Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, Sith Empire existovalo mnohem mnohem dřív než za dob Vadera (viz. http://starwars.wikia.com/wiki/Sith_Empire). Proto je úplně korektní, když Muzyka řekne, že můžeš hrát za "Imperial Faction", protože to vztahuje právě na něj. Věřím, že v BioWare ví celkem dobře co dělají. Ale že byl rozhovor jen PR kecy, to je věc jiná a ne zas tak překvapivá.
  • madmanito
    Jestli Sith Empire neni imperium tak uz nevim....
  • Cahir
    Bože. *7*
    Nechápu, jak může být někdo nevědomý natolik arogantní, že než aby si raději něco k tématu našel, obviní z chyby někoho jiného, klidně i šéfa Bioware.

    Příběh Old Republic se odehrává několik tisíc let před filmovou ságou a Impérium, o němž Muzyka mluví, není to samé, v jehož čele stanuli Imperátor s Vaderem.

    Je-li někdo arogantní, protože je v něčem lepší než ostatní, je to vcelku běžný jev. Je-li arogantní nějaký vypatlanec, nepřestává mě to nikdy udivovat.
  • To spise Ray nevi o cem keca :) kdyby tam mluvil Dallas Dickinson tak by to bylo lepsi.
  • To máš sice pravdu to nepopírám, ale ber to tak že je to MMORPG a ne singl DA a toho se právě obávám. Dam příklad v Lineage 2 jsi se při jednom quest mohl rozhodnout jeslti udělat ally s lokací "Ketra" nebo s lokací "Varka"a většina lidí si později brala ally s "Ketrou" protože se ve "Varce" líp farmilo a co si pamatuju já, tak byly lehčí bossové..
    Ale to nemění nic v tom že jim fandim a že to chci minimálně zkusit. xD
  • Myzyka nikdy nesklame *3*
  • Přijde mi to, nebo ten pán sám ví o SW velký kulový? Protože tam řiká, že pude hrát za IMPÉRIUM a REPUBLIKU, tu republiku beru.. ale impérium? Vždyť to se vybudovalo za éry Sidiuse a Vadera... ach, už ani neví co dělají :-(( Jaká škoda
  • Hairy_Ass
    To nebude problém, vždyť bude odpovídat někdo jiný.
  • trolo
    lol v podstate som sa nic nedozvedel.. stale dokola len trepal jak je to uzasne epic a pribehove a uzasne epic a pribehove a uzasne epic a pribehove a uzasne epic a pribehove ..... epic a pribehove.... :D stale dokola to iste len v inych slovach.
  • Připadá mi, že mluví jen naučenými frázemi....
  • Mně spíš zajímá to losování výběru odpovědi v raidu... Docela by se hodila nějaká možnost distancovat se od odpovědi v případě, že se příčí přesvědčení mojí postavy...
  • To jsou podle mě zbytečný obavy. Bioware hry byli pokud vim vždy dělaný tak že rozhodnutí ovlivňovali příběh a ne obsah, který si měl ve hře k dispozici.
  • Když uděláš určitý rozhodnutí, kterej bude ovlivňovat příběh, postavu. Jak moc bude ovlivňovat, aby jsi při určitym questu se nerozhodl negativně a ten ti třeba neotevřel raid, nebo dostal menší odměnu atd....
  • Beru na vědomí *3*
  • Cahir
    Nerozumím. *9*
  • janchor
    Ne, tohle je náš původní materiál, který jsme v Kolíně osobně natočili.
  • Mam ze Star Wars: Old Republic smíšené pocity, jsem zvědav na ovlivňování příběhu (charu) plněnim questů, ale zároveň se bojím jak hluboku to ovlivňění bude, aby se pak nestalo, že se najde v průběhu "zlatá střední" cesta která z charu udělá "neporazitelnýho" zatím co ty ostatní, co se rozhodovali podle sebe už od začátku budou znevýhodnění třeba jen nepřístupen do Raidu atd....
  • Ne každý den se vám poštěstí hovořit s jedním z velkých šéfů BioWare.
    Vám taky ne, jenom jste to přeložili *2*
  • smejki
    čuju, že jde o rozmar titulkovacího softu, anebo o automatické opravy páně Worda
  • Cahir
    U mě taky všechno v pohodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit