Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tady holt spousta nadrzenych teenageru. Dnes jsem se v Psychologii docetl, ze nemaji mozek tak uplne v poradku, protoze se jim nerovnomerne vyviji a ze za sve chovani v podstate nemuzou. Tak se na ne nezlobme, jsou to nadrzene deti.
    • prosimte rekni mi kolik ti je, ze tuhle trivialni vec, kterou se adolescentni clovek uci uz v 15 na stredni, povazujes za buhvi jakou novinku
  • Z některých těch komentářů se mi dělá na blití až si říkám jestli ti co je piší jsou vůbec lidé :) Kam ten svět spěje. Rád bych se zeptal neví někdo prosím co je to za song u té ukázky na Trackmanii 2 ? Díky za odpověď.
  • musim uznat v CR mate fakt krasne holky aj tu v replay bětka aj gabika guncikova v superstar, to je nadhera. inak gratulacia k bronzovym medailam. *4*
    verim, ze replay bude mat stale taku vybornu uroven, omnoho viac sa mi paci ako konkurencny GamePage.
  • miker17
    red river si nezaslouží ani 2 body a náhodou Arma je 100x lepší
  • Black_Hand
    hmm jak tak posloucham cervinku, tak by se mohl dobre zivit dabovanim videorencenzi. ma takovy neotravny a nenudny hlas.
  • Vzpominam si jak sichni chvalili grafiku army 2 a ja vubec nevedel proč takze konečně opravdová recenze ohyzdnosti grafiky
    • crysis sucks. arma rullez 4EVER!!
    • Opravdová recenze? Já slyšel jasně zaujatou recenzi proti Arma 2. Nic proti, ale říct, že by měla Arma přejít na CryEngine je trochu z cesty. To samé s penězi z EU. Jako kdyby recenzentovi vadilo, že je mají. atd.....
      • opravdová recenze o grafice *7* *7* *7* ja mluvil o grafice vy nechapavci
    • To bys nepochopil...
  • Na replay se normálně nedívám...vlastně jsem ho teď viděl poprvé. Kvalita je podle mě velmi dobrá, ale co mě zaráží, jsou zdejší komentáře. Podle nich jsem čekal, že moderátorka bude obyčejná holka, která se někomu prostě nelíbí, někomu docela ano... a že hysterické reakce jsou dílem pubertálního extremismu pár jedinců. Jenže... ta dívka je velmi krásná, o většinu zdejší i jiné populace by ani pohledem nezavadila, takže opravdu netuším, kde se takové názory berou(=nemusela zavadit).??
    • souhlasim s tebou. je moc krásná *4* kéž by o mě zakopla taky *1*
    • Dovolím si vypůjčit od pana Lady. Milé děti, ti lidé byli trollové!
      • Rásýzmůz!
    • Kdo ví co to je za úchyly
  • O Angry Birds jsem vubec nevedel, vypada to jako dobra oddechovka *4*.
    U Darkspore popis sedi na ARPG (Action RPG neboli "Diablovky"). Na to, co si ja predstavuji pod pojmem RPG, to moc nesedi.
    P.S.: Betce to v tomto dilu sluselo nejvice ze vsech dilu, co jsem videl *5*
  • smejki
    no z toho popisu RPG se mi chce zvracet *11* (13:10)
    • Ještěže se někdo ozval, já neměl odvahu. ^^
  • Proč se to tady vždycky zvrtne v ‘‘rádoby chlapácký řeči‘‘,nadávky a sexuální narážky?... Že se vůbec ptám :D.Já jsem si myslel že tu má být diskuze k obsahu Re-playe popřípadě samozřejmě k hrám…ale od každého dílu je to o něco horší..:-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit