Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V první řadě mě udivilo, že recenzent jede na čemsi, co připomíná klávesnici...nebo takhle trhají volantem i hráči na padu?
    Zase na druhou stranu to dokazuje, že i na klafce to jde hrát.
    Je to ale příšernej pohled. *4*
    Každopádně to mám předobjednané, 1.4 to nainstaluju a 2.4 jedu na okruh do Brna. Tak sem zvědavej jak se to bude v obou případech chovat. *7*
  • Urug
    Nevím jak na XBOX, na PC sice jde přeskočit intro, ale až ve chvíli kdy se podíváš na ty tři loga.
  • Mě to video jede taky v pohodě.Nemáš pomalý internet *1* *1*
  • mě jede video naprosto plynule
  • MrSanta
    Další povedená video recenze. Tlesk tlesk.
  • Dobre, ale uvedom si, ze dneska se nejake symboliky ve hrach moc nepouziva. Kdyby to udelali, tak by prave lide brblali, co to ma byt. Takhle mi to pride akradove realnejsi. Ale dost uz o bodacich :)
  • no prave ze doba nez se bodaky staly funkci, tak symbolizovala to, ze holt chvili trva nez se pripravej ne? takze je to blbost spise v tom novem hot pursitu, ale dost o otm, to nejsou jenom ty bodaky, nevim proc jsem to vytahl, mohl jsem misto toho vytahnout treba nejakou rusicku nebo co, nebo ziskavani nitra za to, ze projedes blizko civilniho auta
  • Hehe, v kontextu celého pojetí NFS, kde se akceleruje z nuly na 300 za pět vteřin a auto se ve dvoustovce otočí na pětníku, je nějaké rozkládání spike strips naprosto podružná záležitost *1*
  • Nemam s tim vlastni zkusenost, ale nic takoveho pan policajt v NFS 3 stejne nedelal :) Jenom se zmacklo cudlik, bodaky se aktivovaly, zablikaly a za par vterin byly funkcni. Takze jestli je to blbost v novem Hot Pursuit, tak ve starem NFS3 je to blbost tuplovana ;)
  • S tím já naprosto souhlasím. Já jen nechápu, proč EA prostě neudělá REMAKE NFS 1, 3 nebo 4 (dvojka byla něco trochu jiného pokud se pamatuju, ale měl jsem ji taky rád). Moderní grafika, fyzika aspoň trochu na úrovni (cca jako SHIFT), jinak vše zachovat. Žádný nitro, vrtulníky shazující radioaktivní sudy nebo co, žádné směšné drifty. Prostě jen venkovská/městská trať , vy, provoz a policajti. Skoro každý fanoušek NFS po tom volá a ještě nebyl vyslyšen. Tahle hra by se prodávala jako ďas.
  • Treba maj v tech autech nejaky samo vystrelovaci zarizeni, dneska je vsechno mozny *3*
  • tak to me poucte, ja myslel ze to je tak, ze je ma policie v kufru slozene, a pro jejich pouziti, musi policista vylest ven, otevrit kufr a rucne je na silnici natahnout
  • Pan_Klobouk
    Hele tak oboji je kravina. :) V NFS III nebylo nutny ani zastavit, natoz aby se objevila nejaka animace, kde vybehne polda z auta, vytahne z kufru pasy a pak rozlozi po silnici. A to bylo v roce 98.

    Takze se neni co divit, ze v roce 2010 ty pasy vyleti samy, klidne ve tristovce, sklouznou se po asfaltu a hned rozsapou obeti gumy na padrt. Proc se s necim zdrzovat a tahat do toho logiku, tlusty amik se chce bavit a prikusovat koblihy, jako spravnej polda.
  • NFS 1 nebyl žádný simulátor, jen to tak ve své době působilo protože závodních her bylo jak šafránu. V podstatě žádný díl se nedá označit za pořádnou "simulaci", nejblíž k tomu měla asi pětka, ale i tam bylo chování aut hodně zjednodušené. SHIFT je spíš okruhová hra, která nemá v sérii NFS žádného předchůdce, v podstatě úplně nová větev. Loňský Hot Pursuit se snažil navázat na staré časy, ale taky se mu to moc nepovedlo.
  • Co mate s tem bodakama? Ze v starickem Need for Speed se bodaky na silnici aktivovaly az po par vterinach je prave nesmysl (v te dobe v pohode), ale tak jak to je v novem Hot Pursuit mi to prijde prave realnejsi.
  • blahorodie
    Mne to seka tiez , a to mam Ati 5970
    Kto tu ma Atinu, a na kolko vam ide FPS ?
  • No, já myslím, že loňský Hot Purshit je spíš následkem Hot Pursuit 2, co má v sérii pořadový číslo tuším 6. Ten se snažil navázat na NFS III Hot Pursuit, ale už tak se v mnoha věcech odchýlil, stejně jako ten letošní oproti NFS Hot Pursuit 2. Hra odchýlená od odchýlený hry už s kořeny moc společnýho nemá *4* Možná tak ty policajty a pokládání hřebobýho pásu, ale tím to asi tak končí. NFS III oproti loňskýmu paskvilu disponoval 1. pohledem z auta, 2. lepší fyzikou, kdy všechna auta nejela po pár vteřinách maximální rychlostí a po stisknutí mezerníku neudělala naskriptovanej drift, 3. žádný Nitro a podobný dobíjející se paskvily, 4. mnohem lepší tratě, ne síť dálnic a über-über-dálnic, 5. žádný vrtulníky a spoustu dalšího. Loňskej výtvor byla líp otexturovaná mobilní hra. A teď naprosto vážně, kdo hrál třeba na Symbianu (ne v Javě) Asphalt Urban ví, že přesně takhle se chovaly auta i v loňským NFS. A to tak že do posledního detailu! Od driftování, přes maximální rychlost během pár vteřin, vrtulníků, dobíjejícího se nitra a nejširších silnic na světě *1* Zlatej Shift, hodně lidí nad ním krčí nos, ale říkám vám, buďte rádi. Na to, co EA se značkou provádí za alotria, je to zatraceně dobrá hra, i přes poskakování, nižší přilnavost a hrboly na trati *3*
  • tak, a teď by ještě mohl udělat videorecenzi někdo, kdo opravdu umí jezdit.
  • Pan_Klobouk
    Vzdyt ja to taky nemyslel az tak vazne. Podzimni Hot Pursuit je proste hra moderni doby ;) takze bodaky tam po silnici klouzou a vystreluji je i obycejne sportaky. Odkud asi? NFS III je klasika, kde tyhle zastavovaci pasy mela jen policie a chvilicku trvalo, nez se staly aktivnimi.

    Posledni Hot Pursuit odkazoval spis na NFS 6 (Hot Pursuit 2) nez na trojku, protoze uz sestka byla hodne akcni a arkadova. Ale tak co bys chtel, dneska musi vsechno odsypat a hlavne byt cool. Ono to neni az tak jine, oboji je o peknych krajinkach, super autech a honickach s policii. Jenom auta ted musi jezdit porad smykem, bodaky klouzat po silnici, vsichni po sobe strilet EMP pulsy a tachometr nesmi klesnout pod 200 km/h, aby nam u toho nahodou nekdo neusnul.
  • Proč se při recenzi to video tak seká? Hrál to recenzent s takovýmhle nastavením? Já, se nemůžu dívát ani na to video jak mě ser.. že se to tak seká, natož to pak hrát. Proč si nesnížil detaily?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit