Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podivam se na vetrelce a pak se podivam na Edge of Tomorrow nebo Interstellar a myslim ze to tak horke jak pises nebude. Navíc kdyby v roce 1979 místo vetrelce bezel v konech alien vs predator byli by z toho lidi uplne stejne vysrany jako byli z vetrelce a ty byjsi dneska psal to same jen by jsi to poradi filmu prohodil. Jsi typicky priklad člověka o kterem pisu. babranim se v minulosti nikam nedojdes v realnem zivote ani ve hrach. Ale je to tvůj problém, jsou lidi kteří by doma radsi svitily svickou nez aby si nechali zavest elektrinu, tvůj boj.
    proste, ano, ty stare filmy a hry byly super, ale uz to je proste pryc, a kdo ma rozum pohne se dopředu a bude hledat pouceni a zabavu v tom novem. Srovnavanim starého a nového je k nicemu. Muj oblibeny priklad k tomotu problemu je : když se na tebe vykasle zenska, a ty si najdes novou a budes ji neustale srovnávat s tou starou, tak nejenom ze nikam nedojdes, ale ještě velmi brzy tu novou pekne naseres:)
  • Chim
    Podívej se na už skoro 40 let starého prvního filmového Vetřelce a pak se podívej na nějakého Alien vs Predator nebo podobnou srágoru s touto tématikou. A pak si znovu přečti, co jsi napsal.
  • Velka Armada™ totizto mala svoj exodus z Californie po pade Mastera... vzali smer Colorado a potom potiahli az na vychodne pobrezie... toto bethesda az tak neposrala.. to co dokaslali bola blbost vo vaulte 87 ...vault tec nikdy nepracoval na FEV ako tam bolo "naznacene" a proste to nedomysleli
  • Mě spíš udivuje že tam je pořád tolik radiace nemá se to odehrávat několik desítek let po válce?
  • ja jsem hral hry v době kdy nebyl ani fallout 1 ani fallout 2 a presto se mi reinkarnace od bethesdy libi.
    Spis bych videl problém v tom ze plno lidi sedi zaprdene nekde mezi rokama 1995 - 2005 a nedokaze se odsad vyhrabat. Vyjde Fallout 4 a oni budou sedet za monitorem a lomit rukama jak to bylo před dvaceti rokama lepsi.
    Pohnete se kupředu zaprdenci, doba Falloutu a Baldurs Gate je uz davno pryc a nikdy se nevrati. Staci za tim vsim udelat tlustou cernou caru a jit kupředu, pak si uzijete i novejsi hry.
  • fallanga
    Je to trošku podivné a nelogické. Asi stejně jako to, že přes nehostinnou a smrtící pustinu se denně procházejí desítky obchodníků, vojáků či banditů.
  • BohumilCisar
    Zůstali ve světě, to jo, ale F3 se odehrává o nějakých 3500km jinde a pořád jich tam je jak much *1*
  • Je to instruktážní vide pro hráče ne pro postavu ve hře
  • fallanga
    Supermutanti tam měli co dělat. Ty jsi sice v jedničce zabránil jejich další produkci, ale pořád nějací zůstali ve světě (třeba Marcus z dvojky). Ale jinak souhlasím se vším co jsi napsal.
  • BohumilCisar
    Tak tak. Mně třeba u F3 ani tolik nevadilo, že ty rpg prvky byly očesané na kost (popravdě bych byl i raději, kdyby z toho udělali čistokrevnou FPS místo toho kočkopsa, kde SPECIAL nemá prakticky žádn smysl), vadilo mi tam hlavně, že to vůbec nenavazovalo na jedničku a dvojku. Supermutanti ani enkláva tam neměli co dělat, ale asi neměli dost fantazie, aby si vymysleli nový svět, tak z toho udělali jen takovou nesmyslnou recyklaci jedničky, jen se místo vodního čipu hledal fotr...
  • RazorProduction
    Tady su asi vsichni jebly *8* vzdyt je to trailer na hru,na historickej dokument jezissssssss *15*
  • Psychotic
    Co mi chybělo v F3 a F:NV je větší použitelnost SPECIAL. Za celé obě hry dohromady si vzpomínám tak na patnáct Strength / Intelligence / Luck / Perception checků (a to ještě nedůležitých), jinak se obvykle checkují skilly. Docela bych chtěl, aby třeba Charisma hrálo větší roli při rozhovorech.

    Dávalo by to i smysl, některé lidi lze překecat logickými argumenty nebo správnou volbou slov (Speech) a jiné nepřesvědčíte o ničem, pokud se jim na první pohled nelíbíte (Charisma). Takže při hovoru s racionální postavou by se použilo Speech a při hovoru s blbcem (nebo nadržencem) by to bylo spíš Charisma.

    Taky by neuškodily větší rozdíly mezi pohlavími. Co se rozhovorů týče.
  • 1:48
    hezka animace poškození (inspirovana jedničkou a dvojkou), škoda že to tak nebude i ve hre. moderní engine by to asi nezvladal
  • Chim
    To je strašný nesmysl. Kdyby to bylo aspoň vtipné...
  • sice nemohli vedet že to bude existovat, ale mohli predpokladat že radiace nejake mutanty vytvori.
  • Sr_Lobo
    Tím pádem se omlouvám, za krátkou paměť pane Císař, přeci jenom je to již drahně let, kdy jsem to na svém orch.. teda pentiu proháněl, to už by možná ani Evžen nepamatoval.
  • Mato1987
    :) niekto tu už dávnejšie spomenul, že tí čo vyrastali na oblivione a skyrime tak f3 žerú a budú žrať aj f4, ale tí, čo vyrastali na F1 a F2 (teda ja) tak ich fallout 3 ani 4 absolútne netrápi.
  • Kein
    Už to tu padlo, ale nedá mi to napsat taktéž : "To video je nesmysl!!" V předválečném instruktážním videu mohli být těžko zobrazeni supermutanti, kteří jsou výsledky pokusů viru FEV, jenž se odehrál o sto let později..

    Tohle video je jen důkaz o tom, že o F4 si nebudu dělat žádné iluze.Je totiž veliká šance, že to bude stejná hříčka plná klišé jako F3.

    Ale pokud to lidem nevadí.... *12*
  • BohumilCisar
    Nikoliv. V roce 2077 vypukla velká válka. Richard Grey (the master), který měl supermutanty na svědomí, podnikl svou velkou výpravu do vojenské základny až v roce 2102 a supermutanti se začali objevovat někdy kolem roku 2155, kdy začaly hromadné únosy lidí...

    Všechny tyto věci byly řečeny v prvních dvou dílech, které měly natolik vymakaný svět, že to stačilo na sepsání bible. Tu očividně v Bethesdě ignorují a servírují jen to, co se jim hodí.
  • Tomu moc nevěřim... na útoky na dálku možná. Ale vsadím se, že na tězkou zbroj bude síla nezbytná. Na nošení určitě, na crafting možná taky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit