Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to řízení auta je strašný
  • Když pominu podivný jízdní model a zrychlení toho auta (na druhou stranu je to sport´ák),hackování naprosto všeho a kdykoli,špatnou AI nepřátel,tak mě zaráží,proč se musí skoro každá hra do*ebat zpomalením času při střelbě.Prvotní nadšení trochu opadlo a mám pocit,že se začíná ukazovat,že to zas tak bezva hra nebude. *13*
  • přehravač konečně spravený diky hoši ta reklama při spuštení ani nevadí když se to nespoustí vicekrát a jede to normalně
  • palcov
    Hm, super, nabíjet, vybíjet, jako nějaký stupidní nitro v NFS.
  • RazorProduction
    To arkadove riadenie auta,....as sami robi zle....vazne ot GTA4 som nezaznamenal v zjadnej podobnej hre snahu o trochu realnejsie ovladanie auta,dost smutne u tohoto titulu ktory sa tvari bonbovo... *7*
  • smejki
    kšiltovky, šátky, arkádový vozítka, slo-mo a instatní hackování pomalu i hajzldeklů vem čert. Já se bojim, že ve snaze býti debiluvzdornou půjde ta hra hráči ve všem naproti. Nakonec bude za každým rohem zlodějíček, na každý křižovatce sloupky a nadzemka pojede pokaždý náhodou okolo.
  • Prave som dopozeral druhu seriu Person Of Interest a tam tiez hackuju v podstate "za pochodu" (a hackuju takmer uplne vsetko) a i ked pracujem v IT brandzi, tak mi to az tak nevadi...
    Dokazem sa cez to preniest a dufam, ze Watch Dogs bude zabava :)
  • Není třeba možný, že to maj skutečně nacheatovaný, aby toho v tý ukzázce ukázali co nejvíc? Mám takovej dojem, že u jedný z prvních prezentací říkali, že se ten hackovací telefon bude s každým použitím vybíjet.
  • Danny28
    Šátek si nasadí jen když vytáhne bouchačku *15*
  • Hm, tak zatímco u ostatních ta natěšenost podle komentářů opadá, u mě je to přesně naopak. Že zdrhá poldům a přitom ještě stačí hackovat vše kolem sebe... a co jako? Rozhodně originálnější než do těch aut jen bourat či střílet.
  • Asi jsem staromodni ale to neustale hackovani mi tam vadi stejne tak jeho vizualizace. Fajn mozna to nebude nutny pouzivat ale pokud to bude hra strkat pod nos asi to bude pro mne pruda. Otevreny svet vypada velice slusne a zive jenomze marketing dycky udela dojem. Skutecnost muze byt ponekud jina. Jizdni model vypada podstatne slabsi nez ma GTA jenomze stejne to nepude hrat s volantem. Pockam a uvidim.
  • jojo taky se mě ani trošku nelíbí
  • Magister_Peditum
    Ta postava je takovej lenoch, že místo, aby zapnul výtah čudlem půl metru od něj, tak vytáhne mobil a aktivuje to tím? *1* Místo nabuzení u mě tohle video spíš způsobilo, že se na tuhle hru už moc netěším.
  • Mi přijde, že se snaží skloubit 3 styly do jednoho - "městský elegán", "geek/hacker" a "rebel". Ta kombinace je taková zvláštní a dělají to hodně přímočarým způsobem. Celkem se mi ale líbí, že má na tom kabátu vzor sítě, který se tam opakuje i jinde a souvisí s tématem hry.
  • Me se to naopak libi mohla by to by slusna stealth akce/ akce (zalezi na stylu jaky si kazdy zvoli) ale jeste zalezi na dalsich okolnostech ktere se dozvime az po vydani. Jinak doufam ze to vsimani si nepratel jak jim vrazdim kolegy pred ocima bude lepsi na hard obtiznost... predpokladam ze to prezentuji na easy nebo "normal easy" ;)
  • Rhulad
    vágus styl :)
  • Paulcz
    mě na tom irituje asi všechno :) vizuál je děsnej, hodně podivnej styl
  • Nevim no. V tý hře prý můžete být zlodějíčkem,nebo naopak zlodějíčky chytat a bejt oblíben u obyvatel atd..,prostě nuda bez cíle.Na hoďku tobude asi zábava,pak by to zase letělo do bazaru.Nekupuji.
  • Trolle!!!
  • Jo, to mě taky přesně napadlo, že vlastně zařazují cheat jako jeden z hlavních herních elementů *15* . Ale třeba to ve výsledku nějak omezí (číslování s mobilem při zběsilé jízdě je fakt mimo) třeba obtížností...nebo modama. Doufám... Jinak bych to asi hrál na RP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit