Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Je tu hodně malých, nadržených hormonů a já jsem sama holka, takže mě zase vypískáte (protože hrooozně závidim), ale proboha, co je na tak krásnýho, že je hodná komentářů, které se tu banujou? Vždyť, buhví jaký prsa nemá a ani je tolik neukazuje, vlasy má hnusně střižený a slízlý a působí tam jako křoví :D Ale fajn, je to holka v herním pořadu, nu. A btw. ta recenze na Zaklínače byla nuda, na Games je lepší :P
    • Ahoj modelko.
    • a jaky prsa mas ty? a jaky mas na sobe tedka kalhotky?
  • Wow, super relacia o hrach. S gamepagom sa to porovnavat asi ani neda. Vzdy ked skonci replay si vzdy poviem, To uz konci? *1* Super spracovanie, super komentator, aj ty dvaja su v pohode *3*
  • sleepless
    Trošku přitvrdíme v cenzuře příspěvků, které se netýkají pořadu, ale Alžběty, co říkáte? Věděl jsem, že budete souhlasit. Ano, všichni víme, že je hezká a sympatická, ale nikoho nezajímá, co to dělá s vaší hormonální soustavou. Takže řešte, jak zvládá práci v Re-Playi, co je dobře, co je špatně, co se vám líbí a co ne, ale projevy jiného charakteru si pište třeba na zeď za barákem. :)
    • Archengel
      se sleeplessem se nedá jinak než souhlasit, myslím si, že každotýdenní ubohost ''onanistů'' na zdejším fóru shrnul velice slušne a neméně výstižně !
      PS: projevy podobného charakteru by neměly psát na ''zeď za barákem'', nýbrž by je měli interpretovat face-to-face nějaké ženě (slečně)...ban by posléze byl asi zbytečný *3*
      • jo přesně se šéfredaktorem a tebou taky souhlasím je to demence která odpovídá věku 15 a míň a pokud sou ty co to tu píšou starší tak je upřímně lituju, jasně je hezká atd.., ale to neznamená že budete někde na forech psát něco na co stejně nemáte *1* *1* se*u vás?? tak ty co to se*u těch se to týká. proč místo toho abych si tu přečet jak se ostatním líbil díl čtu kraviny typu : dělal bych s ní tohle a tohle (bando onanistů s miniaturním vybavením *1* ) a rada na konec to že je žena hezká se dá vyjádřit i slušně
    • Já bych u těch notorickejch přešel rovnou k IP banu, shazují veškeré diskuze u nových dílů re-play, soudě dle jejich mentální vyspělosti by změnu IP nezvládli a byl by pokoj....
      • Presne tak, banovat banovat banovat... Je naivni cekat, ze se cokoliv zmeni pouhym vyhrozovanim / strasenim
    • No konečně! Jinak bych tuhle diskuzi kvůli těm nadrženejm náctiletejm idi*tům přestal za chvíli číst...
    • Bylo na čase. A vůbec nejlepší by bylo kdyby jste mázli rovnou celé vlákno, které se týká těchto debílků. Ty reakce na ně to tu akorát nafukují a je to zbytečně nepřehledné. Thx
    • Me teda hezka nepride, jak ji tedka kamera nekolik posledni dilu zabyra celou, tak je naopak videt, jak je oskliva. A jak je nekdo osklivej, tak nemuze bejt ani sympatickej. Mislim si, ze mluvim za vetsinu zdejsich diskutujicich.
      • Bože ty jsi taky dobrej ČEŠTIN. *11* *11*
      • smejki
        *1*
        selfslapped
      • Kámo pro tebe jedna rada do života. Radši "nemisli". Tuto schopnost přenechej vyvoleným. Ty jsi jí očividně obdařen nebyl.
      • Ataker
        jestli mluvíš za většinu, tak to je potom tady sebranka "mislím" proboha kam to spěje :(
  • Tuček je proste frajer! S ním by som si skočil na pivo, aj keď pivo nepijem :)
    Ináč čo sa týka obtiažnosti Zaklínača (aj keď som to zatiaľ ešte nehral), podľa doterajších reakcií, je to to, čo by som osobne od RPG očakával. Nepáči sa mi ak je hra bez ohľadu na to ako sa vyskillujem rovnako náročná a nepriatelia rovnako silný. Takže toto je presne to čo chcem - zo začiatku peklo a drina, potom pocit sily a zadosťučinenia.
    • Ataker
      Vše co jsi napsal je pravda, takže souhlas a +1 ;)
  • tak kdyby se moderátorka tvářila kysele asi by chlapy tolik nevzrušovala.. a ty onanující děcka tady.. to je holt součást toho,když se někde objeví kočka *3*
  • Black_Hand
    1) tolik urazek obsidianu...hmmmmmmmm.. *12*

    2) pockat, takze section 8 defaultne obsahuje aimbota?

    3) zaklinac 2 nezacina presne tam, kde 1cka skoncila. bych jinak od triss dostal facku a kouzlem na rozloucenou :P.
    • 3) ich vzťahy sú vždy tak zamotané, že je to úplne jedno. V knihách to bolo s Yennefer tak isto. Najskôr nepriatelia na život a na smrť, potom milenci a tak stále dokola :)
      • Cajk
        Yen je hodně komplikovaná osobnost, nesmíš se divit:)
      • Black_Hand
        jasne, ale zaklinac 2 rozhodne nezacina tam kde zaklinac 1 skoncil. to byl muj point :).
  • Ryba9
    zlatý když to bylo jak to bylo na YT je to nekoukatelný *9*
    • Já s ním zase mám problém, že ikdyž si to přednačtu normálně, tak jakmile to dám na fullscreen, tak se to vždycky začne načítat odznova, to tady ten jejich vlastní přehrávač nedělá.....
      • Protoze v okne to nacita jen jako 360 nebo 480p, ale na fullscreen to prepne do 720p, aby to bylo kvalitnejsi. Kdyz to planujes prehravas ve FS tak si to mas predem prepnout na 720p a nacte se to v nem rovnou
        • Diky za info *4*
        • me to jede uplne v poradku nikdy sem nemel u zadnejch videi na tiscali problem
    • Pravda. Se mi to celé načítá vždycky tak deset minut, přitom nemám pomalý net.
      • Ataker
        načítá to v pohodě, tak nevím co máš za potíže...
        • FF ale youtube mi jede furt podivně i v IE.
          • Jsem četl poslední slovo jako prohlížeč, má chyba. Co mám za potíže také nevím, ale vícero lidem yt nejede nikterak slavně.
  • asi nepochopíte, že dokud budete na ty puberťáky reagovat, tak sem budou i psát svoje vlhký sny o moderátorce? *10*
    • Takže když mu nikdo neodpoví, neobjeví se to tu ani jednou? Ty tomu vážně věříš, že to sem píši kvůli naším reakcím?
      • To je otázka, protože vždycky se najde někdo kdo neví jak to chodí a reaguje. Kdyby jim na to nikdo neodepsal, tak by přestali, protože provokace, která nikomu nevadí ztrácí smysl
        • A jak vysvětlíš stránky, kde se podobné věci objevují i bez zpětné reakce? Pár jedinců to sem jistě píše z provokace, ale to je z celku vždy jen zanedbatelné procento. S pubertou se holt nedá válčit ignorací. :)
          • ale ano, to je jediný způsob, jak s ní "válčit". Čím víc budeš psát, jak jsou nechutní a další bláboly, tím víc je budeš podporovat. A nakonec zjistíš, že zhazuješ pouze sebe *7*
  • ps3lover: Srdečné blahopřání k třináctým narozeninám posílám na Slovensko
  • Zas tady resite moderatorku?mfg..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit