Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    (flash) "tezko rict z ceho si lide udelaji legendu, to nikdy není jiste, poznáš to az za tech 40 let"

    Zajímavé. Tak hlavně, že si seš jistý, že by lidi před 30 lety byli z AvP stejně tak vys*aní jako z Aliena. Samozřejmě pomijím, že kvalita těchto dvou filmů je úplně někde jinde. Skutečně to není jen o tom, že jeden je novější a jeden starší, což se tady snažíš nesmyslně naznačovat (čímž se vytrácí veškerá pointa této debaty). Předpokládám, že bych taky podle tebe asi měl přestat poslouchat klasickej rock a dát se na dubstep, protože je to novější a doba se změnila. *7*

    (flash) "jsou lidi kteří by doma radsi svitily svickou nez aby si nechali zavest elektrinu"

    No jo, flash a jeho hloupé paralely. To, že někdo radši kouká na staré filmy než na ty nové neznamená, že se brání evoluci. V nových filmech totiž žádná evoluce není. Logický fail jako prase, flashíku.
  • Chim
    Viva la resistance.
  • Slavny fallout nekde dostaval i 7/10? Opravdu? Chces mi rict se nelibil uplne kazdemu? No to je neuveritelne!
  • njn, ale víme svoje... zdravím kryptu
  • *12*
  • Nojo, jsme holt fosilové a k tomu kryptofašisti.
  • zabudol som dodat ... :D
    jednu vec im ale musim nechat... hype train rozbehli sposobom ktory by im mohol aj MagLev zavidiet :D
    a video je aspon vtipne ked uz je mimo lore
  • Bethesda ako obvykle ignoruje Lore sveta ah well... darmo... je to (video) urcene skor pre ludi co fallout spoznali mozno niekde tak v trojke alebo idealne vobec... a pritom by sa s tym svetom dali robit neskutocne veci
  • V článku se píše: "Video se snaží postupně představit známý systém S.P.E.C.I.A.L." Tak nevím. Jsou blbci v Bethesdě, že se snaží představovat něco, co je známé? Nebo je blbec autor článku, který zvolil špatné slovní spojení?
    Asi spíš v Bethesdě (Honza Konfršt si jistě oddechl *3* ), kde se děje poslední dobou více nelogických rozhodnutí, jak dokazuje diskuze o supermutantech níže.
    Chápu, že je to marketingové video, ale co do něj narvat třeba něco nového, co hra přinese? Nebo hra nepřinese nic nového ??? Mě osobně by zajímala mapa, nové lokace, zajímavě vypadající battle armor suit, nepřátelé, frakce, zbraně atd.
    Celé video nám bohužel řekne pouze to, že síla ovlivní nosnost a nepomůže vám, když na vás střílí - to snad ví i podprůměrně myslící člověk.
  • sirWallace
    Jasny.. kazdej jak se mu libi :) Ja zase hraju radsi stary hry, ktery mi davaji presne ty pocity, ktery potrebuju.. nez vetsinu dnesnich AAA titulu :)
    Jediny opravdu AAA hry podle me byly, kdyz jeste oznaceni AAA neexistovalo :) Cest vyjimkam.. Na ktery bych musel vzpominat..
    A o case to myslim nebude.. Mne je 30 a kdo muze vedet, kdo z nas tu bude dyl.. :))
  • sirWallace
    Jen co se uvidime, vyridim.. Dnes se to nestalo :D
  • PS: ten vas slavny fallout v době vydani dostaval nekde i 7/10..a dneska ho tady vynášíte do nebes..a vlastne uz nemam co dodat.)
  • tezko rict z ceho si lide udelaji legendu, to nikdy není jiste, poznáš to az za tech 40 let. je celkem prikladne ze v době vydani se o plno hrach a filmech říká ze jsou to sraccky, ale za takových 10-15 let se kolikrat karty uplne obrati..a co teprve za 40.
  • ja jsem si je smazal ze světa, proste se k nim uz vracet nebudu. Ono az ti potahne na padesát jako me, budes to taky mozna videt jinak. Cas se krati a zabývat se tim co jsem uz videl a zazil vazne nechci.Mozna vyjimecne, v nejakem zachvatu nostalgie (nebo když bude herni sucho:)
  • BohumilCisar
    Tak pozdravuj Hakunina *1*
  • BohumilCisar
    Opravdu zajímavé srovnání, nečekal bych, že vytáhneš zrovna dva rychlokvaškové filmy, na které si nikdo nevzpomene rok po premiéře, natož za 40 let *1*
  • sirWallace
    Vtipne, ze pises , ze ty doby jsou pryc... presne v dobu, kdy jsem sem vlezl jen proto, abych si pustil podcast a vrhnul se do Fallouta 2 :))) Ty doby pryc nejsou.. ty hry snad nikdo nesmazal ze sveta, ne ? :D Vzdyt to muzeme hrat i dnes :)) A jaa.. jdu na to... starsi totiz prudi, ze si ma vyvoleny pospisit, ze jde vesnice do hajzlu :D
  • Tak to je bomba, v bethezdě jsou docela frajeři, že si dají práci s takovouhle ptákovinou, když už nic tak se člověk aspoň zasměje. Jen tak dál, už se těším na další díl *15*
  • *7* Ok, hodne stesti:)
  • Chim
    Nemáš pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit