Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je pravda, že od nějakejch těch posledních Red Alertů jsem nehrál pořádnou epic strategii (StarCraft II se moc počítat nedá, to je spíš rpg/akční hra :)
    • Ty jseš LoLek *1*
    • ake RPG ????
      co ti slaha ???? neviem o tom ze by tam bolo nejake expovanie alebo hrdina pocas hry sa vylepsujuci.
      vyrobis jednotky, max upgradnes ich armor a utok alebo napr cloak
      • asi si mysli ze ty XP co ti tam litaj je nejaky expeni pritom si za ne odemknes jen portrety....
    • co to meles SC2 je strategie je to prefektne vyladena strategie stejna jako SC1
    • pamatuji doby kdy SC byl čistokrevná RTS kde se dalo dokonce i vypočíst přesně jak dlouho medici budou uzdravovat marinu pod palbou hyder apod... hra kde se téměř vše dalo vypočítat... kde rozhodoval jen hráčův skill a schopnosti... kde hra nepočítala se štěstím... kde RPG prvky striktně neměli co dělat přece na RPG tu byl Warcraft 3...

      netušil jsem že SC 2 už je RTS s RPG prvky... nevím zda by v MP vůbec byly nějaké RPG prvky... možná ve druhém dílu přidali faktor náhody.... možná jsem zaspal, možná se pletu ale v serii StarCraftu (kor v MP části) prvky RPG NEMAJÍ CO DĚLAT!
      • taky tam zadne nejsou :)
  • Další klasická RTS, mě by se líbilo, kdyby někdo předělal Metal Fatigue.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit