Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour

    No evidentně s tebou polští zákonodárci nesouhlasí, když ten zákon přijali. Mě to připadá opravdu stejné, jako kdyby k tvé prababičce přišel nějaký šizunk, nakecal jsi kdo ví co a a nechal ji podepsat novou smlouvu na energie. Právně je to závazné, takže vlastně cajk ne? I když  ani neměla tušení, co podepisuje a jak to funguje....

  • MrGe

    Neni to hloupost! Sak to tak bylo domluveno, dostal moznost vyplaceni jedne(na tu dobu velke) castky a nebo % z prodeju. Vybral jsi vyplaceni castky pac neveril ze to bude mit uspech.


    Podle me je irelevantni jak velka nebo mala ta castka byla, na oboje se podepsali, obe strany s tim souhlasili, prijit TED s tim ze to chce jinak je proste svinarna.


    edit - osobne doufam ze jim vyjde Cyberpunk, dalsi zaklinac hru ani delat nechteli, a nez je videt jednat s timhle nenasytnym pasikem tak ji ozelim tez.

  • Knifer

    Njn takhle to pak dopadá když si někdo pořád myslí že jsou hry pro děti a nemůžou mít velký úspěch... Pokud se je moje paměť správná tak herní průmysl vydělal za poslední roky víc než filmoví a hudební dohromady.. tolik ke stereotypům😀

  • Llour

    To je hloupost. Kdyby ta hra nebyla úspěšná, tak by nic nežádal. Navíc, ta částka byla tak zoufale nízká, že i kdyby byl zaklínač jen z 10% tak úspěšný jak dnes, tak to byla "zlodějna" skoro jako když důchodce u nás okrádají podomní prodejci plynu.

  • MrGe

    Ale ta castka byla predem domluvena. To se nam zda malo ted v retrospektu kdyz vime jakej mel witcher uspech. To ze to tak dopadne nikdo necekal a dokonce witcher 1 malem ani neuspel.


    Zda se mi pekna svinarna po nich chtit vic az POTOM co maji uspech.

  • Llour

    Jsem rád, že mu nakonec zaplatili. Přeci jenom, ta částka za kterou od něj tu licenci tenkrát koupili byla hodně směšná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit