Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Furt lepší levelování světa než ta hrůza ze zaklínače kdy člověk 90% herního času zabíjel nepřátele o několik levelů níž .)
  • Myslis hrace?
    To uz neni preklep - mozna taky nejaka diagnoza ;)
    ..kdyz uz je tak rozhazujes...
    Jiste to mas podlozeny i jinak nez "hrajou hru, co se mi nelibi!" :D
    Zrovna TES ci Fallout jsou dost slozity, takze znamkou demence jsou leda komentare jako ten tvuj ;)
  • Tak nekteri, narozdil od tebe, radi pouzivaji ve hrach mozek.
  • Ty bys chtel fallout, ale toho se u bethesdy nedockas, protoze to nejde dohromady s fps. Jako co chces od hry, kde muzes jit kam chces hned od startu a zabijes cokoli co potkas. Stejne bude svet levelovat s tebou, presne jako vzdycky, aby dedicky nahodou nepotkaly moc tezky potvory.
  • Nac chces predstavovat neco, co ma na hru presne nulovej vliv?
  • 0011
    To hlavní co dělá NW tak dobrým jsou ty DLC co k tomu udělali, jsou opravdu úžasné a hlavně velice rozmanité, nejlepší GOTY co jsem si kdy koupil, bez nich jsem to nehrál, ale myslím si, že by to bez nich nebyla o moc lepší hra než F3
  • Tak obracej se presne na svy prace - polodementni bezmozky.
  • Vtipné, ovšem pokud ta přerostlá obluda s rotačním kulometem je supermutant, tak nelogické. Budu předstírat, že jde o 3m vysokého, zmutovaného černocha...
  • Jo, jestli jde o to, co tu pisou vsichni... :D
    To video prece nemuze byt mysleny jako instruktaz pro "skutecny" obyvatele vaultu - to bych pak neresil lore, ale spis proc cloveku vysvetluji, ze kdyz je silnej tak vic unese :D
    Tady proste v ramci reklamni kampane borej ctvrtou stenu, a mluvi primo k hraci. Samozrejme ve spravny stylizaci.
    (i vetsina hracu asi chape co ovlivni sila, ale u dalsich atributu uz to tak pruhledny neni...)

    Kazdopadne je smutny, ze i F4 se najdou ti smutni "hype train" patroni.
    Oznamit takovouhle obrhru 5 mesicu pred vydanim, a behem nich (spis ZRIDKA) vyhodit nejaky ty videa.... ...neuveritelny, co?!?! :D

    Jinak ja se ty ctyrky trosku bojim, snad budu prijemne prekvapenej...
  • Muzes to s tim borenim lore trochu rozvest?
    Ocividne jsi se snazil o hodnotny komentar :)
  • 0011
    To jsem byl já, ale zrovna i já se i na F4 těším, i když mě víc bavil New Vegas(GOTY) i když je pro mě zatím nejlepší první Fallout
  • RazorProduction
    V článku se píše: "Video se snaží postupně představit známý systém S.P.E.C.I.A.L." Tak nevím. Jsou blbci v Bethesdě, že se snaží představovat něco, co je známé? nejak moc pocitas stim ze cela planeta hrala fallout -_- ja sem tet muj prvej Fallout 3 hral cez praznini,JOooo az tet,takze bych automaticky nepocital stim ze kazdy zna tu hru a pravidla S.P.E.C.I.A.L.
  • RazorProduction
    umne prave naopak vice mne bavilo F3 jak FNV a genialnym bi som ho rozhodne nenazval.
  • Jj, dají se hrát stále ... a hra stále baví ... akorát často s problémy. Zrovna nedávno jsem 2x rozehrál Fallout 1 a ani jendou jsem ho nedohrál, protože vždycky jsem dojel na nějakej bug. Jednou hra spadla pokaždý když jsem opouštěl vault s vodním čipem a podruhý se zas bugly silový pole ve vojenský základně mutantů, takže nešly vypínat. Potřetí zasebou se mi bohužel už 2/3 Fallouta hrát nechtěly :),s vidinou toho na čem to zas bugne.
  • Ja som z Bethesdy rozpolteny...Fallout 3 ma nebavil vobec, Oblivion tiez nie, Skyrim bol zase pre mna rpg roka takze Fallout 4 by ma mohol prekvapit. Snad sa inspiruju genialnym New Vegas
  • když ti to nedochazi tak to nechapes...
  • Ja chapu o cem je diskuze a o to vic mi nedochazi ten uplne zbytecnej argument :D
  • Ale jinak tvoje obvykla kulervouci antiargumentace je, jako obvykle, vratka ja babiny zuby. Prevracis obracíš, aby ti z toho vysel nejakej protiargument za kazdou cenu. Slusny ale moc to nedavy smysl, kazdopadne snaha se ceni, davam ti plus:)
  • No a aby se ještě neprisral Del, ještě ze jdu spat:)
  • Prestan delat debila, a nevybírej si z kontextu co se ti hodi, jestli chces z nekoho delat blbecka tak si aspoň precti celou diskuzi. Vůbec nejde o to jestli se to nekomu nelíbilo, ale uplne o něco jiného. Si se probral a neco si musel vykřiknout zejo *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit