Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    průměrné po všech směrech až na hype... ten je slušný
  • Moc nechápu na co je tam hackování, když hlavní postava je super zabiják se zpomalovačem času. A taky nechápu, proč se tam vloupává ve dne. Nezbývá ni jiného, než čekat na Thiefa a doufat.
  • No GTA tituly mně nikdy moc nepřitahovaly. Ale tohle vypadá moc zajímavě. Sice to podle mne nebude moc náročné. Tipoval bych, že to bude asi tak stejně těžké jako AC série, ale to zas tak u sandboxu nevadí. Tam jde doopravdy o to si vyhrát.

    Jenom by mne docela zajímalo jak tomuhle odolám, pokud přijdou s nějakou další zajímavou feačůrou. Na podzim mám naplánovaný jen Rome 2: Total war a chtěl bych u toho zůstat. *4*
  • GlaDOS
    Zatím mi to připomíná Batman: Arkham City, ať už pohybem, plížením a likvidováním nepřátel, tak i "hackováním". Akorát že Batman má vystřelovací kotvu a umí plachtit. No nevím, co si mám myslet. Radši se nebudu moc těšit a počkám na recenze.
    • Mě to zase připomíná Assassins creed. A to tím různým označováním NPC a různým poblikáváním atd. Nic proti této sérii i když mě velmi bavila jen dvojka. Ale doufám, že to nebudu Assasínem moc prodchnuté(I když asi bude, no).
      • GlaDOS
        To taky. Pohyb z Batmana, UI z Assasina a auta z GTA. Což nemusí být vůbec špatné. Jen doufám, že si z těchto her vezmou jen to dobré a příběh nebude moc béčkový, čehož se asi obávám nejvíc.
        • Kinet1c
          Ked beres jednotlive faktory tak mozno by som suhlasil, ked na to pozeram vsetko ako celok, tak mne to pripomina najviac DE HR, nemozem si pomoct
  • nechci trollovat,ale mě to příde jako strašná nuda ta náplň hry. Ale tak u mě je to těžký, mě po chvilce přestane bavit snad každá hra,protože to je po hodině dvou hraní pořád stejný pak:).Ale tohle mi příde nuda hned od začátku,ale uvidíme.
    • Me se to naopak libi mohla by to by slusna stealth akce/ akce (zalezi na stylu jaky si kazdy zvoli) ale jeste zalezi na dalsich okolnostech ktere se dozvime az po vydani. Jinak doufam ze to vsimani si nepratel jak jim vrazdim kolegy pred ocima bude lepsi na hard obtiznost... predpokladam ze to prezentuji na easy nebo "normal easy" ;)
  • Věřte tomu žádný AAA titul navíc ktoerý má vyjít na konzole nemuže být nějaká náročnejší hra. Protože vždycky na začátku dostanou vývojáři pokyn ať to není moc složitý. proto ty videa ani nekoukám je to stráta času *3*
    • Rhulad
      Hlavně,že pc only jsou hardcore že? Když to vezmeme v globále tak na konzole vychází víc hardcore her než na pc. Vůbec nejde o konzole ani o pc. Tady jde o peníze, aby hry byly přístupné i děckám a občasným hráčům. Krasný příklad je TES série jak zabředla totálně do casualu, kdo pamatuje Morrowind tak to jistě potvrdí - např. ve Skyrimu nejde zabit ani jedno duležíté npc, skutky nemají vliv na guildy. Vrchol hlouposti bylo, když ti upír dal protijed na lykantropii,aby ses mohl stát upírem(totální wtf!) takhle mohl bych pokračovat dlouho,ale nechce se mi...
      • No na PC stále vychází strategie, ty jsou dnes vnímány jako hardcore. Jinak souhlasím.
      • Rhulad
        mínuska za pravdu ? *3* tak to má být
  • Hm, tak zatímco u ostatních ta natěšenost podle komentářů opadá, u mě je to přesně naopak. Že zdrhá poldům a přitom ještě stačí hackovat vše kolem sebe... a co jako? Rozhodně originálnější než do těch aut jen bourat či střílet.
    • Prave som dopozeral druhu seriu Person Of Interest a tam tiez hackuju v podstate "za pochodu" (a hackuju takmer uplne vsetko) a i ked pracujem v IT brandzi, tak mi to az tak nevadi...
      Dokazem sa cez to preniest a dufam, ze Watch Dogs bude zabava :)
  • Nevim no. V tý hře prý můžete být zlodějíčkem,nebo naopak zlodějíčky chytat a bejt oblíben u obyvatel atd..,prostě nuda bez cíle.Na hoďku tobude asi zábava,pak by to zase letělo do bazaru.Nekupuji.
  • Smartphone huh?

    Ti hráči jsou čím dál tím náročnější mi přijde... :) Spíš než že by hry byli nějak moc horší..
  • roiser
    Od next-genu jsem teda očekával o dost lepší grafiku, tohle vypadá jako trochu lepší současná generace, dostalo mě, jak ten prodavač "krásně" hýbal hubou *1* . Tohle video mi celkově moc radost neudělalo. Podobně jako u BF4 nejsem ani z tohodle na větvi. Ve výsledku hra možná zábavná bude a někdo může říct, že grafika není všechno, každopádně next-gen by mě měl navnadit hned při prvním pohledu, tady se to neděje a spíš mě to uvtrdilo v tom, že s koupí PS4 nemusím spěchat.
    • Potenciál next gen konzolí se projeví až za pár let, jako tomu bylo u těch předešlích. Očekávat supr-čupr-monstrózní grafiku u launch titulů je hodně naivní představa.
      • XorxoxTalarius
        Ehmm, nope? Vzhledem ze nove konzole jsou trochu starsi PCcka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit