Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsem staromodni ale to neustale hackovani mi tam vadi stejne tak jeho vizualizace. Fajn mozna to nebude nutny pouzivat ale pokud to bude hra strkat pod nos asi to bude pro mne pruda. Otevreny svet vypada velice slusne a zive jenomze marketing dycky udela dojem. Skutecnost muze byt ponekud jina. Jizdni model vypada podstatne slabsi nez ma GTA jenomze stejne to nepude hrat s volantem. Pockam a uvidim.
  • Magister_Peditum
    Ta postava je takovej lenoch, že místo, aby zapnul výtah čudlem půl metru od něj, tak vytáhne mobil a aktivuje to tím? *1* Místo nabuzení u mě tohle video spíš způsobilo, že se na tuhle hru už moc netěším.
  • Nevim no. V tý hře prý můžete být zlodějíčkem,nebo naopak zlodějíčky chytat a bejt oblíben u obyvatel atd..,prostě nuda bez cíle.Na hoďku tobude asi zábava,pak by to zase letělo do bazaru.Nekupuji.
  • Nemůžu si pomoct, ale nějakým způsobem mě irituje ten dlouhý kabát s kšiltovkou, co má hlavní hrdina na sobě, fakt děsná kombinace *1*
    • Mi přijde, že se snaží skloubit 3 styly do jednoho - "městský elegán", "geek/hacker" a "rebel". Ta kombinace je taková zvláštní a dělají to hodně přímočarým způsobem. Celkem se mi ale líbí, že má na tom kabátu vzor sítě, který se tam opakuje i jinde a souvisí s tématem hry.
    • Rhulad
      vágus styl :)
    • Paulcz
      mě na tom irituje asi všechno :) vizuál je děsnej, hodně podivnej styl
  • nechci trollovat,ale mě to příde jako strašná nuda ta náplň hry. Ale tak u mě je to těžký, mě po chvilce přestane bavit snad každá hra,protože to je po hodině dvou hraní pořád stejný pak:).Ale tohle mi příde nuda hned od začátku,ale uvidíme.
    • Me se to naopak libi mohla by to by slusna stealth akce/ akce (zalezi na stylu jaky si kazdy zvoli) ale jeste zalezi na dalsich okolnostech ktere se dozvime az po vydani. Jinak doufam ze to vsimani si nepratel jak jim vrazdim kolegy pred ocima bude lepsi na hard obtiznost... predpokladam ze to prezentuji na easy nebo "normal easy" ;)
  • Ten jízdní model mě trošku děsí *13*
    • jojo taky se mě ani trošku nelíbí
  • Viktor_H
    Vždycky mě pobaví, když se ve filmech/hrách za účelem nenápadnosti zvolí outfit, který je naopak provařenej jako k*áva... To tam fakt nakráčím do obchodu s baloňákem, kšiltovkou a šátkem na rypáku?!
    • MrSanta
      Nemluvě o praktičnosti vlajícího kabátu a volně se blembajícího pásku. To se to hned překonávají překážky o dost lépe, když za ně nemá co zavadit... *1*.
      Třeba půjdou hadry změnit, tento model je fakt nic moc.
      • Viktor_H
        Bude to znít fakt povrchně, ale ty hadry mě zatím odrazují od předobjednávky úplně nejvíce. *1* V jejich absolutní nevhodnosti a nedomyšlenosti se totiž odráží potenciální nelogičnost v mnohem širším měřítku. Tak trochu se bojím, aby se z dospělého, vážného a hlubokého tématu nevyklubalo přitroublé béčko... Ostatně, u Ubisoftu by to nebylo poprvé...
        • MrSanta
          To oblečení u mně vzbuzuje skoro stejnou WTF reakci jako opancéřované bikiny nebo akční hrdinka v okovaných botkách na jehlách *1*
          Mě odradili hned, jakmile bylo jasné, že to bude TPP. Pohled z třetí osoby snesu jakž takž u rubacích her jako je třeba Kingdoms of Amalur: Reckoning. Mass Effect jsem překousnul, protože ta hra nabízí "něco navíc" (stejně jako třeba Alpha Protocol).
          Poslední dobou pro mě TPP znamená skoro automaticky stopku mého zájmu.
          Modlím se, aby Cyberpunk 2077 byl FPP.
    • Danny28
      Šátek si nasadí jen když vytáhne bouchačku *15*
  • kubi-wan
    Přijde to jen mně, nebo jsou ty stráže opravdu totálně blbý, že neviděj, jak pár metrů od nich maník v kšiltovce morduje jejich kámoše a ani se neobtěžuje schovávat jejich těla? Tohle by se teda v Hitmanovi nestalo (no... i když v Absolution možná občas jo...)
  • GlaDOS
    Zatím mi to připomíná Batman: Arkham City, ať už pohybem, plížením a likvidováním nepřátel, tak i "hackováním". Akorát že Batman má vystřelovací kotvu a umí plachtit. No nevím, co si mám myslet. Radši se nebudu moc těšit a počkám na recenze.
    • Mě to zase připomíná Assassins creed. A to tím různým označováním NPC a různým poblikáváním atd. Nic proti této sérii i když mě velmi bavila jen dvojka. Ale doufám, že to nebudu Assasínem moc prodchnuté(I když asi bude, no).
      • GlaDOS
        To taky. Pohyb z Batmana, UI z Assasina a auta z GTA. Což nemusí být vůbec špatné. Jen doufám, že si z těchto her vezmou jen to dobré a příběh nebude moc béčkový, čehož se asi obávám nejvíc.
        • Kinet1c
          Ked beres jednotlive faktory tak mozno by som suhlasil, ked na to pozeram vsetko ako celok, tak mne to pripomina najviac DE HR, nemozem si pomoct
  • jindra.veliky
    to je lesku jako kdyby to delal J.J. Abrams....a ten jizdni model taky vypada dost stupidne *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit