Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOW... :-o
  • alladjex
    Já se na to docela těším. Doufám, že to dopadne ... ideálně dobře ;]
  • Vypadá to přiblble. Tam teleskopem likviduje borce a nikdo nic. To už Far Cry 3 to má lépe vychytané, i když i ten z videí vypdal přiblble. Rád bych se mýlil, protože jinak co se týče prostředí, tak to vypadá skvěle.
  • Už vidím ten tragickej jízdní model alá GTA IV *1*

    Ale jinak ta hra vypadá docela pěkně.
    • GTA IV mělo aspoň originální jízdní model... tohle je prostě jenom hrůza
    • deridon
      jízdní model vůbec nevypadá na GTAIV, ale díky bohu ani na Saints Row/Just Cause.. jinak jízdní model v GTAIV je až na občasné glitche jeden z realnějších a rozhodně bych ho vítal ve více openworld hrách
  • Mato1987
    tento premenovaný prvotný Splinter Cell Conviction koncept ma nejako nezaujíma.
    Ubisoft sa celkovo snaží aby sa všetky ich hry podobali, len pre porovnanie, tie stanovištia sú to isté ako tie malé základne vo far cry 3.
  • Měl sem v plánu pořídit Metro,Watch dogs,Last of us a GTA5. Metro a watch dogs sem dneska z plánu vyřadil,aspoň ušetřim:).
    • Já měl v plánu koupit si speciální edici, taky nejspíš ušetřím...
  • Nelžete, PC srovnatelné s PS4 se objeví až v roce 2015! *3*
    Jinak Watch Dogs vypadají prostě dokonale.
    • Trolle!!!
  • next-gen ne-next-gen, na tuhle hru se těším a myslím, že i pár těch pitomostí jí rád odpustím... něco takovýho v gta stylu jsem si přál už hrozně dlouho a myslím, že asi nebudu sám... ikdyby to nesklízelo devítky v recenzích, věřím, že bavit to bude... aspoň mě a to je pro mě důležitý *2*
  • přehravač konečně spravený diky hoši ta reklama při spuštení ani nevadí když se to nespoustí vicekrát a jede to normalně
  • Lawliet
    MM nevím nevím to ovládání auta mi přišlo dost "konzoloidní" takový to ťukání do šipky, když chci zatočit málo mě vážně štve, ale třeba se mi to jen zdálo.
    • jako promiň ale ťukání na šipky je spíš doména PC, na konzolích vládnou analogy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit