Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoct, ale nějakým způsobem mě irituje ten dlouhý kabát s kšiltovkou, co má hlavní hrdina na sobě, fakt děsná kombinace *1*
  • nechci trollovat,ale mě to příde jako strašná nuda ta náplň hry. Ale tak u mě je to těžký, mě po chvilce přestane bavit snad každá hra,protože to je po hodině dvou hraní pořád stejný pak:).Ale tohle mi příde nuda hned od začátku,ale uvidíme.
  • Kinet1c
    absurdnosti sa deju vsade, takze, jednoducho, by to nebolo cool, keby len stlacil cudlik
  • Kinet1c
    Ked beres jednotlive faktory tak mozno by som suhlasil, ked na to pozeram vsetko ako celok, tak mne to pripomina najviac DE HR, nemozem si pomoct
  • Ten jízdní model mě trošku děsí *13*
  • Viktor_H
    Vždycky mě pobaví, když se ve filmech/hrách za účelem nenápadnosti zvolí outfit, který je naopak provařenej jako k*áva... To tam fakt nakráčím do obchodu s baloňákem, kšiltovkou a šátkem na rypáku?!
  • GlaDOS
    To taky. Pohyb z Batmana, UI z Assasina a auta z GTA. Což nemusí být vůbec špatné. Jen doufám, že si z těchto her vezmou jen to dobré a příběh nebude moc béčkový, čehož se asi obávám nejvíc.
  • Radioaktivni_surikata
    Tak já jsem rozhodně nemyslel, aby bylo hackování formou miniher. Ale přeci jen to, jak prchá v autě jako šílenec a do toho hackuje na mobilu semafory, to je prostě moc. I když opominu logickou stránku věci, teda že je to hovadina na n-tou, tak to podle mě docela zabije hratelnost. Prvních pár pokusů dobrý, ale pak to omrzí. Já tohle vidím jako cheat, Ubi jako featuru. Samozřejmě až hra sama ukáže, jestli mám pravdu nebo ne, nechci tu dělat nějaký definitivní závěry o něčem, co jsem nezkoušel. Ale tohle video mě když ne odpudilo, tak spíš probudilo *4* Dát hráči možnost postupovat mnoha způsoby, v tom vidím jasný pozitivum toho hackování a je to fakt dobrej nápad. Ale dát hráčům do ruky ultimátní megazbraň, aktivovatelnou kdykoliv, prakticky kdekoliv, okamžitě... To prostě nezní dobře. Kéž bych se mýlil...
  • kubi-wan
    Přijde to jen mně, nebo jsou ty stráže opravdu totálně blbý, že neviděj, jak pár metrů od nich maník v kšiltovce morduje jejich kámoše a ani se neobtěžuje schovávat jejich těla? Tohle by se teda v Hitmanovi nestalo (no... i když v Absolution možná občas jo...)
  • Mě to zase připomíná Assassins creed. A to tím různým označováním NPC a různým poblikáváním atd. Nic proti této sérii i když mě velmi bavila jen dvojka. Ale doufám, že to nebudu Assasínem moc prodchnuté(I když asi bude, no).
  • GlaDOS
    Zatím mi to připomíná Batman: Arkham City, ať už pohybem, plížením a likvidováním nepřátel, tak i "hackováním". Akorát že Batman má vystřelovací kotvu a umí plachtit. No nevím, co si mám myslet. Radši se nebudu moc těšit a počkám na recenze.
  • jindra.veliky
    to je lesku jako kdyby to delal J.J. Abrams....a ten jizdni model taky vypada dost stupidne *11*
  • Rhulad
    průměrné po všech směrech až na hype... ten je slušný
  • Tak je to od Ubi, oni dělají hry zajímavé, nikterak složité nebo těžké. Nějaký složitější a pomalejší způsob nabourávání se do věcí by podle mě odradil spoustu zákazníků. Byly by tu stížnosti na otravné a repetitivní minihry. Podle mě taky dělají chybu, že i když tvrdili "tohle je jen jeden z několika způsobů jak hrát", tak tohle "hackování" strašně cpou dopředu... Ale to je jen takový osobní dojem.
    Po zkušenosti se Sleeping Dogs se snažím nic neočekávat a radši si počkám na první dojmy oblíbených lidí *15*
  • To co loni předváděli na E3 vypadalo o dost líp, ale po slavných Alienech se už nemůžeme něčemu takovému divit. Neříkám, že to nevypadá pěkně, ale moc jako next gen mi to nepřipadá. Když už jsem u toho jak vlastně má ten slavný next gen vypadat?
  • cumpi3
    Kamery jsou dneska všude *9*
  • Nelžete, PC srovnatelné s PS4 se objeví až v roce 2015! *3*
    Jinak Watch Dogs vypadají prostě dokonale.
  • Proste obycajne GTA s kouzelnym tlacitekm co spusti asi tak 5 predskriptovanych eventu. A furt dokola. Vypnut semafory, stlipiky zo zeme, to su dva.
  • postavi sa na zdvyznu plosinu, vytahne hekrfon a hekne to, ale ze ma pred xichtem velke cervene tlacitko to ho nezajima...
  • No GTA tituly mně nikdy moc nepřitahovaly. Ale tohle vypadá moc zajímavě. Sice to podle mne nebude moc náročné. Tipoval bych, že to bude asi tak stejně těžké jako AC série, ale to zas tak u sandboxu nevadí. Tam jde doopravdy o to si vyhrát.

    Jenom by mne docela zajímalo jak tomuhle odolám, pokud přijdou s nějakou další zajímavou feačůrou. Na podzim mám naplánovaný jen Rome 2: Total war a chtěl bych u toho zůstat. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit