Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • postavi sa na zdvyznu plosinu, vytahne hekrfon a hekne to, ale ze ma pred xichtem velke cervene tlacitko to ho nezajima...
    • Kinet1c
      absurdnosti sa deju vsade, takze, jednoducho, by to nebolo cool, keby len stlacil cudlik
  • Magister_Peditum
    Ta postava je takovej lenoch, že místo, aby zapnul výtah čudlem půl metru od něj, tak vytáhne mobil a aktivuje to tím? *1* Místo nabuzení u mě tohle video spíš způsobilo, že se na tuhle hru už moc netěším.
  • Chci tu leštenku na auto co používají ve hře na vozy...to je lesk až to neni možný...Horst by zbledl závistí..
  • Radioaktivni_surikata
    Tak nějak mám pocit, že to s tím hackováním přehnali. To není hackování, to je univerzální dálkovej ovladač. Klik, bum. Klik, bum. A tak pořád dokola. Taky se mi nelíbí, že jsou kamery zatím podle všeho naprosto všude. A ta AI byla s prominutím směšná. Zorný pole tak 45 stupňů. Tak nějak mám čím dál tím větší strach, co z toho vyleze, protože při oznámení se to tvářilo jako naprostá pecka a teď si tím už tak úplně jistej nejsem. Předobjednávat teda neběžím. Suprovej nápad, nádherná grafika, ale stoprocentní důvěru k tomu teda nemám. Uvidíme *4*
    • Tak je to od Ubi, oni dělají hry zajímavé, nikterak složité nebo těžké. Nějaký složitější a pomalejší způsob nabourávání se do věcí by podle mě odradil spoustu zákazníků. Byly by tu stížnosti na otravné a repetitivní minihry. Podle mě taky dělají chybu, že i když tvrdili "tohle je jen jeden z několika způsobů jak hrát", tak tohle "hackování" strašně cpou dopředu... Ale to je jen takový osobní dojem.
      Po zkušenosti se Sleeping Dogs se snažím nic neočekávat a radši si počkám na první dojmy oblíbených lidí *15*
      • Radioaktivni_surikata
        Tak já jsem rozhodně nemyslel, aby bylo hackování formou miniher. Ale přeci jen to, jak prchá v autě jako šílenec a do toho hackuje na mobilu semafory, to je prostě moc. I když opominu logickou stránku věci, teda že je to hovadina na n-tou, tak to podle mě docela zabije hratelnost. Prvních pár pokusů dobrý, ale pak to omrzí. Já tohle vidím jako cheat, Ubi jako featuru. Samozřejmě až hra sama ukáže, jestli mám pravdu nebo ne, nechci tu dělat nějaký definitivní závěry o něčem, co jsem nezkoušel. Ale tohle video mě když ne odpudilo, tak spíš probudilo *4* Dát hráči možnost postupovat mnoha způsoby, v tom vidím jasný pozitivum toho hackování a je to fakt dobrej nápad. Ale dát hráčům do ruky ultimátní megazbraň, aktivovatelnou kdykoliv, prakticky kdekoliv, okamžitě... To prostě nezní dobře. Kéž bych se mýlil...
        • Není třeba možný, že to maj skutečně nacheatovaný, aby toho v tý ukzázce ukázali co nejvíc? Mám takovej dojem, že u jedný z prvních prezentací říkali, že se ten hackovací telefon bude s každým použitím vybíjet.
          • palcov
            Hm, super, nabíjet, vybíjet, jako nějaký stupidní nitro v NFS.
        • Jo, to mě taky přesně napadlo, že vlastně zařazují cheat jako jeden z hlavních herních elementů *15* . Ale třeba to ve výsledku nějak omezí (číslování s mobilem při zběsilé jízdě je fakt mimo) třeba obtížností...nebo modama. Doufám... Jinak bych to asi hrál na RP.
    • cumpi3
      Kamery jsou dneska všude *9*
    • Proste obycajne GTA s kouzelnym tlacitekm co spusti asi tak 5 predskriptovanych eventu. A furt dokola. Vypnut semafory, stlipiky zo zeme, to su dva.
  • Viktor_H
    Vždycky mě pobaví, když se ve filmech/hrách za účelem nenápadnosti zvolí outfit, který je naopak provařenej jako k*áva... To tam fakt nakráčím do obchodu s baloňákem, kšiltovkou a šátkem na rypáku?!
    • MrSanta
      Nemluvě o praktičnosti vlajícího kabátu a volně se blembajícího pásku. To se to hned překonávají překážky o dost lépe, když za ně nemá co zavadit... *1*.
      Třeba půjdou hadry změnit, tento model je fakt nic moc.
      • Viktor_H
        Bude to znít fakt povrchně, ale ty hadry mě zatím odrazují od předobjednávky úplně nejvíce. *1* V jejich absolutní nevhodnosti a nedomyšlenosti se totiž odráží potenciální nelogičnost v mnohem širším měřítku. Tak trochu se bojím, aby se z dospělého, vážného a hlubokého tématu nevyklubalo přitroublé béčko... Ostatně, u Ubisoftu by to nebylo poprvé...
        • MrSanta
          To oblečení u mně vzbuzuje skoro stejnou WTF reakci jako opancéřované bikiny nebo akční hrdinka v okovaných botkách na jehlách *1*
          Mě odradili hned, jakmile bylo jasné, že to bude TPP. Pohled z třetí osoby snesu jakž takž u rubacích her jako je třeba Kingdoms of Amalur: Reckoning. Mass Effect jsem překousnul, protože ta hra nabízí "něco navíc" (stejně jako třeba Alpha Protocol).
          Poslední dobou pro mě TPP znamená skoro automaticky stopku mého zájmu.
          Modlím se, aby Cyberpunk 2077 byl FPP.
    • Danny28
      Šátek si nasadí jen když vytáhne bouchačku *15*
  • Ten jízdní model mě trošku děsí *13*
    • jojo taky se mě ani trošku nelíbí
  • Po tomto videu to zas tak next-gen nevypadá. *15*
  • Když pominu podivný jízdní model a zrychlení toho auta (na druhou stranu je to sport´ák),hackování naprosto všeho a kdykoli,špatnou AI nepřátel,tak mě zaráží,proč se musí skoro každá hra do*ebat zpomalením času při střelbě.Prvotní nadšení trochu opadlo a mám pocit,že se začíná ukazovat,že to zas tak bezva hra nebude. *13*
    • no preco asi ? na gamepadoch sa zle mieri :)
  • Fyzika aut je u tohodle typu jer dost nedulezity parametr. V pripade opravdove kvality si na tohle nikdo ani nevzpomene. To co me ale malinko odrazuje je to blikani vsemoznych predmetu ktere lze nak pouzit jako pro 2lete deti aby to nahodou neprehledly.. Hekovani vseho jak uz zde padlo v podstate okamzite snad jen pohledem :D Popravde tyto pro primitivy features me u her posledni generace stvou cimdal vic.. Co takhle trosku hrace potrapit aby se dostavila ta prava atmosfera ne na vse mu ukazat prstem aby se nahodou nekde nezasekl........ po prvnim traileru jsem byl hodne natesenej, ted se ale dostavila totozna skepse jako u vetsiny poslednich her ktere jsou delane pro cimdalvetsi primitivy coz me dost odrazuje. Uvidime.. GTA snad nezklame (jakoze me me nesklamalo nikdy) a ted knemu muzu s klidem pridat i Saints Row na ktere se tesim uplne stejne navic vyjde driv :)
    ..preju si ve hre dostat do situace kdy nevim jak dal a potrebuju pouzit mozek, neco vyzkouset ne aby to na me k*** blikalo pres celou obrazovku jak pro totalniho ocaska :) chci tak moc ?:)
    • :) mas pravdu v morrowinde si dostal quest ze mas ist do Balmory a netusil si ze co. Tak si sa vidal po ceste a za 2 tyzdne si tam dorazil, pretoze si sa zastavil na dalsich 500 miestach :D
    • c-z06
      Nechceš moc. Třeba to půjde vypnout... A když ne na konzolích, tak třeba nějaká spásná duše vyčaruje nějaký plugin *4*
    • * jo a zpomalit si cas a vsechny pozabijet to je taky strasne tezky... fanouskum Maxe tohle neberu jinak si ale klepu nacelo...
  • kubi-wan
    Přijde to jen mně, nebo jsou ty stráže opravdu totálně blbý, že neviděj, jak pár metrů od nich maník v kšiltovce morduje jejich kámoše a ani se neobtěžuje schovávat jejich těla? Tohle by se teda v Hitmanovi nestalo (no... i když v Absolution možná občas jo...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit