Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diny za recenzi.
    Hru jsem si koupil a radim to zatim mezi best of poslednich deseti let.
    Grafika super.

    Ale narazky na ni chapu. A respektuju.
    Jde to z jiste kliky hracu, ktera hry zarputile odmita brat jako nove umeni. Maji na to pravo. Zijem ve svobodne zemi. :)
  • TheGGG
    hra s grafikou, na kterou bohužel nemám žaludek... škoda mít to grafiku BF1, mohla to být pecka...
    • lol
  • Už sosám demo, vypadá to náramě :)
  • dekuji za pozornost, verim ze jste se dozvedeli neco noveho, sice an to pohlizite jako kdysi vetsina lidi na to ze je zeme kulata a ne placata, ale casem vam to dojde. Budu se tesit u dalsi herni osvety, je to potreba, vetsina z vas umi papouskovat jen to co rekne Dobrovsky a spol ve fight clubu:)
    • kdysi vetsina lidi myslela, ze Zeme je placata a ne kulata...
      • jak vidíš, flash si to myslí dodnes :)
    • běž už s zahrabat...
    • Placatou mas leda tak hlavu, ty herni osveto *1*
    • Spíš na to pohlížíme jako většina lidí, když jim sympatičtí páni z obrazovky vysvětlujou, jak nad náma celou historii bděla mimozemská civilizace. Napůl pobaveně a napůl zmateně (ve smyslu "to fakt myslí vážně?").
    • Hmm, ani ne, pozorně jsem si přečetl celou diskuzi a musím říct, že jsi vážně dost mimo *1* *1* *1*
      spíš mě mrzí, že jsem tím promrhal tolik času
      • skutecne veris ze zeme je placata..i ty naivko:)
        • tak pokud napises, ze nejdulezitejsi na hre je jeji vizual a vsechno ostatni je druhotne, tak jsi tady za totalniho saska zcela pravem. Pokud tomu navic sam veris, tak jenom dokazujes, jak moc povrchni a manipulovatelny clovek jsi.
          • ja nekde psal ze NEJDULEZITEJSI je vizual a ostatni DRUHOTNE?..prober se..a prestan mi cpat do pusy co jsem nerekl jen proto abys mohl argumentovat..porad tady melete to same dokola, ale vsechno to je uplne o necem jinem nez pisu ja..zabednenci:)
            • hehehe, tem svym lzim nemuzes verit ani ty sam clovece.
            • vizualni zazitkem myslim to ze hru sledujes na monitoru ci televizi, kdyz nevis o cem mluvim tak nereaguj..mej se.
            • "hrani her je zejmena vizualni zazitek" - tvoje vlastni slova trole. nic ti nevkladam, saska ze sebe delas uplne sam. Mej se.
    • jamar28
      Ani ne...
  • Mohl bych se zeptat, existují ještě vůbec jiné hry (kromě recenzované) typu Commandos? Samozřejmě Desperados: Wanted Dead or Alive, Robin Hood: The Legend of Sherwood a Chicago 1930 mám dávno dohrané *3*
    • Helldorado bola v podstate Desperados 3 a to bolo asi posledne co si pamatam. Potom este Commandos pokracoval s podnazvom Strike Force ale to uz bolo stealth FPS.
    • jeste je tu jedna gameska ze STAR TREK univers
    • No, ještě je Desperados 2 a Korea: Forgotten Conflict (ta je myslím dokonce česká). Ale ani jedna z nich ani zdaleka nedosahuje kvalit jak Shadow Tactics, tak původních Commandos nebo tebou vyjmenovaných her od Spellboundu. A pak ještě Desperados 3, ale to se jmenovalo jinak, myslím že Helldorado.
    • myslím, že tohle je první nová za celou tu dobu, od zmiňovaných her...
  • Ta grafika LUL, někdo mě zabte *15*
    • Nějak nepobírám ty narážky na grafiku. Dyť je to příjemná grafika a hlavně ani nemusí tolik zastarávat. Mě se libí.. nevím v čem by měla být hezčí.
  • Veskoslavuv prispevek: zase ti jeblo v palici tu zustal. Dalsi prispevek : zabij se tu taky zustal. Ale muj prispevek o ochrane detí byl smazan
    • Dobrá rada do života, bonzáčky a práskače nemá rád nikdo a nikde
    • Bob naznačovat, že by měli mít děti sex je docela hodně i na tebe ... *8*
  • Flash si plete filmy a hry. Filmy jsou víc o vizuálním zážitku, hry jsou primárně o interaktivitě. Nakonec ani filmy nejsou jen o vizuálním zážitku, možná nějaký blockbustery typu Avatar nebo Transformers. Holt někdo dává přednost formě před obsahem, jeho problém. :]]

    Je třeba si taky uvědomit, že kdyby všechny hry měly mít dobrou grafiku jako základ, tak by se to sakra prodražilo a to by mohlo způsobit, že by všichni jeli podle nějaký úspěšný šablony a nikdo by - co se týče herních mechanik - neriskoval. Hry by pak byly všechny na jedno brdo, ubylo by žánrů a originality.
    • Mi ty jeho vylevy prijdou, jako by nekdo pouzil jeho nick. Sice je i normalne sverazny, ale ty blaboly co jsou tady pod nickem Flash, to mi prijde na naprosteho hlupaka a trola.
      • Přesně tak, proto má za nikem "inkognito" takhle se za něj může vydávat každý, tento člověk to zkoušel i u ostatních registrovaných uźivatelů, ale u flashe mu to docela prochází, protože už originální flash byl cáklej *1*
  • Jako slušně je tu nablito *1*
    Zatímco arabský děcka si hrajou s AKčkama, tak dospělí evropani si hrajou hry. To skončí špatně...
    • Pravdu máš! Ty mínusy značej, že jsi uhodil hřebiček na hlavičku a ukřivděný zamzlý "dospěláci" ti dávaj mínusy. Dobře jim tak.
      • Však oni půjdou na řadu jako první *3*
  • V případě, že si chcete hru koupit, běžte do GOG verze. Jednak je samozřejmě DRM free, druhak je hra na GOGu o 10 éček (což znamená téměř o třetinu) levnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit