Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať už tenhle mega trapnej Re-Play zruší, je to úplně zbytečnej pořad jako Gamepage... *10*
    • MidnighT91
      A tohle je mega trapnej komentář od úplně zbytečného přispěvatele...
      • Zalez...
      • no je fakt ,ale ze Re-Play vazne nic extra neni. Nerikam ,ze jsou porady o hrach zbytecne ,ale preci jen bych prosil aspon nejakou uroven. A ano Alzbety taky nadrzenej nejsem. Takze ani tahle koza to nezachrani.
        • matty-the-gamer
          Tak za 1. Alžběta tam vůbec není proto, aby jste z ní byli nadržení( ikdyž si myslím, že je hezká *3*) a za 2. Nevím co očekáváš, podle mne je pořad zajímavý a kvalita je na místě.
          • Samozřejmě, že je tam Alžběta proto, že je to kočenka a má nalákat puberťáky:). Kdyby to byla stokilová ošklivka, tak ji tam rozhodně neuvidíš...
            • CrocoRay
              To je pravda, že pěkné holky mají jiné zájmy, ale ty se vesměs o hry nezajímají vůbec. Alžběta myslím psala už před delší dobou do časopisu Gamestar, který ale skončil, o hry se zajímá i nadále a přijde mi tak trochu jako takový nerd. Ale osobně mi je jedno, kdo pořad uvádí, pokud mi je ten člověk sympatický, umí moderovat a je vidět, že se v těch hrách vyzná.
            • Amylee.Anderson
              Nevim, já bych tý "ošklivější" víc věřila to, co jí ohledně her leze z úst. Osobní zkušenost, hezký holky maj trochu víc jiný zájmy.
            • CrocoRay
              A tož, já bych se zase na takovou stokilovou kundu i podíval. To by nebyl špatný reklamní tahák a možná by i někoho nalákali: "Chceme vám představit naši nejtlustší a nejhnusnější moderátorku a hromadu kvalitních herních videorecenzí k tomu....samozřejmě dabované již zmíněnou obludou." *1*
            • Souhlas, treba Nikasaur z LoL (League of Legends showcase) neni nejhezci na svete ale rozhodne je neuveritelne vtipna, ma styl a je to nerd.
          • nevim jak to vysvetlit ,ale treba recenze se mi nelibej. Mnohdy videorecenze at uz na TGames nebo Eurogameru maj vetsi uroven a vahu nez ty polotovary co jsou v Re-Play. Jako treba co me bouchlo do usi byla treba mluva typu Krejtos z God of War. Proboha proc reckej hrdina se musi nutne vyslovovat anglicky?
            • Proc se musi reckej hrdina vyslovovat anglicky? Protoze hru udelali americani a presne tak ("Krejtos") ho ve hre oslovuji? Kdyby chteli, aby se to rikalo "kratos", oslovuji ho "kratos" ;)
            • tak ono jde o to, že ty recenze ani tak profesionální jako na Games či Eurogameru být nemusí, kdo se zajimá víc o hry a sleduje herní weby, tak mu to určitě přijde takové nezajimavé a nic moc neříkajicí, ale vem si, že to sleduje třeba fotřík nějákého dítka, který mu chce koupit nějákou hru k Vánocům, tak koukne na Replay a podle toho se třeba nechá inspirovat.. pro nás hráče to určitě nemá takovou váhu.. jako nemůžete čekat nějáký super recenze jako jsou na webu.. ozvlášť, když se u nás v ČR ta herní scéna nežere tolik jako v USA (větší herní trh,více obyvatel) např. kde mají nějákou tu herní tv.. Spike tušim, že se to jmenuje.. já jsem rád, že se občas kouknu na ten Replay, pořád lepší než nic neříkajicí Gamepage, ten jsem měl rád, když jsem byl malý, pak už to šlo něják do kytek..

              Tukana mám rád už od Volejte šefredaktorovi, kdy tam se Zvelebilem dělali chujoviny a Alžběta je prostě pěkné spestření pořadu.. klasika moderatoru muž/žena, které je ve spoustě pořadu, i když Alžběta třeba není nejáka profi hráčka, což spousta lidem taky vadí whatever, zajimá se o hry, nějáký přehled má, je pěkná, moderování už ji taky celkem jde.. to jako čekáte nějákou Oprah nebo co? :D já jsem na naše televizní "standarty" s tímto pořadem spokojen, sice né se všim, ale nic co by mně vyslověně kakalo..
  • *7* *7* *7* Proč se tak strapnuješ.
    • matty-the-gamer
      Kdo (nebo co) se ztrapňuje? *4*
  • A stejne kdyz si k tomu showcasi prectes nejake commenty, tak jsou to vetsinou same horny bullsh*ty
  • Je to reakce na prispevek od pilgrima..
  • jindra.veliky
    tyhle cepice nesnasim...u taty v chebu ji nosi jedna holka ze tridy a ja ji vzdycky ukradnu a mlatim ji s tim pres zadek *1*
    • Tak to si teda borec.... fakt že jo
    • Mechwarrior_bw
      si sa pomýlil malo to byť : "u taty v chebu ji nosi jedna holka ze tridy a ja ji vzdycky ukradnu a pak mne s tym tata mlati pres zadek"
    • GlaDOS
      v tomhle s tebou musím souhlasit. tyhle pytlovité čepice jsou mi taky krajně nesympatické
    • Jimei
      Tě doma neučily že krást se nemá ?
      na plácaní po zadku máš ješte čas...
    • Takže tvůj tatínek už chodí do školy? To musí být pěkná rodinka ti Jindrovi Velicí *3*
      • CrocoRay
        Třeba kombinované studium vysoké školy....i když z toho příspěvku je spíše vidět, že špatně formuloval větu. A proč ho nenecháte na pokoji, to vám ten jeden příspěvek tak ublížil? Vždyť je to ještě malý kluk a v takovém věku je psaní takových příspěvků a chování normální (jsou i horší) a to nemyslím jako urážku s tím věkem.
  • BoB.2
    Sakra dneska je sobota ja se zapoměl dívat no nic musim si počkat *13*
    • bu v klidu o nic si neprisel
  • Dnešek jsem taky nestihl... může mi někdo napsat, kolik dostal Skyward Sword?
    • jesusek
      9

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit