro urcite hrace) jinak by dostal 4/10 ... jelikoz nabizi porad to same za silenou cenu. Kdezto SR3 ma v kazdm dile spoustu zlepseni a nabizi porad neco noveho.
          Jeste nejke pripominky :)

          P.S.: Jstli moc chces. Tak mi napis mail ja dneska zapnu MW3 na hard a pak ti poslu jak dlouho me ho trvalo dohrat ;)
    • Jak můžeš srovnávat 2 úplně odlišné hry a jejich hodnocení? Tohle není ani jiná liga ale úplně jiný sport
      • XorxoxTalarius
        Souhlas. Srovnavat sandbox akcni adventuru a vojensky FPS "simulator" ... je trochu mimo misu :D
  • První dvě mise byli super, pak to nějak začalo stagnovat... doufám že tam bude jěště něco podobnýho jako na začátku.. Jinak je to dobrá hra lepší než 2, ale nebaví mě tam jezdit městem to je votrava...
    • Po prvních dvou misích ti hra ukazuje aktivity, po té co dohraješ tuto posáž už budeš hrát dále příběh, nenech se odradit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit