Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    autor recenze: ahoj lukasi mel bych jen jednu kratsi otazku stejne jako u GTa5 pocitam ze finalni hodnocen i na konci videa je z textove recenze. takze kdyby jsi alespon nam hnídopiškum:) prozradil kolik by si podle tebe zaslouzila hra bohu v konečnem hodnoceni?.

    a druhej dotaz taktez na tebe, ja uz mam hru dohranou ale zajimalo by me jak by si hru hodnotil kdyby primej konkurent byl starej duke. vis co trosku slevit na grafice trosku slevit na odlescích ale vylozene jen porovnat hratelnost i kdyz je mezi nema pomalu casovej G.canon. moc diky zajimalo by me to:)
    • janchor
      Rozhodoval bych se mezi sedmičkou a osmičkou.

      Duke může být jen těžko přímej konkurent, je to úplně jiná éra. Nejde jen o odlesky, ale o "fyziku", díky který je s katanou taková legrace, o který se dávnejm sprajtům ani nezdálo. Plus těžko odmažeš to, co už máš nahráno - Duke byl tehdy živá voda, kde člověk vypleskle zkoušel každou z nevídanejch interakcí (kulečníkový koule!), ale dneska tě něco tak triviálního zabaví jen stěží.
      • Black_Hand
        no a hlavne duke mel doomovsky level design, nikoli quakeovsky (ci jeste lepe return to castle wolfenstein). tedy neslo o dominantne linearni pruchod, ale prostredi se muselo prozkoumavat daleko vice (coz souvisi i s tou interaktivitou) a mapa se neprochazela prevazne v jednom smeru. je to take neco co dosti odlisuje noveho shadow warriora od stareho. stary mel vice doomovsky level design zatimco novy ma vice linearni styl zalozeny na zretezeni aren, ktery je tak typicky pro lidi z flying wild hog.
        • C-BEAM
          súhlas a je trochu divné, že tento zásadný rozdiel (zreťazené arény) medzi novým a starým SW si recenzenti nevšímajú a pritom je to jeden z najzásadnejších rozdielov a podľa mňa je to i prvok ktorý hru robí časom hodne stereotypnou.
          • Black_Hand
            tak jde o to, ze recenzenti dooma dlouho nehrali. ver nebo ne, kdyz jsem byl maly a vetsina kamaradu hrala dooma, tak jsem neholdoval strileckam. ver nebo ne, dooma jsem poprvy poctive hral pred rokem. vytecna strilecka je to do ted, ale co me hlavne odrovnalo byl ten level design. dnes se levely designuji typicky okolo pribehu, doom ma levely designovany typicky okolo nejake ustredni herni mechaniky, ktera ten level definuje. to neznamena, ze to jak se designuji dnes je samo o sobe spatne, ale znamena to, ze i v takovych hrach jako shadow warrior nemam ten oldschool co me tak nadchnul, kdyz jsem dooma pred tim rokem hral.
            • Black_Hand
              ja to nemyslim vuci SW spatne. ale rad bych videl v dnesni dobe oldschoolovou strilecku s level designem dooma. uz mame nejake oldschoolove strilecky s level timhle level designem, tak proc ne doomovsky?

              btw, v tom Viscera Cleanup levelu ze Shadow Warriora je "hlaska" z Blooda: "I CLEAN... AGAIN!" ja doufam, ze devolver jsou takovy paka, ze je to jejich cesta oznameni remaku Blooda :).
            • C-BEAM
              ja tiež dám prednosť Doomu ako SW, ak mám povedať pravdu starý SW som považoval vždy za takého chudobného príbuzného prvého Blooda. A myslím, že tu nejde o to či recenzenti nepoznajú alebo dlho nehrali Doom, ten arénový dizajn nového SW bije do očí i na dnešné pomery, tak neviem prečo sa k tomu recenzenti nijak nevyjadrujú, akoby bol leveldizajn nejaká druhoradá záležitosť, pritom sa myslim zhodneme, že je to vec naprosto zásadná.
  • Čaute, mám 2 ty -10% slevové kupony na Steamu, esli někdo chcete, tak si napište (vyprší 26.).
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197997131973
  • Mám slevu na Shadow Warrio -25%. Kdo by měl případně zájem ať mne na Steamu kontaktuje a za něco vyměním. = Apollon (CZE) *3*
    • Sleva -25% je co přesně?

      Sleva 25% znamená, že se dostanu na 75% původní ceny, tzn. sleva -25% znamená jen jedno - 125% původní ceny ;)

      Nechci slevu zadarmo!
  • taky bych si to rad zahral ale seka se mi to jak zmrd, nema nekdo tip jak to spravit ? zkusil jsem snad vse... dekuju
    • Mel jsem podobnej problem a na forech stemu jsem se docet ze staci zapnout Vsync, TribleBuff a stahnou ty Particle efekty. Proste si pohraj s nastavenim me uz to beha krasne ;)
      • Pete.palis
        stačí zapnout v-sync??spíš naopak ne??
    • Co takhle napsat tvuj hw? takhle nezjistí nikdo nic.
      lepší pc? kdyt ani nevíš jakej má a to možná lepší než ty... *1*
    • Pořídit lepší PC?
  • Veskoslav
    Za ty peníze nejlepší nákup, co jsem letos udělal. Hra skvělá, narážky skvělé, smrtící králík je bestiální a na nejtěžší úroveň to můžete rovnou načíst z poslední pozice (od té doby nestřílím šoustající králíčky či jakékoliv králíčky). Takhle kdyby dopadl každý remake, tak jsme v herním nebi. Děkujme tedy tvůrcům, že jednu z legend FPS žánru převedli do 21. století v tak pěkném provedení. Kdyby měl někdo zájem a urgentně to chtěl koupit na Steamu a nechtěl čekat na slevy, tak mi napište, mám nevyužitý kupón na malou slevu, tak by to někdo využil:)
    • erikse
      Proc tolik minusu, vsak nenapsal nic spatneho
      • Lebo je to velkokot ;)
    • Trisska
      Ahoj, já bych měla zájem. Moh bys mi ten kupón poslat poštou?
  • tak jsem tomu dal sanci a zksuil cca hodinu hrani...Proc 9/10? kdyz si budu chtit zarubat dam si DmC a ve skvele grafice...toto je otres...Jo bod za remake...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit