Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZA HORDU ZIVOT POLIZIM!!!!!!!!!! LOK'Thar Ogar!! *1*
  • Zayl
    Bude to epické, bude to vylepšené, bude to skvělé, jsme pyšní na náš team...

    Nemůžu si pomoct, ty rozhovory jsou jak přes kopírák. Beru že je to součást PR, ale sakra, dyť všechny studia melou to samé. *7*

    V tom rozhovoru se nenacházela ani kapka nové informace.
  • Zayl
    Chudak Appleby.
  • Až začneš někoho kritizovat, tak si dej dohromady gramatiku :-)) ty MuzYko :-D

    Dole máš moje vysvětlení k tomuto nedorozumění :))
  • řekl tam snad něco o sithech? Ne, jen řekl Impérium, tak si mě klidně mínusujte a klidně mě kritizujte, když nepochopíte smysl mé kritiky. myslel jsem to, že on odkázal na IMPÉRIUM, nikoliv na Sithskou velmoc
  • xixixao
    Muzyka - co na to říct, jede jako dobrá muzika :D Hra mě sice stále nepřesvědčila, ale jestli bych se nechal od někoho "překecat", tak rozhodně od něj (nejlepší jsou sekvence adjektiv za sebou, opravdu neuvěřitelný výkony) :)
  • "MMO ktore ma nejaky pouzitelny pribeh urobeny na urovni singleplayerovych RPG je utopia" - tak se podívej na Guild Wars ;).
  • janchor
    Věř mi, není.
  • odeme velke plus i kdyz hlavne za tu fotku sire :)
  • MrSanta
    Při skupinových rozhovorech ti to zapíše body za světlou nebo temnou stranu podle tvého rozhodnutí, ne podle rozhodnutí, které "vyhraje" los. Vývoj postavy nebude narušen.
    Distancovat se můžeš tak, že příště půjdeš do raidu s jinými lidmi, kteří budou mít stejný názor na danou tématiku. Předpokládám, že při "otevření si" okna ostatních postav bude vidět, jestli je světlý nebo tmavý.
  • Paul_cz
    Když to blekotání je část zábavy :-). Škoda.
  • sleepless
    Zminovany rozhovor probihal trosku jinak, to zalezi obvykle na vyvojari a jeho spolupraci s nami. Zrovna se to hodilo. GC rozhovory jsou vsechny bez otazek, protoze by tezko nekoho zajimalo nase blekotani a umele by to natahlo delku rozhovoru :)
  • Takle to dopada když se začneš fušovat do universa, který znáš nejdál z toho co můžeš vidět v televizi / kině.

    Doplň si mezery a pak kritizuj druhé, natož pak lidi co dělají na něčem velkém, v čem by takovouhle epickou chybu nemohli udělat, neboť by to znamenalo jejich naprosté ponížení.
  • Preed
    wow je hlavne stara hra aj ked najhranejsie tak sa v podstate neda s novymi hrami porovnavat,ja osobne som ho pred ''mnohymi'' rokmi zacal hrat prave koli tomu,ze tam boli Q a nebola to grindovacka,ale Toru drzim palce,MMO ktore ma nejaky pouzitelny pribeh urobeny na urovni singleplayerovych RPG je utopia
  • Určitě, pokud jsi ve WoW nikdy questy nečetl a jen bezhlavě odklikával. On ten WoW má totiž také velmi zajímavé příběhové questy, jen je třeba číst. A bohužel ten styl zabij 10 příšer nebo přines tucet uší tam bude naprosto stejný. Mě by pak ale zajímalo, jak se bude řešit situace, když bude někdo dělat stejný quest poněkolikáté, jelikož ne všechny budou class specific, a hlavně jak se bude řešit několikátý vstup do stejné instance. Protože pak by to začal být opruz.

    A hlavně, co dalšího tam je inovátoské, krom těch questů? Snad ještě ty vesmírné bitvy, ale jinak asi lautr nic.
  • Paul_cz
    Bylo by možné zahrnovat v těch rozhovorech i otázky? Nejlepší rozhovor co jste zatím vydali byl ten z E3 o Deus Ex 3...a tam otázky byly.
  • Cahir
    Hemží se to tu různými pochybnými existencemi...
  • Lawliet
    no.. možna to bude přiběhové a užasné.. myslím že tahle hra bude bodovat tam kde wow padá.. na questech
  • Hairy_Ass
    Můžu se zeptat, za co mám ten mínus? *9*

    Velmi vtipné. *1*
  • Hairy_Ass
    Pojem Sithské impérium ti asi nic neříká, co? Existuje už od dob, kdy se uprchlí temní Jediové dostali na planetu Korriban (několik tisíciletí před událostmi v KotOR I), po Velké hyperprostorové válce (opět tisíce let před KotOR I) se pozůstatky Sithského impéria ukryly na okrajích Galaxie, kde čekali až do událostí po KotOR II, aby několik set let poté zahájily válku proti Staré galaktické republice (události The Old Republic). Tahle válka asi pro Sithské impérium moc šťastně nedopadne, protože Republika existuje dál ještě asi 3000 let do událostí filmové ságy, kdy vzniká to tvoje Impérium.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit