Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Ehmm, nope? Vzhledem ze nove konzole jsou trochu starsi PCcka :)
  • jako promiň ale ťukání na šipky je spíš doména PC, na konzolích vládnou analogy
  • Vypadá to přiblble. Tam teleskopem likviduje borce a nikdo nic. To už Far Cry 3 to má lépe vychytané, i když i ten z videí vypdal přiblble. Rád bych se mýlil, protože jinak co se týče prostředí, tak to vypadá skvěle.
  • Potenciál next gen konzolí se projeví až za pár let, jako tomu bylo u těch předešlích. Očekávat supr-čupr-monstrózní grafiku u launch titulů je hodně naivní představa.
  • Smartphone huh?

    Ti hráči jsou čím dál tím náročnější mi přijde... :) Spíš než že by hry byli nějak moc horší..
  • pravda, na Mafii jsem zapomněl *5*
  • Já měl v plánu koupit si speciální edici, taky nejspíš ušetřím...
  • Lawliet
    MM nevím nevím to ovládání auta mi přišlo dost "konzoloidní" takový to ťukání do šipky, když chci zatočit málo mě vážně štve, ale třeba se mi to jen zdálo.
  • roiser
    Od next-genu jsem teda očekával o dost lepší grafiku, tohle vypadá jako trochu lepší současná generace, dostalo mě, jak ten prodavač "krásně" hýbal hubou *1* . Tohle video mi celkově moc radost neudělalo. Podobně jako u BF4 nejsem ani z tohodle na větvi. Ve výsledku hra možná zábavná bude a někdo může říct, že grafika není všechno, každopádně next-gen by mě měl navnadit hned při prvním pohledu, tady se to neděje a spíš mě to uvtrdilo v tom, že s koupí PS4 nemusím spěchat.
  • No na PC stále vychází strategie, ty jsou dnes vnímány jako hardcore. Jinak souhlasím.
  • Rhulad
    mínuska za pravdu ? *3* tak to má být
  • :) mas pravdu v morrowinde si dostal quest ze mas ist do Balmory a netusil si ze co. Tak si sa vidal po ceste a za 2 tyzdne si tam dorazil, pretoze si sa zastavil na dalsich 500 miestach :D
  • Měl sem v plánu pořídit Metro,Watch dogs,Last of us a GTA5. Metro a watch dogs sem dneska z plánu vyřadil,aspoň ušetřim:).
  • Moc nechápu na co je tam hackování, když hlavní postava je super zabiják se zpomalovačem času. A taky nechápu, proč se tam vloupává ve dne. Nezbývá ni jiného, než čekat na Thiefa a doufat.
  • No mě omejou, on už někdo níže psal, že to vypadá casual jak sviňa.

    Asi jsem podcenil místní diskutéry. Soráč.
  • To nevím, tam jsem nikdy v diskuzích nebyl a jen velmi zřídka jsem tam četl nějaký článek.

    Btw tebe tady sežerou za ten koment o vlákno níže. Naznačuješ v něm, že konzole nejsou původcem všeho zla. To se nesmí.

    Jinak než se někdo zeptá, co se mi nelíbí na Watch_Dogs... no, koukněte na video. Prezentuje celou hru jako mačkání jednoho tlačítka. Zaměř kameru -> zmáčkni tlačítko -> jsi v ní -> v klídku si počti o náhodný kydy o nedůležitých NPC -> vyber to správný -> zmáčkni tlačítko -> máš kód -> přeskoč branku -> zmáčkni tlačítko, něco se stane, stráž se podívá jinam -> připliž se -> zmáčkni tlačítko -> zpacifikuješ stráž -> to samý ještě asi dvakrát -> zaměr krabičku -> zmáčkni tlačítko -> jsi hacklej dovnitř -> zmáčknutím tlačítka poskoč na správnou kameru, co má mainframe v záběru -> zmáčkni tlačítko -> mainframe hackutý -> otoč analogem -> kamera udělá stylovou otočku kolem Aidana, ten dá ruky do kapsy, tváří se "já nic, já muzikant" a sebevědomě odkráčí. A podobné jsou i dvě předchozí gameplay prezentace.

    Sorry, že o těch hrách tak moc přemýšlím, ale one button to rule them all mi přijde jako promarněná příležitost pro hru s tak zajímavým námětem.
  • Rhulad
    jojo komunita na zingu a eg z toho budou určitě slintat
  • Nebudu vám lhát.

    Čím více informací ukazují, tím méně se mi to líbí. Ale co, hype je, úspěšný to bude, hráču budou šťastní.
  • Říkali že ten model ze IV trošku upravili, a i podle par zaběru v trailerech jde vidět že auta už mají nějakou "váhu".. jinak souhlas Mafia 2 měla parádní jízdní model
  • GTA IV mělo aspoň originální jízdní model... tohle je prostě jenom hrůza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit