Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow
  • BoB.2
    Chtělo by to češtinu ale jde to i bez ní.
    • Kdo by to byl rekl ze by Bob chtel cestinu, neuveritelne prekvapeni:)
  • Stejně máte to známkování pomíchaný *9* Proti Commandosu a Desperadu to v podstatě nic navíc nepřináší a to byly hry, které vyšly před 18 resp. 15 lety. Graficky to vypadá snad hůř než CommandosII.

    Solidní hra kopírující do puntíku staré dobré herní mechaniky stealth&tactics realtimeovky. Nemělo by to teda mít, už vzhledem k úctě originálům, spíše těch 8/10 (a za mě klidně 7)? což je stále krásné hodnocení. Ale díky Vašemu stylu známkování jaksi desítková stupnice nemá význam. Protože 7 už Vy známkujete jako průměr
  • Bohužiaľ u mňa to nezabodovalo. Žiadny posun v žánri, skôr to pôsobí ako ďalšia hra od tvorcov Desperados, keď tu hru prebalovali a vydávali ako Rovina Hooda (ktoré malo obtiaznost pre batolata) a ďalšie. Zastarale herne mechanizmi to zabili, to si radšej znova pustím božské prvé Commandos. 6/10
  • Sr_Lobo
    Naprostá pecka, pro mě překvapení roku 2016. Teď zápolím s misí č.11. Kdo měl rád Commandos/Desperados/Robina Hooda tak tohle je povinnost *14*
  • Super recenze! Na tuhle hru jsem si dlouho brousil zuby a zatím mě minimálně recenze hodně uspokojila :-)
  • Odulin
    Pěkná recenze na skvělou hru. Kdo ví, do čeho jde, NEmůže s tímhle sáhnout vedle.
    • madPav3L
      Mohli jste třeba také napsat, že na Steamu můžete stáhnout demo, což je v podstatě první mise a také že hra má výborný dabing ať už japonský, který preferuji, tak i anglický.

      Edit: to neměla být reakce ale nový post...
      • kulhy_parici_spici
        Demo je i na GOG a mise obsahuje rovnou dvě. :)

        A ke kladnému hodnocení dabingu, za mě japonského, se přidávám. Celkově ten akcent (asi záměrně přehnaný) na japonskou kulturu je super, takové ty hlášky jak z anime apod. :)
        • Jack1947
          Zkusit bych mohl i když tenhle typ her moc neznám, díky za info *3*
        • Jenom malý podotek. Mise jsou v GOG demu dvě, ale jakmile v tý druhý člověk najde Yuki, spustí se odpočet a máš pouhejch 10 minut misi dohrát. Potom demo končí.
          • kulhy_parici_spici
            Super challenge dát to za 10 min. ;)
  • repcak.petr
    Perfektní hra i recenze *14*
    • Je to tak :)

      Ak by som to mal zhodnotit tak hra roku, mozno aj desatrocia = fanusikovia sa nacakali, ale vyplatilo sa to.

      Pre zaciatocnikov - ak sa Vam hra zda tazka skuste si stiahnut slovencinu (http://www.lokalizacie.sk/preklady/39-shadow-tactics-blades-of-the-shogun/), prejst si tutorialy a citat vsetky rady a lahsie sa do hry dostanete
  • C O M M A N D O S i still love you. . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit