Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba v tom, že se seká a pořád padá. Verze 3.xxx padala co chvíli. Docela mám podezření, že pro plnění padacího plánu se sama zapínala a potom spadla, když se nikdo nedíval. Mozzilu už opravdu nechci na ntb v životě vidět. Zlatej Chrome a jeho rychlost a stabilita
    • no hlavne nejaka nedavna verze nee janomze padala, ale zpusobovala zasek celeho pocitace, a to (dle toho co jsem cetl tak ruzne na netu) ne jenom meho. Po nekolikal letech jsem zacal znovu pouzivat IE a docela napohodu. Sice ma taky zaseky, ale rozhodne mensi nez mozila.
      • Black_Hand
        to dela porad. chce to ale trpelivost a pockat si tak 10 minut, pak se to odsekne.
    • Fuuuuuu, reakce na tohle

      "a v čem je ta mozila 3roky napřed?"
  • Ohladom World of Tanks, takze recenzia o tejto hre bola trocha zla kedze zlataky netreba na kazdy tank - v hre som sa stretol asi s 4-5 tankami ktore su za zlate mince ostatne tanky su za strieborne ktore spociatku stoja iba par 1000 az 1 milion a viac, vtom je to kuzlo. V hre je taktiez zakomponovane levelovanie, za experiencie bud vylepsujete posadku alebo viete vylepsit tank o pasy, motor ci vysielacku alebo delo a po urcitom vylepseni sa dostanete v technickom strome k dalsemu levelu tanku, pohybliveho dela alebo hufnic.
    Za zlataky viete kupit silnejsie buffy (cokolada, benzin, opravarske naradie, hasiace pristroje) alebo municiu (pre kazdy tank je jedna bonusova municia ktoru je mozno kupit za zlate a ta bud kombinuje funkcie ostatnych munici alebo ich vylepsuje).
    V hre mate taktiez vylepsenia ktore vam dokazu zlepsit naladu a dat vyhodu proti protivnikom ako napriklad kamuflaz, pancierovanie ci dalekohlad a tieto vylepsenia vam zvysuju vlastnosti ktore vam pomozu oklamat ci znicit protivnika ale taktiez stoja vela striebornych.

    Goldy v hre sa hlavne pouzivaju na buffy a municiu, potom ako pomocka pri konverzii beznych XP na volne XP alebo vymenu striebra kupovanie vycvicenej posadky ci miesta v garazi...
    V hre su dva typy XP a to bezne teda Reserach XP - tie sluzia pre vynaliezanie novych prvkov do vasich tatosov ale tieto niesu zdielane alebo naopak Free XP - tie su univerzalne XP ktore mozete zdielat s vsetkymi svojimi tankami.
  • c-z06
    Mikoláš mě jednou zabije smíchy - skoro jako ty "pointless" komentáře od internetových onanistů :D Práci odvádí Replay tým v rámci jejich mezí bezkonkurenční, tím myslí, že GP se může jít natáhnout, protože takhle sešněrovaný pořad může být jedině na ČT... Ohledně moderátorky jsou tady vedené naprosté idiotismy, nikdy se nezavděčíš každému a tady je to opravdu znát. Já jsem proti blondýnkám vysazený, ale tady ta slečna působí mile a rozhodně je příjemné spestření :) S Mikolášem si pěkné sekundují. Víc bych neřešil. Onanisti ať se mrknou do zrcadla, pak "na půdu" a potom ať otvírají pec, protože evidentně ještě nedospěli (a některým se to do konce života ani nepoštěstí). Takže minimálně za sebe děkuju za svěží vítr do recenzování her v IT podobě! Když opravdu nemám někdy co dělat, tady se vážně pobavím :D (jen škoda možná, že nejdou odkrýt smazané příspěvky jako na YT :D)
  • Ataker
    To se mi zdá? Nebo vidím v tom videu napsané Dungeon Siege 2?
  • Obsidian Entertainment je jedno z najlepsich studii, bugom sa vyhne len malo hier. Hlavne je ze sa o ne po vydani staraju. Nehante ich meno, su sice v tieni Bioware ale po hrani Dragon Age 2 mozem povedat ze EA bud Bioware neskutocne nici a obmedzuje, alebo je v Obsidiane skratka ovela viac kreativnych a kvalitnych vyvojarov.
    • Já nevím, jsi tu asi pátý člověk, co na Obsidiany nedá dopustit, proboha proč?
      KotoR - parádní hra. Druhý díl naprosto dementní. Příběh byl ještě docela ok, ale ty herní mechanismy a to, jak to celé fungovalo... Těšil jsem se na to jak malej kluk a po pár hodinách jsem to s nechutí odinstaloval. Přitom jedničku jsem dohrál čtyřikrát.

      NWN2 to samý, ovšem totálně to zazdili Alpha Protocolem. Postavy fajn, dialogy fajn, příběh vcelku ok, ale ta HRA... to bylo co? Připadalo mi to, jako by přede mne někdo dal Deus Ex, kde upravil mapy jako v závodech Rally, že jako kolem hlavní cesty je taková šňůrka a za tu nesmím. Fakt ještě chyběla na zemi ideální stopa... Jdu jako magor po lajně, a když šlápnu na "dlaždici 27", odněkud se zhmotní banda enemáků a začne "cool přestřelka". Přitom to pozadí a zasazení úplně super a RPG systém funkční. Nechápal jsem.

      DS3 se teď docela děsím a upřímně řečeno, i vizuálně (co můžu z toho videa tady soudit) je to takové divné. Osobně mám po všech těch zkušenostech Obsidian zažitý přesně tak: jako podezřelou sebranku, která umí sprasit cokoliv dobrého, VČETNĚ svých vlastních skvělých nápadů. (Jo, a FNV jsem nehrál, všichni kolem to nicméně chválí, budu to asi muset zkusit.)
      • Black_Hand
        ale lidi tu daj na Obsidiany dopustit, jenze rozhodne ne tak jak se o nich mluvilo v re-playi.

        druhy dil kotoru nebyl dementni. naopak, mel treba lepsi postavy, nez jednicka. kreia je jednou z mych nejoblibenejsich hernich postav, i kdyz by sla jeste trochu na par mistech dotahnout. a ve vysledku me chytnul i vic, nez jednicka.

        u alpha protocolu prosakovaly neprijemny informace o chovani manazeru, ktery si zacali hrat na game designery. meli rict takhle ne? rozhodne. ale moznosti tu byly.

        s tim, ze obsidian ma daleky lepsi pribehy, dialogy a postavy, nez samotnou hru, bych vcelku souhlasil.
        • smejki
          Alpha protocol bych nesváděl plně na nějaké kravaťáky. pochybuju, že kecali do kinematckého modelu, do krycího systému, do ovládání, rozložení chekpointů a do chování triggerů. Obsidiani si spíš stěžovali na totální nezájem během produkce a z toho plynoucí neznalost hry a na mizerný marketing ze strany Segy.
          • Ked si clovek zvykne na chyby Alpha Protocolu dostane sa mu do ruk uzasna nelinearna RPG hra kde sa hrac citi ako skutocny spion. Michael Thorton ma charizmu, nie je to ziaden genericky panak ako Sam Fisher zo Splinter Cellu ktoremu sa snazia vlozit Ubisoftaci nejaky charakter az v poslednych dvoch dieloch (v tom poslednom docela uspesne). AP som dohral 3x a vzdy som hral hru inym sposobom, takze ma bavila stale, system oblubenosti u postav je perfektny napad, takisto inovativny system dialogov.

            Hral som najskor piratsku verziu no hra ma tak dostala ze som ju po dohrani bez vahania kupil :) Niekedy to rozohram este stvrtykrat, v ziadnom z predchadzajucich troch priechodov hrou sa mi nepodarilo zabit Marburga, vzdy pribeh prezil. To je dalsia skvela vec na AP, "stale" ponuka nieco nove. U mna to je hra za 8/10, keby to bolo bez chyb a to spracovanie bolo lepsie tak jasna desiatka.
          • Black_Hand
            mas pravdu. nicmene, priznam se, ze mi jeste na steamu ceka k odehrati. takze tak uplne nesoudim (taky nemluvim o hratelnosti, ale prave o vyvoji). zaklinac 2 a portal 2 ho trochu predbehli.
  • žimkana, i lol'd
    • Erien
      A kde je problém? Mluví tak i v Dirtu a i tady je taková výslovnost http://translate.google.cz/#en|cs|gymkhana
      • V Dirtu to říkají doceja ináč
        • Erien
          Tak mi to sem přepiš jak to říkají.
  • Tyhle diskuze, to je vážně něco.

    Docela to v celé nahotě ukazuje, jak velké procento lidí co sem chodí pomlouvat moderátorku jsou: a) fakani co by měli mít internet zakázaný od maminky b) naprostí idioti jenž se nacházejí na samém dně společenského žebříčku. Nevzdělaní, nevychovaní a zakomplexovaní svou vlastní bezvýznamností.
    • Já se těm idiotům vůbec divím, že si tady kroutí lachtana nad Alžbětou, když je plno jiných stránek k tomu přímo určených
    • Ataker
      Stěžuješ si tady, jak je to hrozné, ale přitom to vytahuješ proč? Pořád to dokola řešit už toho bylo dost snad ne?
      • christianus
        Tím že se o problému nebude mluvit, problém nezmizí. *3*
        • Psychotic
          U některých problémů je nemluvit o nich právě jediný způsob, jak je vyřešit.
    • a to by me zajimalo, kdo jsou potom ti, jenz jsem chodi pomlouvat pomluvace slecny alzbetky
    • Psychotic
      Musíme si zvykat. Pohybujeme se v subkultuře, kde mají takoví lidé nemalé procento zástupců.
      • christianus
        Až se člověk bojí co přijde po nich.
  • Aha já tenhle díl už viděl na YT :D jak to že tam byl tak brzo?
  • Bylo by fajn, kdyby zrecenzovala hru Alžběta, když jim teda rozumí a mohla by to i třeba namluvit, alespoň jednou *4* plosím...
    • Cajk
      Alžběta, jak již bylo řečeno - je tváří pořadu. Víc k tomu není potřeba dodávat, zároveň ale odbornou znalost nemůžu posoudit, ABC jsem odebíral naposled v době, kdy tam herní koutek fakt nebyl - zato super komiks Ostrov Pokladů:))
    • Cosi
      U jedné hry už byla uvedena jako recenzent, jen nevím u jaké.
      • Motorstorm
  • Pro mě je Obsidian jedno z nejlepších studií, jistě, jak tu již bylo psáno jejich hry jsou často plné bugů a tak podobně.Ale příběhově je to naprostá špička.

    A jinak co se to tu řeší nad tím rozum zůstává stát fakt demence. I kdyby to byla doopravdy nějaká výjimečná kočka tak by to byla děsná demence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit