Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžeš. :)
  • MishKonn
    Nejsem si jistý, jestli to bylo někde uvedeno...věřím, že jsem zachytil něco o tom, že již mají 15 000 řádků textu, nicméně to už může být pasé.
  • Sám bych to lépe nenapsal. Ten hype je neuvěřitelný, něco jako davové šílenství. Však on člověk pak vystřízlivý až si to zahraje. Rift měl podobný hype a jak dopadl? Škoda mluvit. Tím nechci tvrdit, že to bude špatný, já bych si přál aby to bylo dobrý, ale ta úroveň kvality mmorpg je za ty roky dominantního postavení World of Warcraftu tak zplundrovaná, že je na místě mít určité pochybnosti.
  • to je kolik slov cca? rád ti zpřesním výpočet a možná bych ti řekl i cenu překladu.
  • Lawliet
    no ja nechtěl na wow utočit . jen konstatuji co je obecně známe a to problém z questy ,ktéry měl častečně řešit cataclysm s jeho questy no těžko jak moc se mu to podařilo zachranit co jsem viděl videa group questu z toru tak mě dost připominal ten styl kotor včetně toho jak zajimavě se na tom křižniku pak quest dělil na 2 groupy .. no co dalšiho inovatorskeho ti neřeknu to ukaže čas či se jim fakt podařilo sloučit to nejlepší z kotoru a momentalnich top MMO
  • MishKonn
    Hra, která by podle zpráv vývojářů vydala na 10 Mass Effectů a má dostatek textů na 45 standardních románů? Nechci ti ničit naději, ale mám silné tušení, že tohle nevyjde. A vytvořit neoficiální překlad by trvalo minimálně 5 let.
  • no snad vyjde v ceske lokalizaci
  • MishKonn
    Místo tvého plácání tady na fórech ti doporučuju se podívat na cinematic trailery ke hře, jmenovitě "Return". Tam padne "Sith Empire" minimálně dvakrát. Až to uděláš, tak si dej facku, zalez do kouta a STFU.
  • Kori
    Ha, a já myslel, že tomuhle se zrovna říká prezentace nebo tak nějak... rozhovor je většinou mezi dvěma a více lidmi -)
  • Hairy_Ass
    Republika pořád existuje, ale jen asi polovině Galaxie, zbytku vládne Sith Empire.
  • Mě to vaše "blekotání" také zajímá, více mě to vtáhne do rozhovoru.
  • prdlacky vzdyt do swtor pujde snad cela amerika :D je to unich nejvic predobednana hra na PC.
  • ono to je prave spis mateni jazyku.. Sith Empire neboli Imperium je spis takove uskupeni fungujici vedle republiky.. jestli se nepletu tak politicky se jedna porad o republiku, ktera vladne.. nebo se pletu? dekuji za odpoved nemam v tom diky podobnym prispevkum jasno :)
  • Hairy_Ass
    Ty si komik! *1*
  • Hairy_Ass
    Smysl tvé kritiky je úplně na hlavu. Ve světě SW existuje poměrně velké množství "impérií", kterým se může říkat Impérium, aniž by to vždycky znamenalo to impérium, kde vládl Palpatine alias Sidius. Smiř se s tím.
  • SWTOR bude jeste vetsi fail nez RIFT.
  • SA-reg
    Sakra, zrovna nemůžu najít tenčlánek od betatestera, kterej si stěžuje, že je to jen rychle nudící kopie WoW se světelnými meči. A když jsem ho měl, tak žádná novinka o TOR nebyla...

    No nic, přidám se k davu.
    SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!
  • Cahir
    Kvality této hry nezpochybňuji, ale že by bodovala zrovna příběhem? Hrál jsem celkem dávno jedničku a přišlo mi to jako diablovka s dost podprůměrným a nezajímavým příběhem.
  • Cahir
    Myslíš Sithské IMPÉRIUM? *3*
  • Cahir
    Trolluješ, nebo jsi vážně tak vymaštěnej? Jestli to druhý, tak mě pomalu začíná přecházet zášť a spíš je mi tě líto. Ten člověk se jmenuje Ray MuzYka. *3*

    To tvoje "vysvětlení" mě opravdu nepřechčije, jsou to jen chabé výmluvy. Opět jsi mě přesvědčil, že jsi arogantní hlupáček - než abys přiznal chybu, začneš se vymlouvat. Sithské impérium je také běžně označováno jen jako Impérium, tak se prosím přestaň ztrapňovat. Proto se např. jedno povolání jmenuje Imperial Agent a ne Sith Imperial Agent...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit