Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem nejakej znalec Need for Speed, ale trojku jsem ve sve dobe hraval, a co jsem videl nove NFS:HP, na ktere si stezujes, tak podle me hodne vychazi prave z te trojky, kterou velebis. Kdyby v dobe NFS3 meli techologicky meznosti jako dnes, hra by vypadala asi dost podobne jako nove Hot Pursuit, takze mi to prijde zvlastni, co tvrdis.
  • Na Xbox360 existuje port Race07 jménem RacePro. Na PlayStation existuje jediný poctivý simulátor aut: Enthusia. Ale je na PS2, má velmi podivnou kampaň a nepěkné fiktivní tratě (Nordschleife dle reality je v pohodě ;).

    Jinak já sám hraji na PC sérii Race, občas si dám něco v rFactoru. Přesto si myslím, že GT5 je poměrně vydařená hra (až na ty problémy s FPS - to trhání obrazu mi strašně vadí) a rád si ji zahraju. Je to takové poklidnější ježdění, když se člověk naučí jak se chová umělá debilita. Naproti tomu Shift 2 je adrenalinem předupaná akce, která nemusí každému sednout.
  • ten podzimni hot purstit nemel s puvodnima nfs nic spolecnyho, sice ve trojce taky byly bodaky, ale mam dojenm ze nebyly vystrelovaci, ale spise pokladani, a meli je jenom policajdi a taky neslo delat to, ze je clovek vystrelil za sebe na auto tesne v zavesu, protoze mam dojem ze chvili trvalo nez se staly po polozeni funkcni. Ale tak nejde jenom o todle, zahraj si nfs 3 a hned potom ten novej hot pursitt, myslim si ze hnedka uvidis ze je to naprosto neco jineho a to ze tam jsou v obojim policajti jeste nic neznamena.
  • Shift je následník prvního NfS, který byl ve své době simulátorem, a samozřejmě pátého dílu NfS: Porsche Unleashed. Loňský Hot Pursuit je zase následovníkem tebou zmiňovaného NfS III: Hot Pursuit. Takže nechápu, na co si tu stěžuješ.
  • Skvělá recenze. Až na jednu drobnou chybu. Předstartovní intra na PC samozřejmě lze přeskočit (zelené A na Xbox ovladači). Ale jinak souhlasím, že oládání z klávesnice je velice svérázné (proč U a I?).
  • Pan_Klobouk
    K tomu chapani - EA je firma na penize. A ze vseho nejradsi ty penize taha z lidi. Proto sekaji dalsi dily NFS jak Bata cvicky, at uz se jmenuji jakkoliv, treba i Shift.

    Nicmene je divny, ze te nepotesil podzimni Hot Pursuit s vystrelovacima bodakama, protoze slo prave o to navazani na stary dobry casy, treba i na NFS III, ktery melo mimo jine i vystrelovaci bodaky. ;)

    BTW ja se zas v recenzi podivil te bajne "kamere zpoza prilby". Jak to asi vypada? A co je z takoveho zaberu videt? Skoda, ze to neukazali. :)
  • Kde jsou ty video recenze které mně ly 20 minut ? :( Ale za snahu palec nahoru!
  • ja to nechapu, vzdyt nedavno vysel nejakej novej need for speed, dokonce jsem to hral a byla to totalni sracka pro lidi co to hrajou v obyvaku na televizi , kde autma mely vystrelovaci bodaky na silnici, a tedka zase nejakej shift ma bejt need for speed, tak jak to prosivas je? Nechapu proc neudelaj uplne normalni need for speed, kterej by sel ve slepejich need for speed 3. Mozna protoze jsou hraci cimdal tim vic debilnejsi a maji radi debilni zabavu -tim mluvim o tomu hot purstit, neee o tomdle shiftu, to sem nehral....

    btw ta veta ze je mozny "autum dodat i unikatni ksicht" s prizvukem na ksciht trha usi

    a zase mi to po odeslani hlasi at opisu kod z obrazku presto ze jsem ho opsal to je buzerace todle
  • Je to stejný pocit jako v 1 (myslim tu klávesnici)? Nebo se to chová jinak a musel si něco speciálně nastavovat?
  • No ja jsem i PC hrac, protoze stejne tak mam PC, ale Gran Turismo 5 si zahraju radsi nez jakykoli auta na PC, proste me to hodne bavi. Ale to nikomu nevnucuju, kazdymu dle jeho chuti *3*
  • kazdemu dle jeho gusta ... ale myslim ze prave PC hraci kteri muzou sahnout po tehle hrach na nejakou absenci Grand Turisma ani nepomysli ..
  • tak beru zpět, trapně jsem se splet :D
  • Já to hraju na klávesnici a dá se to hrát úplně v pohodě.
  • Vsechno je to krasne,ale na klavesnici skoro nehratelne,pokud clovek nema doma volant,tak si hru ani nevychutna.
  • mylsím že tam je záběr ze shift 1, jestli pak uhádnete který? :D
  • Jelikoz GT5 hraju uz peknych par mesicu a stale me bavi, tak za sebe muzu rict, ze me tyhle hry na PS3 nechybi *3*
  • spis nez na pocitacich chybi hracum Grand Turismo chybi na konzolich hracum rF,LF,GTR a pod ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit