Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dakujem za odpoved :)
  • ta divna preplacana a oplacana holka me stve, zlata Tereza, co byla predtim
  • Bohužel pro GP ani s reprizou nepřekonává ve sledovanosti RE.Chybí jim asi tak 20k.GP má štěstí v tom, že je na veřejnoprávní TV.Nikde jinde by už dávno s takovými výsledky neexistoval.
    Docela mi to připomíná hrej podcast.Tam taky najednou, když začali na Games dělat podcast, začli o sobě říkat jak jsou nejskvělejší, nejposlouchanější a bůh ví co ještě všechno dalšího.
    Ti "nejskvělejší" bývají většinou druzí.
  • Víš,oni většinou děcka nejsou zavřený v kleci. To že u vás to bylo jinak je tvoje věc ;-)
  • A ta většina populace jsi ty sám, nebo ty a tvůj brácha? *3*
  • tvůj názor, většina populace si myslí něco jiného
  • Říkali "celkově", takže předpokládám, že i s reprízou, kterou R-P myslím nemá. Takhle umím vyhrávat taky. *5*
  • Myslím si, že kdyby Re-play vysílali na Čt1 A GP na Prima C()()L tak by GP mělo větší sledovanost :)
  • Zajímá mě co si o tom budou myslet oni.
  • hodný Pacman .. *1*
  • Psychotic
    Tak k čemu potřebuješ recenzi?
  • Doufám že v příštím díle bude recenze na PC verzi Fable 3. Už to hraju 3 dny a nemůžu se toho nabažit :D
  • tak její spodní partie určitě vypadaj tak 1 000 000 000 xkrát líp než tvoje
  • Prej v posledním GP že je nejsledovanější pořad o hrách v ČR. *1* Vždyť RE-PLAY je ve všem lepší. A to doslova
  • Sjupr strit fajkt for... To snad nemysli vazne?
  • Mne prijde, ze humor replaye neni nijak extra inteligentni ale vyhrava v tom, ze se o nic nesnazi. Diky skvelym moderatum (Mimika Tukana a vecne vesela moderatorka), nenucene vtipnym dialogum, poznamkam a vtipkum/narazkam v konverzacich se u toho dost lidi opravdu ZASMEJE a POBAVI. Humor je spise urcen mlademu publiku (rekneme od 9 do 25 ) ale OBCAS dokaze oslovit i starsi.

    Problem nastava u GP v tom, ze jejich doslova infantilni humor je zabavny pro deti pod 9 let (Proc mne ihned napada teletubbies? ). Kdokoliv starsi si jen krouti hlavou nad dalsi nesmyslnou scenkou, kde se to jen nezajimavy moderatori snazi protahnout aby zaplnili 25 minut a divak pri kazde scence ceka na pointu, ktera NIKDY nedorazi......

    Absolutni viteztvi obsahu nad formou? Ani to ale nejde tady pouzit. Je to subjektivni nazor ale co se tyce zpracovani replay i tady vede na plne care. O pohotovosti, co se tyce nove vychazejich her ani nemluvim. U gamepage je silena prodleva ve srovnani s Replayem.
  • MrSanta
    Howado blbé. Styď se. *10*
    PS: ta automatická korektura mi začíná lézt na nervíky. Co kdybych to slovo chtěl použít v normální větě týkající se skotu? *1*
  • Erien
    Odpověděl jsem na otázku, která mi byla položena. Nejsem expert, ale aspoň tady nepíšu takový nesmysl, jako že těch 100 tisíc lidí, co byli v grafu, to zapnuli náhodně a pak to z nich 1/4 přepla jinam. :D A protože Prima Cool umožnila, další vysílání i přes prázdniny, tak sledovanost je opravdu "vysoká".
  • zatímco ty jsi na to téma expert a pojem "televizní sledovanost" jsi určitě vynalezl ty sám co? každej umíme použít google tak tady nefrajeř
  • Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit